Sayfa 290/594 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Anlaşılan öyle ki hayatında çok derin izler bırakmış ama.Bak hala hatırlıyorsun.Kim boş kim dolu konuşuyor burada belli ; koyduğun grafiklerden.Yarın bir gün kıvırtma payı olsun diye antin kuntin grafikler koyuyorsun buraya.Ne oldu çok mu rahatsız oldunuz deşifre olmaktan.

Bu akşamda BJKAS grafiği koy BTCIM cinsinden.Nasıl olsa sen ve senin gibiler için her yol mübah.

Ha unutmuşum bir de BTCIM -3,5 maliyetli bir exel dosyan vardı onun yenisini şöyle maliyeti -10 olan bir dosya koy.İmrensin herkes.

Hayır direkt adrese teslim yazıyorum yazılarımı.Bu yazıları sen neden her seferinde üzerine alınıyorsun.Demek ki senin de çevirdiğin bir dolaplar var.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Grafikler sana antin kuntin geliyorsa, bizim suçumuz değil,.senin yalakalık yaptıklarının eseri..
    fiyatı neyse onu çiziyoruz. İster beyen ister beyenme..

Seni mi kırıcaz al sana BJKAS sın Batı değeri,, onu da çizelim,
    seni, bir de biz üzmeyelim..

Sadece BATI değil, en az elli adet..
    excelde tane tane, hesapladığım..

Sana ve tüm yatırımcılara da, hesabını bilmenizi tavsiye ederim.
    Çoluk çocuğunuzun hakkını yedirmeyin.

Dolap çevirmiyoruz ama
    mal çevirmediğimizi de iddia etmiyoruz..

Daha önce de söyledik.
    AL birini Vur diğerine...... vakti gelince..

Sana, Allah sabır versin, sanırım oldukça ihtiyacın var..

BJKAS .. BATI ederinden..

Görünüşe göre , senin Patronlar da TOPÇU..

4. Eyvallah Hoca.Benimde sana bir tavsiyem var geçen sene Gk da iki kişilerdi.Sende katıl 3 kişi yanyana oturun burada name okuyacağınıza engin tecrübelerinizden mevcut yönetimde faydalansın onları bu bilgi birikiminden mahrum bırakmayın.

Sabır konusuna gelince sana ve size bu kadar nazik davranmamdan ne kadar sabırlı biri olduğumu bu zamana kadar çok iyi anlamış olman-olmanız lazımdı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Camış batakta yatarken,kulağınısallasa hareket var zannediyor bazıları,kuyruğunu sallasa,bir dönüm araziyi sürdü doyecekler.o kadar kolaymı o camışı yerinden kaldırmak.hele birde bataklığı bulduysa.
    Onun ordan çıkması için sahibini o bataklığa girip uğraşması lazım.manikürlü,pdikürlü elleri,lacivert takımelbiseleri batmasın derlerse o camış orda daha çok yatar.

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tahtadakiler ne o bu şirket spor klüplerindende mi daha borçlu?Yollayın bir kaç adam biraz daha masal anlattırın buralarda.Belli tahtada bizi geçtim hiçkimseyi ikna edemiyorsunuz artık.Ama yönetim ısrarla size müdahale etmiyor diye yanlışa devam ediyorsunuz.Yarın bir gün bu günleri mumla ararsınız.Siz daha laf dinlememeye inadım inat işler yapmaya devam edin tahtada.Belli ki bu işin sonu birileri için güzellikle bitmeyecek demek ki.
    Dostum bir şeyi doğru zamanda yapmazsan pek bir kıymeti kalmıyor,”Koca karı düzüldükten sonra kapı kilitlemenin manası yok” ama maalesef bunu bir türlü anlatamadık,işin ilginci şu an sıra kendilerinde ama halen farkında değiller.

7. Dostum belli noktadan sonra biz elimizden geleni yaptık gerisi takdiri ilahi.Bu kadar düşük bir fiyatta ısrar etmek bundan sonra 2007 deki gibi bir olaya davetiye çıkarmaktan başka bir işe yaramaz.Zaten bir o kaldı yaşanmadık.Buna da bizim yapacak bişeyimiz yok.

Mecbur kalsan bugün BSOKE de bedelli yapmaya kalksan şu an mesela olabilirliği yok.Belli noktadan sonra biz elimizden geleni yaptık.

8. Ne dedik bir gün herkes benim dediğime gelecek ve nihayet yönetime methiyeler düzen,toz kondurmayan kişiler bile artık biz dedik,uyardık demeye başladılar.Aklın yolu bir.ancak bazıları geç akıllanıyor.

Sayfa 290/594 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •