Anket Sonuçlarını Gör: 31/08'e kadar insider alım serbest

Oylayan
24. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Çok iyi oldu borsa yükselir.

2 8.33%
  • İyi oldu ama yükselmeyebilir de.

0 0%
  • Kötü oldu, etik değil.

18 75.00%
  • Fikrim yok.

1 4.17%
  • Çok çok iyi oldu, keşke her zaman serbest kalsa

3 12.50%
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 25 madde; 17 - 24 arası.

Konu: 31 Ağustosa kadar SPK'nın "insider trading"i serbest olması hakkında...

oh be içim rahatladı
    kamuoyuna saygı ile bende duyuruyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,346
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    oh be içim rahatladı
    kamuoyuna saygı ile bende duyuruyorum

umarım feyk bir haber değildir..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

salak bu herifler çıkardıkları şeyin ya ne olduğunu bilmiyorlrdı yada çok iyi biliyorlardı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

O zaman devre kesici de kalkmalı,"kamuya açıklanacak hiç bir şey yok"yazısı da
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

olay suç zamanında biz yapanlara her türlü cezayı verdik ama suçu bir kaç ay işlemenize izin verdik ne demektir

6. Gelen tepkiler üzerine SPK kararı yürürlükten kaldırdı.

Bununla beraber, yukarıda amacı ve kapsamı açıklanan, pay piyasalarını ve yatırımcıları desteklemeye yönelik 13.07.2018 tarihli ve 30/831 sayılı Kurul Kararı'nın kamuya açıklanmasının ardından oluşan spekülasyonlar ve yaratılan olumsuz algının; mezkur Kurul Kararı ile piyasaya sağlanması umulan faydaların ortaya çıkmasına mani olacağı değerlendirildiğinden, Kurul Karar Organı'nın 15.07.2018 tarihli toplantısında, söz konusu kararın kaldırılmasına karar verilmiştir.

Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

7. Vay be gelen tepkiler bu ülkede bir işe yarıyormuş....Söğüşcüler bence vazgeçmez...Böyle bir kuralı farklı versiyonda geri verecekler.......Yeni Türkiye, önce hafif geri sonra gazı kökle.

Bu tur bir kararın konuşulması, iptali skandaldır.Insider trading dünyanın her oturmuş piyasasında ciddi suç sayılırken benim ülkemde 1.5 ay izin verilip sonra olmadı iptal ediyoruz demek kimse kusura bakmasın beceriksizlik değil zamanlama hatası bence.Yeni insider versiyonları bekliyorum ben......Bu sefer SPK 47-A bendini de ekleyiverin eksik kalmasın, onu da 1.5 ay iptal edin de şarlatanlar bayram etsin kursaklarında kaldı....

8. Kurallar zaten işliyor muydu ki

At oynatıyor spk ile

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •