Sayfa 96/344 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 761 - 768 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. İyi Akşamlar Selec ,

Sabah seans açılır açılmaz aşağı dewre kesti.
    Sonra ecilc yukarı gidince onu takip etti.
    Ecilc tawan oldu. Eczyt tawana yakın geldi. Deva salıwerince bu da aşağı gitti.

Güzel hisse ama biraz da güçlü durması gerekiyor bence.
    Ecilc 1,5m adet’ti tawanda.

Herkese bol kazançlar
    Beetlejuice

2. Bütün sektörler kepenk indirirken bu sektör maalesef ki koşturuyor.Keske bu kadar olmasaydı da normal dinamiklere seyretseydi.yazacak çok done varda sırası değil.once sağlık

Meflokin var mı bizim depolarda acaba

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Depolar boşalmış galiba.

5. Her daim hizmette olan bir sektor. Ilk ceyrek iyi bir bilanco bekliyorum.

6. Sağlıkta topyekûn bir geri çekilme günü.cikarkende öyle sürü psikolojisi.Selec sadece virüsle ilgili değil tüm branşlarda ilgili ve 365/24 saat yapıyor.Boyle günler sanıyorum sektöre dahada hareket getiriyor.İste 31 Mart ile 1. Dönem bitti.Bilancolar bağlanıyor.Bircok sektör özellikle Mart ayında ve belkide Nisan Mayıs'ta kısmen cirosal bazda olumsuz etkilenecek.Ama gıda ve Sağlık sektörü için bu dönem + değer yaratacaktır.İnsallah Mayıs'ta biterde bütün sektörler hızla harekete geçer.Bugun milyonlarca emekli ve çalışan düzenli ilaçlarını alıyor ve almak zorunda.Selec adına bu istikrar demek.Cok yüksek öz kaynak ve dönen varlıklar firmanın durumunu anlatıyor.Borclanma maliyetleri hala düşük.Sirketin her sokakta ilaç lojistik aracı.Benzin maliyetleri bile olumlu bugunlerde.Benden bu kadar.Ysniliyorsam lütfen duzeltin.Grafikten anlamam.hic deginmedim.Saglikli günlere.

7.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Sağlıkta topyekûn bir geri çekilme günü.cikarkende öyle sürü psikolojisi.Selec sadece virüsle ilgili değil tüm branşlarda ilgili ve 365/24 saat yapıyor.Boyle günler sanıyorum sektöre dahada hareket getiriyor.İste 31 Mart ile 1. Dönem bitti.Bilancolar bağlanıyor.Bircok sektör özellikle Mart ayında ve belkide Nisan Mayıs'ta kısmen cirosal bazda olumsuz etkilenecek.Ama gıda ve Sağlık sektörü için bu dönem + değer yaratacaktır.İnsallah Mayıs'ta biterde bütün sektörler hızla harekete geçer.Bugun milyonlarca emekli ve çalışan düzenli ilaçlarını alıyor ve almak zorunda.Selec adına bu istikrar demek.Cok yüksek öz kaynak ve dönen varlıklar firmanın durumunu anlatıyor.Borclanma maliyetleri hala düşük.Sirketin her sokakta ilaç lojistik aracı.Benzin maliyetleri bile olumlu bugunlerde.Benden bu kadar.Ysniliyorsam lütfen duzeltin.Grafikten anlamam.hic deginmedim.Saglikli günlere.
    Katiliyorum, 1 ay icinde 10tl uzerine cikmasi lazim, zaten dolasimdaki hisse de sadece %15. ilk ceyrek Bilanco aciklansin, ucar bu kagit.

8.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Sağlıkta topyekûn bir geri çekilme günü.cikarkende öyle sürü psikolojisi.Selec sadece virüsle ilgili değil tüm branşlarda ilgili ve 365/24 saat yapıyor.Boyle günler sanıyorum sektöre dahada hareket getiriyor.İste 31 Mart ile 1. Dönem bitti.Bilancolar bağlanıyor.Bircok sektör özellikle Mart ayında ve belkide Nisan Mayıs'ta kısmen cirosal bazda olumsuz etkilenecek.Ama gıda ve Sağlık sektörü için bu dönem + değer yaratacaktır.İnsallah Mayıs'ta biterde bütün sektörler hızla harekete geçer.Bugun milyonlarca emekli ve çalışan düzenli ilaçlarını alıyor ve almak zorunda.Selec adına bu istikrar demek.Cok yüksek öz kaynak ve dönen varlıklar firmanın durumunu anlatıyor.Borclanma maliyetleri hala düşük.Sirketin her sokakta ilaç lojistik aracı.Benzin maliyetleri bile olumlu bugunlerde.Benden bu kadar.Ysniliyorsam lütfen duzeltin.Grafikten anlamam.hic deginmedim.Saglikli günlere.
    Doğru söylüyorsun.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 96/344 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •