Sayfa 103/594 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 817 - 824 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Hemen ortaya en basidinden rakamları koyalım bakalım kim saçmalıyor,kime itibar edilmesin,9ay önce bu kağıt 4,9 lardaydı şimdi 2,20 lerde tutanda % 50 den fazla zarar.o zamanlar anzer balı yiyecektik şimdi b*ku yedik,bu arada onlarca hesapta güzel haber! geldi.çarşaf gibi denizde yüzüldü,senet ve yönetim ballandıra ballandıra övüldü sonuç % 50 zarar.rakam ortada bolbol değerlendirin ve benim yazdıklarıma itibar etmeyin.malı azarlamaya gelince 4,90 lardan 2,20 lere kadar bu senedo ve yönetimi yere göğe sığdıramayıp,buradakiler i etkilemeye çalışıp %50 zarar ettirenler ne yapmiıştır adını ben pazarlamacı koyuyorum sizler ne derseniz deyin.hayırlı ve bol kazançlar herkese.

2.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Hemen ortaya en basidinden rakamları koyalım bakalım kim saçmalıyor,kime itibar edilmesin,9ay önce bu kağıt 4,9 lardaydı şimdi 2,20 lerde tutanda % 50 den fazla zarar.o zamanlar anzer balı yiyecektik şimdi b*ku yedik,bu arada onlarca hesapta güzel haber! geldi.çarşaf gibi denizde yüzüldü,senet ve yönetim ballandıra ballandıra övüldü sonuç % 50 zarar.rakam ortada bolbol değerlendirin ve benim yazdıklarıma itibar etmeyin.hayırlı ve bol kazançlar herkese.
    Denize girmek parayla değil ben her gün yüzüyorum,bugünde yüzdüm,yarında yüzücem,deniz 1 aydır çarçaf gibi,sanada tavsiye ederim sende İyot biraz eksik kalmış...fiyatı manipülasyonu kimler yapıyorsa tabiki onlar bilecek,benim bilecek halim yok tabiki,bak patron bile bilemiyor,sektörün üzerinde olacak dedi göz altı pazarı fiyatı oldu...ama kimse sanmasınki manipülasyon sadece tahtada yapılıyor asıl önemli kısmı bu topicde yapılıyor,şöyle son bir seneyi okuyun bakalım kimler nokta atışı grafik koymuş,kimler hangi vadede hangi fiyatı vermiş ve o fiyata nokta atışı gelmiş,manipülasyon incelenir iken bu topicde mutlaka incelenmeli.

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Denize girmek parayla değil ben her gün yüzüyorum,bugünde yüzdüm,yarında yüzücem,deniz 1 aydır çarçaf gibi,sanada tavsiye ederim sende İyot biraz eksik kalmış...fiyatı manipülasyonu kimler yapıyorsa tabiki onlar bilecek,benim bilecek halim yok tabiki,bak patron bile bilemiyor,sektörün üzerinde olacak dedi göz altı pazarı fiyatı oldu...ama kimse sanmasınki manipülasyon sadece tahtada yapılıyor asıl önemli kısmı bu topicde yapılıyor,şöyle son bir seneyi okuyun bakalım kimler nokta atışı grafik koymuş,kimler hangi vadede hangi fiyatı vermiş ve o fiyata nokta atışı gelmiş,manipülasyon incelenir iken bu topicde mutlaka incelenmeli.
    Ben bu senedin 7 senelik sahibiyim burayıda bir o kadar takip ederim,kimin ne olduğunu ,patronun ne olduğunu gayet iyi görüyorum ve burada yazmaya başladığımdan beri hep istikrarlı idim ve hiç yanılmadım.hep ky ye doğruları menfaat gözetmeksizin söylemeye çalıştım ancak son karar sizindir dedim.pireyi deve yapmadım.at gözlüğü takmadım.ne doğruysa onu göstermeye çalıştım.Deniz meseledine gelince ,maalesef denize bizim kaybettiğimiz paralarla patronlarla tuzu kuru olanlar giriyor.paralarımızı geri alabilirsek bizde gireriz inşallah.İyot eksik kaldı ama adrenalin çoğaldı bu topikte ,senede ana avrat sövmemek için kendimi zor tutuyorum(genelde sakinimdir) buna terbiyem müsade etmez.hakkım yenilince insanın sabır taşı çatlıyor.Yalanlar,dolanlar,insanı çıldırtıyor.ha patronun maniplatörden haberi yokmuş,sen onu git marko paşaya anlat,buradakiler yemez.Arazileri saksı toprağı gösterenlerde manüple edenlerdi değilmi,içerden bilgi sızdıranlarda,geri alım kararı olduğu halde geri almayanda manüple edenlerdi.yaptığı açıklamaların arkasında durmayanlarda.Neredeyse sermayesi kadar zarar yazdıran da.Patron ne varlık gösterdo ki spek bir hareket göstersin.Hep tutturmuşunuz manüple ediliyor diye sen tahtana sahip çıkmazsan tabiki tahtanın ırzına geçende çok olur.Sonra da Laf ola beri gele yapılan başvuruyla kimi kandıracağını sanıyorsun.Tamamen göz boyama.Hadi canım sende
    Son düzenleme : Badi; 11-11-2018 saat: 00:27.

4.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Ben bu senedin 7 senelik sahibiyim burayıda bir o kadar takip ederim,kimin ne olduğunu ,patronun ne olduğunu gayet iyi görüyorum ve burada yazmaya başladığımdan beri hep istikrarlı idim ve hiç yanılmadım.hep ky ye doğruları menfaat gözetmeksizin söylemeye çalıştım ancak son karar sizindir dedim.pireyi deve yapmadım.at gözlüğü takmadım.ne doğruysa onu göstermeye çalıştım.Deniz meseledine gelince ,maalesef denize bizim kaybettiğimiz paralarla patronlarla tuzu kuru olanlar giriyor.paralarımızı geri alabilirsek bizde gireriz inşallah.İyot eksik kaldı ama adrenalin çoğaldı bu topikte ,senede ana avrat sövmemek için kendimi zor tutuyorum(genelde sakinimdir) buna terbiyem müsade etmez.hakkım yenilince insanın sabır taşı çatlıyor.Yalanlar,dolanlar,insanı çıldırtıyor.ha patronun maniplatörden haberi yokmuş,sen onu git marko paşaya anlat,buradakiler yemez.Arazileri saksı toprağı gösterenlerde manüple edenlerdi değilmi,içerden bilgi sızdıranlarda,geri alım kararı olduğu halde geri almayanda manüple edenlerdi.yaptığı açıklamaların arkasında durmayanlarda.Neredeyse sermayesi kadar zarar yazdıran da.Patron ne varlık gösterdo ki spek bir hareket göstersin.Hep tutturmuşunuz manüple ediliyor diye sen tahtana sahip çıkmazsan tabiki tahtanın ırzına geçende çok olur.Sonra da Laf ola beri gele yapılan başvuruyla kimi kandıracağını sanıyorsun.Tamamen göz boyama.Hadi canım sende
    Badi arkadaş... çok haklısın...
    Manipüle imiş....
    Neyin manipülesi...
    2007 de gelişme böyle olunca....

Orascom Construction Industries (OCI) 2007 de hisse alacağını duyurdu... ne yaptınız...
    Ne yaptığınız burda...
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/b...anacak-6252086

Öldünüz öldünüz dirildiniz...
    Manipülasyonun dik alasını yaptınız..
    BSOKE ye hisse aldırdınız... %4... Bi tarafınızı kurtarmaya çalıştınız..

Neden bütün bedelli sermaye arttırımlarını BSOKE ye yaptırıyorsunuz...
    Neden BTÇM de bedelli sermaye arttırımı yapamıyorsunuz...
    Çünkü BSOKE de yapınca cebinizden bir şey çıkmıyor... %74 te olsa şirketin kaynaklarından çıkıyor..
    Bak hisse oranları...

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...to-sanayii-a-s

Fatma Gülgün ÜNAL %9,98
    Sülün İLKİN %8,2
    Yıldız İZMİROĞLU %8,17
    Belgin EGELİ %7,65
    Fatma Meltem GÜNEL %6,63
    Mehmet Mustafa BÜKEY %5,85
    Toplam %46,4
    ÇİMKO %24,21
    DİĞER % 29,34

Yönetim Kurulu na bakalım...
    https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...to-sanayii-a-s

Mehmet Mustafa BÜKEY Yönetim Kurulu Bşk.... Sermayedeki payı %5,85
    Tufan ÜNAL Yönetim Kurulu Bşk.V ve murahhas üye ... Sermayedeki payı %0,25
    Fatma Meltem GÜNEL Yönetim Kurulu Üyesi... Sermayedeki payı %6,63
    Sülün İLKİN Yönetim Kurulu Üyesi... Sermayedeki payı %8,19
    Mehmet Bülent EGELİ Yönetim Kurulu Üyesi... Sermayedeki payı %0,19
    Necip TERZİBAŞOĞLU Yönetim Kurulu Üyesi GENEL MÜDÜR (Hissesi yok)
    Feyyaz ÜNAL Yönetim Kurulu Üyesi GENEL MÜDÜR YRD... Sermayedeki payı %1,1
    Kemal GREBENE Yönetim Kurulu Üyesi (Hissesi yok)
    Begüm Egeli BURSALIGİL Yönetim Kurulu Üyesi... Sermayedeki payı %0,06
    Musa Levent ERTÖRER Yönetim Kurulu Üyesi... Sermayedeki payı %0,03
    Tankut KARABACAK Yönetim Kurulu Üyesi... Sermayedeki payı %0,43
    Toplam %22,73

Hadi BTCİM de bedelli sermaye arttımı yapın bakalım şöyle %100...
    180 milyonun TL nin 83,5 Milyon TL sını nasıl ödeyeceksiniz...

Az kaldı... sıra imtiyazlı hisselere gelecek...
    Yatarken imtiyazlı hisselerin olmadığını düşünerek uyuyun...uyuyabilirseniz...

Muhabbetle......
    Son düzenleme : mterkan; 11-11-2018 saat: 03:22.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,419
    Hayırlı pazarlar.. btsoke i.tarmanin %9.85 bitcimde çimko % 24.21 Konukoğlu payı mevcut bu ölü soyucular buralara bu oranlarda hisse sahibi olması bence bir işaret neyin derseniz.. imtiyazlı hisselerin orta vadede hükmünü geçerliliğini kaybedebilir.. Konukoğlu bitcimde imtiyaz olduğunu bu oranla ile yönetimde temsil edilemeyeceğini bilmeme şansı varmı tabiki yok geçmişte i.tarman bitcimde ortaktı ve hisseleri sattı..döndü btsokeden hisse topladı kankasi Konukoğlu nada kendi sattığı btcim hisselerini lafergeden aldırdı ..benim öngörüm imtiyazlarin kalkacağı yönünde herkese bol şanslar ve kazançlar..
    Son düzenleme : carkos; 11-11-2018 saat: 12:19.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Duvara toslamak buna deniyor herhalde....100 Milyon zarar....
    1.600 Milyon toplam borc.
    Yaptiklari ihracat rakamlari ortada...
    Nasil kontratli ise artik...yil sonu hedefi zor gibi....limandan bir yogun yukleme bu donemde gorulmedi.
    Velevki yaptilar....
    Yoksa keten helva.

Rakamlari yonetici gibi empoze eden arkadasin aylik 100 M ciro soylemini ve yillik 250M kari yapsak bile bes kusur senede zor sifirlanacak bir borc var.
    Bu bes senede yeni kur artislari olmayacagini dusunuyoruz.....
    Yoksa keten helva.....

Bu ..... yoksunlarinin killarini neden kipirdatmadiklarini artik herkes anlasin. Guclu bir uzun vadecide bugunku sartlarda imkansiz olunca...
    Mali patron dahil herkes biriktirmeye devam edecek.....yada satip kacacak.
    Keten helva kismi calisirsa da yonetim dahil bir konsilidasyon baslar. Surec uzayacak....pazarlama devam edecek....ky kiyimi kaybi devam edecek....corbacilar kasik sallamaya devam edecek.
    Mevcut yonetimde ya soygunu hizlandiracak yada satip kacacak.
    Mevcut durum cikmaz sokak....
    Konsilidasyon....satis....kayyum bizim icin daha iyi aksiyonlar diye dusunuyorum. Yoksa hanci ve pazarlamaci olmak bizim tarzimiz degil. Sonu hayirli biter...İnsallah.
    Yarin hissenin halini cok merak ediyorum....
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Birde soyle bakalim.....gerci bir arkadas deginmis ama mali yok diye hemen aforoz edildi.
    350 M meshur yeniden degerleme
    yapildi ve varliklara eklendi.

Bedelsiz yapilip sermaye 100M artirildi....180 M oldu.

Herzaman diyorumya bu ...... yoksunlari bir tasla iki kus vuruyorlar.
    Zarar 100M degil....tam 450 M .
    Zarar sermayeden fazla 100>80...
    Hepinizin ......... Pazarlamacilar dahil.
    Ytd.
    Saygilar.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Borcunu gozgore gore hedge etmeyen ..... yoksunu miras yediler.
    On kusur senedir sirketi ve yatirimcisini inek gibi sagan gozu doymaz hasiyetsiz yalanci itibarsiz
    iyi egitimli yoneticiler.....Emegi ve sermayesi nasip olmus rahmetlilerin kemigi..bu serefsizligi yasayanlarinda
    ici sizliyor. Bildigini okuyan imtiyazli mirasyediler. Artik filmi basa alip oyununuza yeniden baslarsiniz.
    Vicdan yoksunu kan emiciler.
    Ytd.
    Saygilar.

Sayfa 103/594 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •