Sayfa 2/594 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Bsoke güzel yere gelmiş.1.20-1.25 olursa alım için güzel olur Satım içinde aldığım rakama +0.20 ekle.Tabiki bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.Sadece düşünüyorum.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli ..... yoksunlari gunaydin. Bak devlette sizin gibi capsizlara bir imkan verdi. Tepe tepe kullanin gari artik saklanmadan ky nin kafasina vurmaya devam edersiniz. Bakalim sizin ipinizi cekecek yasa ne zaman cikacak.Bekliyoruz...
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. yuh yaprak kımıldamıyor a grubu hisseymiş bide d grubuna alsalar daha fazla işlem hacmi olur...

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    yuh yaprak kımıldamıyor a grubu hisseymiş bide d grubuna alsalar daha fazla işlem hacmi olur...
    Sayin cardia aceleleri yok....zamanla o da olacak D grubu hissesi....ilk once bir B bir C olalim demi yaw.
    Bu capsizlar....ky dusmanlari ellerinden geleni artlarina koymazlar.
    Adamlarin genleride bozulmus....yeni
    kusak....iyi egitim hikaye.
    Biz imtiyaz kalkarsa yada kayyum basa gecince hakkimizi alabilecegiz
    anlasilan.
    Ytd.
    Saygilar.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Biraz once sayin guneysu ya bir mesaj gonderdim. Topigin nicin yenilendigi konusunda.....ve eski sayfalarin ...... 574. Sayfa sonrasi..... yok olmus.
    Topikten cevabini iletmesini rica ettim.
    Saygilar.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli ..... yoksunlari gunaydin.SPK aldigi yanlis karardan cabuk dondu cok
    şükür. Yoksa bu patronlar hem ky nin hemde devletin basina ne coraplar orerdi.
    Hemen aklima geldi mesela
    bizimkiler host attack diye
    Bsoke ye piyasadan Baticim in %4 hissesini almislar. Boylelikle Bsoke nin nakitini
    hiç etmisler. Piyasadan kimin malini aldiklarinida artik siz biraz dusunun gari.
    Simdi Bsoke yatirim yapiyor....tam takir kasayla.
    Baticim borclaniyor ve yatirimi fonluyor. Tabi Baticim tarihinin en kotu bilancolarini acikliyor. Ucuz diye alanin tasima maliyeti ile elini yakiyor. Yonetim yaptigi planin keyfini suruyor. Iki taraftanda doyasiya nemalanma ...maas...huzur haklari...tum imkanlar... devam ediyor.
    Ky dile kolay on senedir hic edilmis...cezalandirilmis. Halada yakin zamanda yapilan alicengizlerle cezalandirilmaya devam ediyor. Yeniden degerleme ve bedelsiz birebir yasadigimiz ornekler.
    Kambiyo zarari bilebile gozgore gore bilancoya zarar olarak yazdiriliyor.
    .........vs....vs....yazmaya devam edecegim.
    Adamlarin slogani var yaw....
    her ky Baticim tokadini yiyecektir...diye.
    Bu yasananlari en azindan biz haketmiyoruz....bu isin takipcisi olacagiz....gerekirse hukuki yonunude gundeme gelebilir. Cok guvendikleri imtiyaz konusunda kendi kuyularini kaziyorlar. Bu yetkinin eninde sonunda ellerinden kayip gidecegini biliyorlar. Iste bu yuzdende dolasimdaki hisseleri acele etmeden ....herturlu entrika ile toplamaya devam ediyorlar. Burada pozisyon acan ky nin bu konulari iyi degerlendirmeleri konusunda uyariyoruz.
    Ytd.
    Saygilar.

7. Tavana kadar 42K 3.26 dan 3.34e 22k ben sizin cibiliyetinizi...

8. 3.29 dan 3.38e 13K tavana kadar 31K ben sizin....

Sayfa 2/594 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •