Sayfa 12/594 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 89 - 96 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmet uzal Yazıyı Oku
    Allah askına bi daha bu topikte takas isteme
    her an elinin altında burayı meşgul etme .
    la bi git başka birinsen buldum ben onu.. Zaten t2 iniş... Sen kasiniyon bugünlerde zaten adamın canini sıkma... Türü işine bak...

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by 06Ank Yazıyı Oku
    Türkiye'nin sektördeki kapasitesinin en üst düzeyde olduğunu belirten Bulut, "Türkiye çimento üretiminde Avrupa'da birinci, dünyada ise 4-5'inci sırada. 10 milyon ton seviyelerinde ihracatımız var.

Yılda yaklaşık 600 milyon dolarlık ihracat yapıyoruz.

En çok ihracat ABD, Suriye ve Güney Afrika ülkelerine yapılıyor." şeklinde konuştu.

https://emlakkulisi.com/dunyanin-ins...mentosu/577852

Yeni tesisin geçen yılı zararla kapatan grubun kârlılığına bir etkisi olacak mı?
    Kesinlikle olacak. Hedefimiz grubu bu yıl kârlı bir noktaya getirmek. Şu ana kadar her şey iyi gidiyor. Bunun ciro artışına önemli bir etkisi olacak. En anlamlı büyüme kapasite artışından gelecek ve ihracatla birlikte kârlılığımız da artacak. Bu yatırımla birlikte özellikle yurtdışı satışlarda önemli bir büyüme bekliyoruz. Batıçim ve Batısöke fabrikaları, yılda toplam 20 milyon dolarlık klinker ve çimento ihracatı gerçekleştiriyor. Yeni tesisle birlikte bu rakam 2018'de 40 milyon dolar seviyelerine çıkacak.

İhracattaki büyüme hangi pazarlardan gelecek? Bu dönemde yeni gireceğiniz pazarlar var mı?

Grubumuz yaptığı yurtdışı satışlaTürkiye'nin çimento ve klinker ihracatının yüzde 10'unu karşılayacak.

2010 yılından bu yana ağırlıklı olarak 'Batı Afrika pazarına yönelik ihracat önemini koruyor. 2018 yılında Batı Afrika'nın yanı sıra Güney ve Orta Amerika ülkeleriyle ABD'ye de ihracat yapılmasını öngörüyoruz.

https://emlakkulisi.com/bati-anadolu...kosuyor/570302
    Sayin 06Ank bu hissenin basina ne geldiyse hep bu kes yapistir haberlerden geldi. Beyanatlari verenler bizzat yonetici patronlar....
    Liman disinda ne yapmislar.
    Hes ler fiyasko.... Yatirilan para faize yatirilsa daha karli ve verimli olurdu.
    Ama olurmu alirken yonetirken satarken yapilacak dalaverelerle patron grubuna guzel karlar yazacaktir.
    Guzelim beton tesisi karli degilmis....
    Yahu elalem sirket kuruyor birde senin mikserini kiraliyor para kazaniyor. Seninle rekabet ediyor.
    Vay benim iyi egitimli patronlarm vay.
    Siz desenize kisaca nemalanacak alan kalmadi .
    Yari paraya yari zamanda yapilabilinecek bir yatirimi ustune ustluk yanlis zamanda yaptiniz..... Sirketi borca bogdunuz.
    Burda Allah var kendi kendinize taklaya geldiniz ama yine de maliyeti hatanizi ky nin uzerine yikmayi basardiniz.... zaten bu ky kasnaklama isi bir numarali uzmanlik alaniniz.
    Sayin 06Ank bu tur haberleri on yildir
    kullaniyorlar neticede durum ortada.
    Bsoke ye yaptiklari %4 luk kapakla
    yine cok basarili ve yasal hortumlama yaptilar. Simdi bunlarda
    vicdan olurmu....bunlardan ky dostu
    olurmu. Birkac kisi tahtaya comak soktuda biraz sendelediler. Tabi onlarida alicengizsiz birakmadilar.
    Halen suren bir mucadele var.... Neymis beyfendiler fiyattan memnun
    degillermis.....Ah capsiz patron ah...
    Pay defterine baksak....1960 lardaki
    Kurucu 4500 ortaktan ondabiri kalmismidir acaba.....ortaklarina B tipi degersiz deyip sattiranda bunlar.
    Ortak ve ky dusmani patronlar.
    Yeniden degerleme....bedelsiz hep kendi cikarlari icin alinmis kararlardir.
    Hemde birer tasla ikiser kus vurma
    sanatlarini icra etmislerdir.

Su tahtaya gunluk kim girdi ise para kazandi...ama az ama yeterince.
    Mali tasiyani ise mum gibi erittiler.
    On senedir mal tasiyan bile var. Yani on senedir yatirimcisi uzerinden nemalanan bu mirasyedi patronlarimizin halen gonlu hos olmadi. Olmadiki sembolikde olsa aldiklari geri alim kararini uygulamadilar. Mazallah ortak ky bundan ileride nemalanir diye korktular herhalde.Nasilsa gun gelecek Baticim ede Bsoke ye yaptiklari %4 hisse kapagini yapacaklardir. Adamlarin genlerine islemis cunku...... ky soguslemek.

Bu yuzden yeni gelecek ky yi uyariyoruz......bu patronlar ve bu kafa yapisiyla cok sancili bir surec. Borsa
    su anda ucuz hisseden gecilmiyor.
    Bir kez ...hatta on kez daha dusunun
    derim.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli ... yoksunlari günaydın. Paylasimdan gorunen yine beyanatlara baslamissiniz. Size hala guvenen kaldimi acaba?
    Hangi vicdanla cikip cikip
    Ky yi umutlandiracak soylemlerde bulunuyorsunuz
    Sizi ne ortaklariniz ne ky nede borsa yatirimcisi cozebildi. Acgozlu iyi egitimli
    patronlar size yakisani ben biliyorumda ...az daha sabir.
    Mirasyedi suzme çapsizlar.
    Ytd.
    Saygilar.

4.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    İmtiyazli ... yoksunlari günaydın. Paylasimdan gorunen yine beyanatlara baslamissiniz. Size hala guvenen kaldimi acaba?
    Hangi vicdanla cikip cikip
    Ky yi umutlandiracak soylemlerde bulunuyorsunuz
    Sizi ne ortaklariniz ne ky nede borsa yatirimcisi cozebildi. Acgozlu iyi egitimli
    patronlar size yakisani ben biliyorumda ...az daha sabir.
    Mirasyedi suzme çapsizlar.
    Ytd.
    Saygilar.

Sn Kyno,
    Sinirinizi gercekten anliyabiliyorum cun ku ben daha yeniyim buralarda...
    Bu cocuk iyi etrafindaki yaslilar mahvediyor isi ben sana soyliyeyim.
    Evet haklisin 10 sene gecmis az zaman degil ama bundan sonra ki 1-2 yil onemini artirdi. Bence sen kotu soz konusacaksan bunu feyyaz a degil eski topraklara giydirerek yapsan daha iyi olur.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Pasif alis yazmaya doyamadiniz gitti yaw. Burada mal yapacak gaza basa basa yapacak gari.
    Gerci alayi gunlukcu de.
    Vah patron vah .....itibar kalmayinca boyle oluyor.
    Isini bitirip ...... toplayan ikiliyor. Vah iyi egitimliler vah. Spekinizde sayenizde madara oluyor.
    Kolay degil onca ky dan aldiginiz ah var.
    Ytd.
    Saygilar.

6. Takas paylasabilirmisiniz

7. Tahtami kapanicakmis anlamadim ?

Yorumlari okiyunca insan herhalde oyle bir haber dustu diyor icinden gecmise dogru gittim ama oyle bir haber goremedim.

Sanirim yine gerginiz.

Bilanco bekleyenler var.

Objektif olalim. Kademeleri izlemek bana bu gune kadar hic fikir vermedi. Vermeside mantiksiz.

Adam kademeye yazip iptal edebiliyor. Artik bazi seyler eskide kaldi yeni teknolojiye ve degisime ayak uyduramayan her insan yenilmeye mahkum olacaktir.

Ne takaslara bakmak nede kademelere bakmak yatirimciya hicbirsey kazandirmaz zararda oldugunuz herhangibir baska hissenin kademelerine bakiyor olsanizda ayni seyi gorecektiniz.

Cunku gormek istediginiz seyi goruyorsunuz. Birilerinin hisseye direnc olarak bir suru mal yazmasini gormek istediginizden goruyorsunuz halbuki cok benzeri sise de soda da tavhl vb dede oluyor ama bugun sodaniz olsaydi kimse kademeye mali cakmislar ..... Cocuklari hisseyi engelliyor demeyecekti.

Para kazanoyorsaniz sorun yok para kaybedince tu kaka patron.

Bu is ortaklik isi kazancta var kayipta guvrnmedigin adama ortaklik yapmassin benim bildigim. Kufretmek hosunuza gidiyor ve sizi desarj ediyor olabilir. Ama sorunlarinizi cozmuyor.

Patron yalakasi degilimi hicbir menfaatim yok kimseden.

Amacim sizin sorunlariniza yardimci olmak elimden geldigince birilerine farkli bir bakis acisi kazandirabilmissem ne mutlu bana

10 yildir elinde tutan varmis 10 yildirda herhalde patrona kufrediliyor farkedilmeyen sey su sanirim.

10 yildir kufretmek sorunlarinizi cozdumu ?

O halde sorun belkide sizde ?

Nicin begenmediginiz bir patronla ortakliga devam edilir ?

1 umut iste bizimkisi diyenlere kac yildir umut icindesin madem bir umudun var bir inancin var o halde niye kufredersin hadi bu kez iyi olacak duzelecek demek varken.

Birde gercekler var bakin hisseye yeni bilanco geldikten sonra biraz daha assagayi gordu sonrasinda yukari cikti ve devam ediyor.

Ayni sure zarfinda borsa nerelere kadar yamuldu.

Yani demek istedigim borsa bu denle gocerken btcimi yerle bir etmeleri gerekirdi ama hisse yukarilarda. Geziyor.

Gunluk inis cikislar elbetteki olacak.

Sizin bakmaniz gereken sey bilanco bilanco guzel gelmeye devam etsin bu hisse cikmazsa adam degilim.

Sadece 2 sart kriz cikmasin bilanco iyi gelsin.

Sizde sahit olacaksiniz zaten su an geldigi fiyat hareketinden bile belli oluyor birseylerin degistigi.

Demek istedigimi bilancoya yatirim yapiyorsaniz guzel bir hissedesiniz ayni zamanda ucuzda.

Patron sizin icin onemliyse ve patron kotu ise yapmaniz gereken sey basit ortqkligi sonlandirmak...

Alternatifi olan varsa yazsin patron kotu ise ne yapardiniz ? Beklermiydiniz ortakliga devammi ederdiniz
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli ...... yoksunlari günaydın. Malum aybasi maaslari almissinizdir. Kimir
    kimir vicdan rahatligi ile yirsiniz gari....hemde tatilde.
    Bizden aldiklariniz..... ky dan ortaklarinizdan....nasilda yillardir bogazinizdan geciyor....elbet Rabbimin bir
    sorgusu olacaktir. Bizdende
    helallik isteyeceksiniz nasilsa. Anladik siz ky ortak hatta insan sevmiyorsunuz...
    Tek sevdiginiz para.
    Bakalim sonunuz nasil olacak.
    Ytd.
    Saygilar.

Sayfa 12/594 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •