Sayfa 295/344 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Saat 16.11de toplam 7.000.445 lotun 5.255493 ü tavandan, 1.141.015 i 13. 500den diğerleri karışık işlem gördü.

2. Sayın duka tavanda kaç lot var acaba?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    3.4 milon lotla dükkanı kapatmislar
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    3.4 milon lotla dükkanı kapatmislar
    Teşekkürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Teşekkürler
    rica ederim , günlük aracı kurum dağılımınıda yükledim.

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

6. Yillardir ilac dagitan firma prim yapmakta zorlanirken spekulatif asi dagitacak yaygarasi ile tavan tavan yapti...asi dagitinca selec rekor kar mi aciklayacak...20 milyon dozdan bahsediyorlar...bu aspirin degil ki sicaklik vs.onemli...ben artik borsada herseyin gaz oldugunu gecte olsa anladim...ilac dagitan firma asi dagitinca niye ucar kacar anlamiyorum ureten degilsin...

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Yillardir ilac dagitan firma prim yapmakta zorlanirken spekulatif asi dagitacak yaygarasi ile tavan tavan yapti...asi dagitinca selec rekor kar mi aciklayacak...20 milyon dozdan bahsediyorlar...bu aspirin degil ki sicaklik vs.onemli...ben artik borsada herseyin gaz oldugunu gecte olsa anladim...ilac dagitan firma asi dagitinca niye ucar kacar anlamiyorum ureten degilsin...
    Bu spekülasyon hakkındaki düşüncelerinize katılıyorum ancak firma zaten bir üretim yapmıyor ki, ilaçları üretmiyor, sadece dağıtım işini yapıyor ve bilançolarında yaptığı inanılmaz karları görüyoruz. Yanlışım varsa düzeltin.

8.  Alıntı Originally Posted by Sabır taşı Yazıyı Oku
    Bu spekülasyon hakkındaki düşüncelerinize katılıyorum ancak firma zaten bir üretim yapmıyor ki, ilaçları üretmiyor, sadece dağıtım işini yapıyor ve bilançolarında yaptığı inanılmaz karları görüyoruz. Yanlışım varsa düzeltin.
    Yanlisin yok ama bilancosunun hakki 12.5 tl idi...asi satar satmaz bilemem ama ilacin yanina asi eklenince cok farkli ne olacak...oda bir ilac sonucta...ne kadar kar eklenebilir ki...asiri iyimser hava var algi boyle birsey iste...biz aylarca bekledik tam tren kalkti indik kendimi tebrik ediyorum..bir insan bukadar aptalca is nasil yapar...pandemide buna spekulasyon ugramasa olmazdi zaten olacagi belliydi...yabanci girisi tetikledi onceden yabanci girisi yok diye hisse gitmiyordu...

Sayfa 295/344 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •