Sayfa 291/594 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Dostum belli noktadan sonra biz elimizden geleni yaptık gerisi takdiri ilahi.Bu kadar düşük bir fiyatta ısrar etmek bundan sonra 2007 deki gibi bir olaya davetiye çıkarmaktan başka bir işe yaramaz.Zaten bir o kaldı yaşanmadık.Buna da bizim yapacak bişeyimiz yok.

Mecbur kalsan bugün BSOKE de bedelli yapmaya kalksan şu an mesela olabilirliği yok.Belli noktadan sonra biz elimizden geleni yaptık.
    papazın biri gece rüya görmüş. demişler ki;
    - büyük bir sel olacak, merak etme seni kurtarmaya geleceğiz.
    papaz, kapı sesi ile yataktan fırlamış. kapıyı açmış.
    kurtarma ekipleri arazi aracı ile gelmişler. demişler;
    - papaz efendi seni almaya geldik sular yükselecek. papaz cevap vermiş; "beni kurtarmaya gelecekler"
    sel başlamış sular yükselmiş. papaz çatıya çıkmış. bu sefer kayık ile kurtarma ekibi gelmiş, demişler ki;
    - papaz efendi seni almaya geldik bak burası göl olacak. papaz cevap vermiş; "beni kurtarmaya gelecekler"
    - sular daha da artmış, papaz kilisenin çan kulesine tırmanmış bakmış bir kurtarma helikopteri. iple inen cankurtaran demiş ki;
    - papaz efendi seni kurtarmaya geldik. bak bok yoluna gidecen bin şu helikoptere. papaz cevap vermiş; "beni kurtarmaya gelecekler"
    sonunda papaz suya kapılıp çamurun pisliğin içinde kaybolup gitmiş.
    hikaye bu ya, papaz diğer tarafta sormuş "hani beni kurtarmaya gelecektiniz"
    cevap vermişler; "biz sana jip gönderdik binmedin, kayık gönderdik istemedin, helikopter yolladık geri çevirdin, göre göre kendini mahvettin

Tahta da adam 2.2 de trade falan etmiyor ya mal topluyor ya mal dağıtıyor...Bilançoya kadar artık ne yapıyorsa yapacak ve sonra ya yukarı zıplatacak mal dağıtıyorsa olumsuz bilanço durumuna göre aşağı basacak nereye iner bilinmez , Trade için banka hisseleri dururken burada işlem yapmak borsa mantığına pek uygun değil....Neyse hayırlısı bakalım....

3. Kuşadasında tarlaları tokatları,portakal bahçeleri yani öyle böyle değil çok paralı tanıdığı olan varmı? Şu kağıda bi el atıp 14-15 tl ye çıkartsa.eskiden vardı ancak onlarda yalan oldu.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Ne oldu yine ? Bir soru sorduk hemde uyaralim istedik.....hedge ettinizmi diye.... malesef paylasim silinmis.
    Bu vesileyle..... Niyet neyse akibet o oluyor..... Malesef ama bugunku pencereden boyle gozukuyor.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugün bu topicde olanlardan sonra aslında kendimi en azından bundan sonrası için yormaya gerek yok.Geşmişte bir çok şey anlamak isteyene yazıyor zaten.Ha bundan sonrası da benim değil kafasını kuma gömmeye kalkışanların problemi...

Bu topiğin ne kadar tehlikeli olabileceğini hele bugün anlayamayıp kavrayamayanların işi artık daha bir hayli zor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 291/594 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •