Sayfa 135/594 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 4752 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Hissedeki baskının artmasıda her iyi bilanço öncesi klasikleşti.

2. Hisse fiyatının adam olması bilonço ile filanda olacak gibi görünmüyor,şirketin günlük cirosu 3 milyon tl leri aştı,hergün 1 milyon brüt kar demek,şirketin eli bollaştığına göre yönetime düşen yeni yılla birlikte 1 haftalık ciroyu geri alıma ayırıp 7-8 milyon adet alımla utanç verici bu durumdan kurtulmaktır.

3. Komşu yüzde 20 yapmış,bizde yaprak kıpırdamıyor!!!

4.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Suriye’ye gerek yok İzmir’in %60 ı gecekondu zaten,sadece İzmir’e satsa yine yeter.
    pazar paylarını CMENT [ ] ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş. kaptırdılar herhalde.
    Bak %20 prim yaptı.
    İtibarın yanında pazar payında gidiyor.
    İzmir küçük köy her şey çok çabuk duyulur.
    Basiretli iş adamı gibi davranmak önemlidir.
    İzmirli hassastır.
    Pınar grubu da bir zaman bir gaf yapmıştı. Piyasa cezayı hemen kesmişti. Hatırlayanlar olacaktır.
    İtibarını düşünen hisse geri alımını agresif şekilde uygular.
    Gerisi hikaye...kimse inanmıyor.İnanıyor gibi yapıyor.
    ytd.
    Saygılar,

5.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    pazar paylarını CMENT [ ] ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş. kaptırdılar herhalde.
    Bak %20 prim yaptı.
    İtibarın yanında pazar payında gidiyor.
    İzmir küçük köy her şey çok çabuk duyulur.
    Basiretli iş adamı gibi davranmak önemlidir.
    İzmirli hassastır.
    Pınar grubu da bir zaman bir gaf yapmıştı. Piyasa cezayı hemen kesmişti. Hatırlayanlar olacaktır.
    İtibarını düşünen hisse geri alımını agresif şekilde uygular.
    Gerisi hikaye...kimse inanmıyor.İnanıyor gibi yapıyor.
    ytd.
    Saygılar,
    sen neden anlamiyorsun kardes PARA˃İTİBAR, ŞEREF, BASİRETLİ İŞ ADAMI

6.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    sen neden anlamiyorsun kardes paraëæ’itibar, şeref, basiretli iş adamı
    para dan sonra büyüktür işareti var

7. Bulunduğunuz işlerde önümüzdeki yıla ilişkin hedefleriniz nedir?
    “Bu yıl iki hedefimiz var. Birincisi sermaye getirisinin gösterge tahvil getirisinin üzerinde olması. Diğeri de hisse fiyatı performansının, taşa toprağa dayalı sanayi şirketlerinin ortalama performansının üstünde olması. Borsa fiyatı ve şirket fiyatı bizim için önemli. Dolayısıyla bu hedeflerle büyümeye devam etmek istiyoruz. Çimentoda ürünü limana demir yolu ile taşıyıp verimliliği aıtırmak ve üretim sürecini daha iyi yönetmek istiyoruz.”
    Feyyaz Ünal
    Feyyaz Bey Mayıs ayında verdiği bir röportajda bunları söylemiş,evet vakit daralıyor yılın son haftası,biz yatırımcılar içinde verilen sözlerin tutulması gayet önemli,ben kendisine bu hedeflere ulaşma konusunda halen inanıyorum ancak yılın son haftasına girilir iken hisse performansı hiçde hoş değil,bırakın sektörün üstünde performansı tüm sektörlerin en kötü performanslarından birisi gerçekleşmiş durumda,şirket faaliyetleride gayet iyi gittiği halde bu fiyatlama oluştuysa yönetim geri alım kararını daha güçlü bir rakama revize ederek derhal agresif bir şekilde alıma geçmelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bulunduğunuz işlerde önümüzdeki yıla ilişkin hedefleriniz nedir?
    “Bu yıl iki hedefimiz var. Birincisi sermaye getirisinin gösterge tahvil getirisinin üzerinde olması. Diğeri de hisse fiyatı performansının, taşa toprağa dayalı sanayi şirketlerinin ortalama performansının üstünde olması. Borsa fiyatı ve şirket fiyatı bizim için önemli. Dolayısıyla bu hedeflerle büyümeye devam etmek istiyoruz. Çimentoda ürünü limana demir yolu ile taşıyıp verimliliği aıtırmak ve üretim sürecini daha iyi yönetmek istiyoruz.”
    Feyyaz Ünal
    Feyyaz Bey Mayıs ayında verdiği bir röportajda bunları söylemiş,evet vakit daralıyor yılın son haftası,biz yatırımcılar içinde verilen sözlerin tutulması gayet önemli,ben kendisine bu hedeflere ulaşma konusunda halen inanıyorum ancak yılın son haftasına girilir iken hisse performansı hiçde hoş değil,bırakın sektörün üstünde performansı tüm sektörlerin en kötü performanslarından birisi gerçekleşmiş durumda,şirket faaliyetleride gayet iyi gittiği halde bu fiyatlama oluştuysa yönetim geri alım kararını daha güçlü bir rakama revize ederek derhal agresif bir şekilde alıma geçmelidir.
    Başüstüne paşam pzt agresif olacağım merak etme. Feyyaz dan hayır yok bari yıl kapamadan ben enaz %7 oynatayım. Yoksa bunlar Haziran 2019 olmadan sıçtığı boku yedirmezler adama

Sayfa 135/594 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •