Sayfa 17/344 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 129 - 136 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Sabredin Beyler,52 haftalık kazancı yerlerde,bilançoda iyi gelecek,sabır sınanıyor,sakın satıp primlenmiş hisselere geçiş yapmayın,onlar yerinde sayarken seri hareketlere hazır olun.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bilanço ne zaman açıklanacak acaba bilgisi olan var mı?

3. Böyle devam etse bari ufak trend var
    Yatırım tavsiyesi değildir. Temel analize dayalı tahminlerimden ibarettir.

SELEC Konsolide 2017/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 244128061 Yıllık Değ%:18 Ana Ortaklık Payları: 244126737 Yıllık Değ%:18

tüm bilançolar : http://www.hisse.net/topluluk/showth...09#post1181309

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*ak yatırım, selçuk ecza için 4,20 tl hedef fiyat ile 'nötr' tavsiyesi... 08-11-17 09:50

*şeker yatırım, selçuk ecza için 4,60 tl hedef fiyat ile 'al' önerisin... 08-11-17 09:04
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. Sansa bak, 80'lerden satmadik.

7.  Alıntı Originally Posted by padavan Yazıyı Oku
    Bilanço olumlu gelecek olsa kukusu çıkardı ama hiç kıpırtı yok. Acaba dandik bir bilanço ile alttan mallarımı toplayacaklar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Bunlarda başladı ayak oyunlarına. Kime güveneceğimizi şaşırdık.

8. son çeyrek karı beklenilen performansta değil. 9 aylıklara bakınca geçmiş seneden daha iyi olsa da satış artışı %5 kadar çeyreksel olarak bir önceki yılın çeyreğine oranla. bir de üzerine bu artıştan oransal olarak fazla artan genel yönetim ve pazarlama gideri olunca çeyrekler karşılaştırmasında geride kalmış. e tabi ilk iki çeyrek ile kıyaslamıyorum bile. ciro çeyreksel olarak geçen yılın aynı dönemine göre çk iyi artsada satış maliyeti de yükseldiği için pey değişen bir durum yok. önceki iki çeyreğe göre ise paralel gelmiş. yine özetle bu çeyrek yüz güldürmez. her ne kadar 9 aylıkta geçen yıla göre iyi olsada. düşmesi normal.

Sayfa 17/344 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •