Sayfa 86/344 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 681 - 688 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1.  Alıntı Originally Posted by expat Yazıyı Oku
    Benim yerime Serdardm79 cevabi vermis oldu.
    Ilac sektorunde mevsimsellik cok yogundur. Sonbahar ve kis sezonunda satislar cok daha yogundur.
    Dikkat edin tum onemli salgin hastaliklar kis doneminde olur, ozellikle grip ve buna benzerleri.
    Teşekkürler.

2. Bu şirket dikkâtimi çekti. Söylediklerinize göre 2020/1Ç'de de iyi bir kârlılığı olacak. Yatırım yapmayı düşünüyorum, ama acaba daha da aşağı gider mi, yoksa endeks buradan döner mi kestiremiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by kucukyatirimci1 Yazıyı Oku
    Bu şirket dikkâtimi çekti. Söylediklerinize göre 2020/1Ç'de de iyi bir kârlılığı olacak. Yatırım yapmayı düşünüyorum, ama acaba daha da aşağı gider mi, yoksa endeks buradan döner mi kestiremiyorum.
    Sn.küçükyatırımcı1
    Yatırım kararlarınızı verirken sosyal forumları asla kılavuz olarak almayın.(ne olup ne olmayacağını kimse bilemez)
    Size sadece şunu söyleyebilirim ; her an ihtiyacınız olabilecek bir parayı borsaya yatırmayın.
    Yorumları okuyabilirsiniz,ama asıl olan kendi akıl süzgecinizden bu bilgileri süzmektir.
    Nihai karar sadece size aittir.

14 kuruş temettü veriyor Nisan da hayırlı olsun

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Az vermiş zaten dağıtılabilir karın %15 ini dağıtırım diye kar dağıtım politikası var.her sene %20-22 sını dağıtıyordu ben 25 kuruş brüt bekliyordum.bu sene %15 oranını dağıtıyor genede bereket versin.

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Geçen yıla göre mukayese edersek az değil.Geçen yıl net 0.085 TL. gibi bir net temettü verdiler.
    Bu yıl 0.1445 TL.neredeyse iki katı sayılır.
    Bereket versin diyelim.

Dediğin gibi birde herkesin maliyetine göre de farklı benim maliyetine göre %2.5 verim

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Temettü oranını ben beğenmedim, 100 mln dağıtacaklar.
    Yatırım planı yok, bankada 1 mlyr para var.
    Bu yıl da 800 civarı kar edecekler.
    Parayı ne yapacaklarına dair bir vizyon yok.
    Ben beklerdim ki, daha çok versin temettüyü, hisselerin % 85 i zaten ana ortaklarda, gelen parayla bir miktar borsadan , yabancıların elinden hisseleri piyasadan geri toplasaydı harika olurdu.
    Yıl da 120 mlyn dolar net kar edip , şirket değeri hala 680 mln usd olan bir şirketten bahsediyoruz.
    Yani yaklaşık 5 yılda kendini amorti eden bir proje gibi bakın. Türkiye de kendini 5 yılda amorti eden şirket yoktur sanırım!!!!
    Ya fiyat yanlış , ya da göremediğimiz bir şey var.
    Madem bir büyüme senaryosu veya başka şirketleri satın alma stratejisi yok, parayı bu kadar düşük faizle bankada bekletmek yerine daha yüksek temettü verseler daha iyi olurdu....
    Neyse, bunu ancak genel kurula uğrayıp orada dile getirmek en iyisi...
    Şimdilik hayırlı olsun.

Sayfa 86/344 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •