Sayfa 250/344 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Devanin köpeği dedik de köpeğinin kemiği olamaz

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Devanin köpeği dedik de köpeğinin kemiği olamaz
    bugün tam olarak dediğini teyit etti.

3. Seneye borsa toparlarsa hedefim 16-17 tl ler...ytd

bugün kuyruğu dik tuttu,devadan iyi kapadı devamını bekliyoruz ...

5. Biraz olsun rtalb gibi davran spek..

RTALB ve KENT olmak isteyen totocu tayfası cuma itibariyle ortalama %35 kayıpla kıçını tuta tuta borsadan kaçtı. gerçek yatırımcılarla devam edeceğiz. bu arada kör muhalefet değilim, selec cuma günü son saat içinde güzel hareket etti. bu sefer devanın köpeği değildi,umarım özgün hareketine devam eder. bir RTLAB beklemiyorsakda deva kadar gitmesi gerekiyor kanaatindeyim.

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    RTALB ve KENT olmak isteyen totocu tayfası cuma itibariyle ortalama %35 kayıpla kıçını tuta tuta borsadan kaçtı. gerçek yatırımcılarla devam edeceğiz. bu arada kör muhalefet değilim, selec cuma günü son saat içinde güzel hareket etti. bu sefer devanın köpeği değildi,umarım özgün hareketine devam eder. bir RTLAB beklemiyorsakda deva kadar gitmesi gerekiyor kanaatindeyim.
    Umarım dostum. Aylardır bekliyorum ne kağıtlardan nasıl fırsatlar kaçırdım. Şans ama kafamı karıştıran bilanço fiyatlamaları ilk bilanço devanın yüksek kar marjiyla fiyatladı, kendi bilançomuza yükünü almış geri çekilmeye başlamıştı bile acaba bu bilanço döneminde yine devayımı bekliyor kağıtlar inşallah öyledir. Öyle veya böyle bu hafta bişeyler olması lazım artık inşallah

8. Kötü bilançolu kağıtlar uçtu gitti ! Bizimkisi şahane bilançolarla hepimizi deli etti !.Eyvah ! İyi bilanço gelecek diye korkuyorum ( ! )..Borsa kurulduğu günden beri yani ilk gong çaldığı zamandan beri buradayım.Samimi olarak söylüyorum, 33-34 yıldan beri gördüğüm en olumsuz hisse !...Bilançoları daima iyi geldi,Hatta sektöründeki bütün kağıtların toplam karları kadar kar getiriyor.Ama nafile !.Vallahi,bir kurtulsam bu kağıttan yeniden doğmuş gibi olacağım !...

Sayfa 250/344 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •