Sayfa 112/594 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 889 - 896 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Rumuzu yabancı olan çok Tarafsızdı!!! Baş ky düşmanı,patron yalakası.Onu geçtik.hissesini satıp giden sen ve arkadaşın benim sayemde yaptıysanız, çok büyük hayır işlemişim ki alttan aldınız veya fırsat buldunuz.Bana dua edecegine laf söylüyorsun.zarardan kurtarmışım.(Eğer benim yorumlarımdan etkilendiyseniz) unutmayın ki ben hiç bir zaman alı veya satın demem.bir tek yazımı bulamazsın.on kere düşünün demişimdir hep.Erhan Açıkgöz ilehic diyaloğum olmadı kendisininde benim yazılarımdan şikayetçi olduğunu hiç okumadım.yeterlimi.
    Siz hakli olun Sayin Badi,onemli degil.Ben enerjimi polemiklere girerek harcamanin yanlis oldugunu 30 kusur yillik borsa gecmisimde fazlasiyla bedel odeyerek ogrendim.Sizlerden tek ricam saygi ve seviye yi bozucu arkadaslari elbirligiyle uyarmak olsun.En Kallavi li kufuru hakediyorsun diyecek kadar kaba ve seviye yoksunu insanlara lutfen prim vermeyelim.Bir gun hepimize lazim olabilir.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Fonlar bir parmak bal aldi....birkacda
    cambaz parmakladi. Yazik....ilk cumlede edepli yazdim.....aslinda isini bitirip donunu toplayan gidiyor.
    Biz ky larda yuku cekmeye devam.
    Yaw siz ne mal yoneticilersiniz......
    namusunuz besparalik olmus gikiniz cikmiyor. Sizin gozunuzu para burumus.....ar damariniz catlamis..
    .....yoksunu mirasyediler. Ben hisse yatirimcisi olarak rahatsiz oluyorum sizin umurunuzda degil.
    Size hersey mustehak......hata yapabilirlermis. Yahu 3.xx dolara %4 mali Bsoke ye gomerken... bakin ne iyi bir is yaptigimizi goreceksiniz demistiniz.Hemde ON YIL once.
    Ben sizin.........................
    (istediginiz gibi doldurun gari)
    Yatirimcilar olarak muhabbetle kucakliyoruz sizi.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben bu şirketin yedi yıllık ortağıyım.hissem az olabilir fakat neticede bir payım var.onun için her şekilde eleştiri hakkınada sahibim.Hiç bir topik yazarı bana beğenmiyorsan sat git demesin ağır eleştiririm.Bu şirketin ortağı olduğuma görede malımın iyi yönetilmesini istemek benim en doğal hakkım.Dolayısı ile yönetemeyenleri eleştirmekte benim hakkım.Esas çek git denilecek kişiler,bu şirketi iyi yönetemeyen sözümona yönetici ve patronlardır.Bu senedi her alan kişi paramı cebime koyayımda nasıl olursa olsun diye düşünebilir,burası borsa saygı duyarım fakat ben iyi yönetilen patronu ile ky si ile beraber dürüst para kazanılan bir şirket görmek istiyorum çabam samimi bir şekilde ky nin zarar görmemesi.fazla mı hayalperestim bilmiyorum.Genede herkes kendi bilir.yatırımını ona göre yapar.
    Son düzenleme : Badi; 22-11-2018 saat: 18:27.

4.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Bu grafiğe uymayacak SPEK gitsin çelik çomak , top oynasın demiştik...

Aslında , çaresiz ..

Çareyi de söyledik, "o" imtiyaz para ederken değerini bileceksin, sonra "o" da seni kurtarmaz..

Bakalım, nereye kadar SPEK.. görecez..

Unutmamak lazım, dip aynı zamanda MEZAR dır..

"Ak" ım derken "bok" um da olabilir..

Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Boşverin.

Bismillah diyebiliriz.

Oyunun kaidesi böyle.

2,19 demiş hedef vermiştik, 2.20 gibi dipledi..

Gemileri limana yanaştırdığımızı da yazmıştık..

BU YÜK DOLMADAN,
    KALKMAZ GEMİ, BU LİMANDAN...

5.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    2,19 demiş hedef vermiştik, 2.20 gibi dipledi..

Gemileri limana yanaştırdığımızı da yazmıştık..

BU YÜK DOLMADAN,
    KALKMAZ GEMİ, BU LİMANDAN...
    Hoca bunlar çok yaptı bu işi sonumda Demir attım yaznlızlığa şarkısını diline dolamasınlar gemi doluyken

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sayin izmirli_hoca capsiz patronlar istemeden olmuyor.....zaten hic istemedilerde....on senedir....Tasiyabiliyorsan almaya devam derim. Uc lirada ucuzdu iki yirmilerde....lakin zaman olayi muamma gibi. Soyle kalktigi yere dogru bir silkeleme iyi olur gaplarda kapanir. Biz herzamanki gibi azar azar almaya devam diyoruz. Pasiften
    almaya devam.....ne kadar oyalanma
    o kadar taze mal demek. Buralarda
    oyalanmasi bizim gibiler icin kazanc.
    Bugun alip yarin kazanayim diyen ky
    nin hissesi degil. Al biriktir zamanini bekle hissesi.....
    Fonlar bile trade ediyor.....yapicinin isi zor. Ama kimin kolay ki ?
    Hepberaber yasayarak gorecegiz.....
    Bugunku faiz geliriyle isini bilene mal
    biriktirmek dahada kolay.
    Yatirimcilar adina....herkesin gonlune
    gore olaylar gelişir.....inşallah.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AYDAN DAHA TUHAF OLAN TÜRKİYE...
    Gönderi
    618
    Batı çimento yu toplayın diyorum. Başka da bişey demiyorum. Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KUMARI OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAKTADIR

Alıntı Originally Posted by Asd3232 Yazıyı Oku
    Batı çimento yu toplayın diyorum. Başka da bişey demiyorum. Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Önce bi kapıyı çalsaydın be bilader,paldır küldür daldın içeri.kimsin nesin,inmisin,cinmisin,yoksa ak sakallı dedemisin,bi tanısaydık.

Sayfa 112/594 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •