Sayfa 285/594 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tahtadakilerin ve buradaki bazılarının işlem yaparken hesap zorunluluğu getirildikten sonra piyasadan silinen dümencilerden zerre farkı yok.

Tahtadakiler bakın bir gün bugün GOLTS ta kinin başına gelen akıbet sizinde başınıza gelecek.Bunu sakın unutmayın.
    Gelmez Sn.Lunar, çünkü hala muz cumhuriyetinde olan hadiseler cereyanının devamı olacak

2. Şirket sahiplerinin veya yönetimlerinin kendi sirketlerinin piyasa degerine sahip çıkmaları için geri alım yapmaları şart değildir.Ornk..bugün alarko nün genel kurulu vardı.Adamlar yabancı fonlarla görüştüklerini ve gerekli anlaşmaların yapılacağını söylemişler.. Bizimkilerin geri alım için paraları yoksa böyle birşey yapamazlar mi..Ama mesele sadece KY nin meselesi olunca..sanki borsada işlem gören onların şirketi değilmiş gibi davranılıyor.

3. Aynı kanıdayım.Geri alım seçeneği dışında bir sürü seçenekleri var yeter ki bunu yapmak istesinler.Ha bana kalırsa şahsi düşüncem gerekirse para yoksa bankadan kredi çekilerek bile olsa net olarak hissenin tahtasında geri alım yapmaları lazım.Bunu en azından bizim gibi olan yatırımcılara borçlu olduklarını düşünüyorum.Onu da geçtim çok kaygan bir zemindeyiz hissenin fiyatının düşük olması kendileri için de çok büyük bir dezavantaj.

Hadi bunları da geçtim ben bu aşağıya operasyonu çekenlere yol verilmesini engellesinler artık nasıl yapıyorlarsa ona da razıyım.Çünkü tahtada sürekli bir aşağı itekleme var.Hiç bir şey yapamasalar tahtaya satışa gelen 3-5 lotu alıp onu kendilerine aşağıya doğru veriyorlar.Bu tamamen çok şahsiyetsizce.

Ha bunları yapanların bir kısmı da bu topicde.Şu hisse bugün GOLTŞ kadar bir hareket bile çekse burada zaten yazılardan anlarsınız kimin neyin peşinde olduğunu.ve inanın bu hissenin yükselişinin burada memnun edeceği kişi sayısı da bir elin parmaklarını geçmez.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. algyo 500bin lot 52 tl ortalama ile şirkete 'borsa' dan geri alım yaptı !!!

GK sonrası 41 kusur Tl ile devre kesti !!!

Şu an fiyat 42.90 TL
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. mevzu#algyo değil alarko holding GYO da şirket kendisi alım yaptı.Neden yaptığı bunun neye sebep olacağı tartışılır.Ama pd..sahip cikiliyor

6. onlarda alım yapmadan önce aynı argümanları söylemişlerdi ....

defter değeri , şirketin gerçek performansını yansıtmaması gibi gibi
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Sayın British ALGYO ile buranın benzerlikleri var ama esas sorunları çok farklı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Günaydın,

Hisse fiyatının istikrar kazanabilmesi için şirketin mali durumunu düzeltmesi birinci şart; ama hisse de bu denli bir operasyona
    engel olmak için Hisse geri alım dan başka yol yoktur.FON mal almaya gelse alacağı mal sınırlı olduğunu biliyor.
    O yüzden bu hisseye yatırım bile düşünmezler.Ha kendi ellerindeki hisselerin bir kısmını FON a satarlarsa o zaman başka.
    O zaman tahtada FON mücadele eder.
    Bence burada şirketin bir sürü kurucu ortağı A ve B grubu küçük miktarlarda ki hisseleri piyasadan toplamak için bu işin arkasında
    YÖNETİM bile olabilir. Kusura bakmasınlar ama öyle intiba bırakıyor.
    HG alımı içinde öyle 10 milyon dolarlar da gerekmiyor. Arada bir tahtada girip AKTİF ALIŞLARLA bu işi yoluna konur.1-2 milyon USD si de yoksa kapatsınlar fabrikayı.LİMAN sürekli nakit yaratıyor.LİMAN alsın ,hem vergi avantajı da var.

Tersteki 150 milyon Euro yabancı parayı taşımak hiçte kolay değil. İhracat yapılamazsa sakat bir durum.

Şirketin patronu nasıl ki yönetim ise, Tahtada Yönetimin sözü geçer nokta.

ytd.
    Saygılar,
    Son düzenleme : CARİ; 19-04-2019 saat: 10:10.

Sayfa 285/594 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •