Sayfa 236/594 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Sayın asyurt,
    Doğru sayfa değil mi.İHHRACATLAR BATIÇİM ÜZERİNDE yapılıyor.
    SÖKE BATIÇİME SATIYOR-BATIÇİM YURT DIŞI MÜŞTERİYE İHRACATINI YAPIYOR.
    2,5 MİLYON TON KLINKER. YANİ KABACA 2,5TONX35 USD OLSA=87,5 MİLYON USD.İHRACAT KLINKERDEN GELECEK TUTAR.
    %25 FALİYET KARI YAPSA 87,5X25 =22 MİLYON USD SADECE KLINKEDEN KAZANILANLA BORÇ AZALMASI GEREFİR.SADECE İLK ÇEYREKTE......
    TUTUN HİSSE FİYATINI ,BASKILAYIN 1. ÇEYREK SONU 150 MİYON EURO BORÇ -120 MİLYON EURO CİVARINA ,AKTİF TOPLAMI
    3 MİLYAR TL ye, ÖZKAYNAK TA 1 MİLYAR TL BAYAĞI BİR GEÇECEKTİR.(31 MART KURU BU CİVARLARDA KAPATIRSA)

YTD.
    SAYGILAR,

2. Tahtanın önceki haftalardaki gibi olmadığı görünüyor.Ben alacağımı aldım.Kalanlar için söylemek doğru olur.Kağıt teknik olarak 2.80 li rakamları hedefliyor demek yanlış olmaz.

YTD.

Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku

Sayın asyurt,
    Doğru sayfa değil mi.İHHRACATLAR BATIÇİM ÜZERİNDE yapılıyor.
    SÖKE BATIÇİME SATIYOR-BATIÇİM YURT DIŞI MÜŞTERİYE İHRACATINI YAPIYOR.
    2,5 MİLYON TON KLINKER. YANİ KABACA 2,5TONX35 USD OLSA=87,5 MİLYON USD.İHRACAT KLINKERDEN GELECEK TUTAR.
    YTD.
    SAYGILAR,
    Sayın Cari,
    Ben yükleyemedim maalesef. Bu batısöke faaliyet raporundan. Btcimi de yükleyebilir misiniz ? Ben Btcim e bakıyorum.
    Syg.

4.  Alıntı Originally Posted by asyurt Yazıyı Oku
    sayın cari,
    ben yükleyemedim maalesef. Bu batısöke faaliyet raporundan. Btcimi de yükleyebilir misiniz ? Ben btcim e bakıyorum.
    Syg.
    batısökenin kaçıncı sayfası.?sizin söylediğniz sayfa da göremedim.

batısökenin kaçıncı sayfası.?sizin söylediğniz sayfa da göremedim.
    Sanırım sizin baktığınız formatta 9.sayfa oluyor. 3. Şirketin faaliyetleri maddesi.

Syg.

6. Sayın ASYURT,
    Sizin önemle değindiğiniz ÖZKAYNAK artışını ilk çeyrek sonunda net olarak göreceğiz.(kurlarda aşırı bir oynaklık olmaz ise.AMA hisse fiyatına yansıması
    ne olur bilemeyiz.
    YTD.
    Saygılar,

Sayın ASYURT,
    Sizin önemle değindiğiniz ÖZKAYNAK artışını ilk çeyrek sonunda net olarak göreceğiz.(kurlarda aşırı bir oynaklık olmaz ise.
    YTD.
    Saygılar,
    Sn.Cari,

Borsadaki fiyatlama maalesef şirketin bilançosunu yansıtmıyor. Bu nedenle bilançoya bakıyorum ama bu hisse özelinde buna göre karar vermek yanıltıcı oluyor. Bilançoya göre hareket etmeye başlarsa o zaman bilanço projeksiyonlarına bakmaya başlamak daha uygun diye düşünüyorum.

YTD.

Sayfa 236/594 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •