Sayfa 52/344 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 409 - 416 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1.  Alıntı Originally Posted by Endoplazmik Yazıyı Oku
    Ölü balık zıplaması bu

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son nefesini verdi bugün o zaman.

2. Ne oldu,hani kar rakamını az bulmuşlardı )

3. Birde akşamları geri sarmasa iyi olur ama her sabah sert çıkıp her akşam hisse satış yiyor kapanışa doğtu.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Birde akşamları geri sarmasa iyi olur ama her sabah sert çıkıp her akşam hisse satış yiyor kapanışa doğtu.
    15 aydır yakınen izlediğim bir hissedir.Başka günler bu hareketlerin tam tersini görebilirsiniz.

5. En ileri gidecek ok en gerilen yaydan çıkarmış buna inanmak istiyorum.hisse başı 0.94 bilanço kar getiren şirket buralarda .çıkarda kimseyi zarar ettirmez umarım.ytd değildir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    15 aydır yakınen izlediğim bir hissedir.Başka günler bu hareketlerin tam tersini görebilirsiniz.
    Bu gidişte bi 15 ayda biz bekleriz bunu. Düşerken şelale çıkarken tulumbadan su çekiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bu gidişte bi 15 ayda biz bekleriz bunu. Düşerken şelale çıkarken tulumbadan su çekiyor.
    15 ay önce 2.70 den almıştım.Bugünkü kapanış fiatına göre tam %100 prim yapmış.Düzgün hisseler arasında 15 ayda % 100 prim yapmış kaç hisse sayabilirsiniz ?

8. Yıllık karı piyasa değerinin yaklaşık 1/5 i kadar olan hisse 15 ayda % 100 gitmiş bu çok mu?
    15 ayda % 300 giden ve finansalları selec'in çok gerisinde olan onlarca hisse var.kanaatim odur ki bu hissd şu anki sonuçlarına göre 8 tl cicarında olmalıydı ancak gerek halka açıklık oranının sığlığı ve gerekse vakıf şirketi olması hasebiyle yatırımcı ilgisinden uzak bir hisse .hikaye üretemiyor

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 52/344 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •