Sayfa 229/344 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Bu sahtekar Selec neden bubkadar sahtekar? Endeks uçtu bu hergun düşüyor !!!

2. Ben sattigim malin %40 ini iki gundur yerine koydum acele etmiyorum esas merak ettigim endeks duserse ne yapacak ?
     Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Ben 9.1den tum malimi az once verdim kalan arkadaslara bol kazanclar

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Eczacılar Odası'na göre ciro % 30 düşmüş. Sağolsun arkadaşlar bunu paylaşmış.Habere göre Eczacılar , bazı ilaçları kar'sız sattıklarını söylemişler. Acaba depolar da eczanelere kar'sız mı veriyor ? Ben zannetmiyorum.Burada kaybeden Eczaneler gibi gözüküyor.Yani, depoların cirolarının düştüğünü sanmıyorum...Hastalık nedeniyle kamu hastaneleri tedavi ediyor diye biliyorum.Özel hastaneler tedavi uyguluyor mu veya oran ne kadar ? Vaka sayısı yaklaşık 170 bin kişi olduğuna göre bu hastalara verilen ilaçlar şirket karlarını nasıl etkiliyor ? Yanlış anlaşılmasın, keşke bizler zarar etsek de hiç kimse ölmesin.Her şeye çare bulunur ama ölüme asla.Fakat, ne yazık ki,böyle de bir gerçek var...Keşke borsacı bir doktor, hastane yöneticisi,Eczane sahibi,ilaç firması çalışanı vb gibi kişiler yorum yapsa .Bu konuda en önemli bilgi onlarda...Yazdıklarım yanlış olabilir belki ama, ciroların düşmesi,Selec'i etkilemiyor.Kamu hastanelerinde tedavi gören hastaların ilaçları ilk olarak ilaç depolardan karşılanıyor.Dolayısıyla burada da Selec ilgili bir sorun gözükmüyor.Yanlışım varsa düzeltin...

4. Ankara da yaşıyorum. Ünlü özel hastanelerden birinde çalışan bir doçent yakınımız maaşının 3 te 1 e düşürüldüğünden bahsetti. Selec ile ilgisi olur olmaz orası herkesin kendi yorumu.
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bu olağan bir durum. Daha önce de yazmıştık zaten. Benim bulunduğum şehirde 4-5 tane özel hastane var. En yoğun hasta bakan hastanede acil servise gelen günlük hasta sayısı 1200 lerden 250 ye düştü Nisan ve Mayıs aylarında.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Devayi gördükçe bundan tiksinti geliyor

6. Bugun biraz daha pozisyon artirdim....umarim artik kafayi kaldirir...ytd

7. Endeks de inadına yükseliyor . Nereden çattık bu adiye

8. Yüzde 10 zarardayim. Versin de gidelim

Sayfa 229/344 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz