Sayfa 188/344 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Ecilc bilanco acikladi kendine gore beklentinin uzerinde geldi , haftaya bilanco sonrasi cok guzel seyler bekliyorum ...

Bilanço tahminim 400 milyon TL nin uzerinde ytd .

Herkese bol kazanclar .....

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Alintidir kaynak ecilc forumu yazan Sayin noreply

Eczacıbaşı'nın içi boş değil. Ayrıca sadece defter değerine kadar geldi.

Benim söylediğim başka bir şey.

Bu şirketin ( topluluğun) gelirlerinin %70 i, Vitra ve madencilikten gelen gelirler. Kalan gelirler arasında da kira ve faiz gelirleri var. İlaç ve sağlık %10 civarında. Bu payın artması için de hiçbir sebep yok.

İlaç dışı nedenlerle birileri Eczacıbaşı'nı çok değerli bulup almışlarsa o zaman neden hemen hemen aynı şirketlerde payı olan Yatırım Holding'in %40 iskontolu kaldığını da bir zahmet araştırmak gerekir.

Günlerdir bunu anlatmaya calisiyorum Sayin Noreply cok guzel ozetlemis bazi insanlar selec ilac uretmiyor falan diyor f/k pd/dd konustugunuzda , ama ilacin bu kadar icinde olan tum gelirini bu isten kazanan neredeyse iki uc firmadan biri bilanco sonrasi bu fk oranlarının en az iki katindan islem gorecegini umuyorum
    Ytd

Herkese Bol kazançlar

3. Hocam teşekürler.iyi akşamlar çok güzel gelmiş.

4. 9.55 den verdim diye uzulmustum bugun alim firsati verdi geri 8.80 den yine 9.4 olmus seviyorum bu kagidi 1.5 ay kufrettirdi kendine ama 2 sefer de ihya etti darisi 3 ye 10 ve ustu umarim allah bereket versin Herkes kazansin

5.  Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    Yanlis mi goruyorum sn.fiyat bogadan gelmis 9.40 goruyorum.umarim dogrudur.karanlik odaya 9.28 girdi saniyordum.
    Iyi kapattik haftayi...

6.  Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Ecilc bilanco acikladi kendine gore beklentinin uzerinde geldi , haftaya bilanco sonrasi cok guzel seyler bekliyorum ...

Bilanço tahminim 400 milyon TL nin uzerinde ytd .

Herkese bol kazanclar .....

eyvallah kardeş. kaleminden bal damlıyor.400 milyon tl ilk çeyrek karı bu hissenin fiyatını en az ikiye katlar en az 5 tavan yapar.. inşallah diyelim.

7. Eczacı İlaç'tan müthiş kar ! Geçen sene 8 milyon zarar bu dönem 87 milyon kar ! Hakikaten süper...Aynı Deva gibi şahane bir kar.P.tesi İlaç tavanla başlar.Tabi ki bizimkisi de.Yanlız bu defa Deva bu çıkışa ayak uyduramaz.Umarım bizimkisi birkaç gün sonra gelir.İlaçın rüzgarından yararlanmak lazım...

Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Eczacı İlaç'tan müthiş kar ! Geçen sene 8 milyon zarar bu dönem 87 milyon kar ! Hakikaten süper...Aynı Deva gibi şahane bir kar.P.tesi İlaç tavanla başlar.Tabi ki bizimkisi de.Yanlız bu defa Deva bu çıkışa ayak uyduramaz.Umarım bizimkisi birkaç gün sonra gelir.İlaçın rüzgarından yararlanmak lazım...
    Deva neden ayak uyduramaz?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 188/344 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •