Sayfa 294/594 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Labbro Yazıyı Oku
    Bu kağıt niye hala alım fırsatı vermedi anlayamadım.Çok bekletti.Gel artık alım yerime

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelir gelir merak etme de oraya kim sana ya da size mal verir ya da ortadaki 3-5 lot mal aranızdan kimi mutlu edebilir ; buraları biraz daha işlemeniz lazım böyle zor...

Hayır anlamadığım sürekli burada bizi yanlış yaptığımıza ikna çabası nedir.Hayır batık ihlaslar bile dibinden % 100 yapmış.Siz hala burada masallar anlatmaya devam edin.

Açık açık yazsanıza bastık malları bırak geri almayı tahtaya satışa bile getirtemiyoruz........

Tahtadakiler öyle yanlış işlere kalkışıyorsunuz ki yakında darbe yemeniz için patrona bile gerek kalmayacak.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    2,12*2,25=4,77 .-TL SANKO nun 4,79.- TL alış fiyatına geldi. Teori tutu bunda aşağısı var mı?
    ytd.
    Saygılar,
    Bravo sayın cari öngörünüz tuttu.gerçi daha aşağısı(0 tl) ve kayyum gibi gözüküyor.bazıları gene zıplayacak ancak.olmaz olmaz deme,olmaz olmaz. Bakıyorum buradan hemen atmosfere çıkarıyorlar.motoru olmayan uçak yerde sürünmeye ve çürümeye mahkumdur.ytd.

3. Hisse fiyatına göre yorum yapanlar tarihi dipleri görünce yine kayyum muhabbetine başlamışlar,bu şirket ile kayyum arasında nasıl bir bağ kurabildiğinizi hiç anlamadım,bu hissenin fiyatı ile reeldeki durumu arasında uçurum var,bu hissenin fiyatı 12 yıldır işlerin en iyi olduğu dönemde bile gerçek değerini yansıtmadı,isteseler borçları ile birlikte 700-800 milyon dolar değer üzerinden hemen satarlar şirketi...siz burada masal anlatmaya devam edin,adamlar yeni tesis kuruyor,yarın bir gün yükselincede neler yazacaksınız bakalım.

Türk Lirası için korkutan senaryo TD Securites Stratejisti Cristian Maggio, Merkez Bankası'nın açıklamasının ardından dolar Türk Lirası için karamsar tablo çıkardı: "USD/TLnin ikinci çeyrek sonunda 7,90a, 3. çeyrek sonunda 8,90a çıkacağını öngörüyoruz.

http://sondakika38.com/turk-lirasi-i...-senaryo/6628/

5. Hisse bu halde iken,ben kayyumuda düşünürüm,iflasıda düşünürüm,ancak yöneticiler görünürde gayet rahat.Aslanın pençesinin altında akıbetini bekleyen keçiye benziyorlar(teşbihte hata olmaz).elleri kolları bağlı sadace sonlarının yavaşmı hızlı mı olacağı merak konusu.Yoksa bu güzelim şirketi başka hangi aklı evvel bu hale getirebilirdi ki.Bakkl Ahmet efendiye verseler çok daha iyi sahiplenip yönetirdi.en kötü ihtimalle şu andaki durumda olurdu.ytd.

6. Maşallah burada olayı çanak tutmaktan, aynı kaptan yemeye kadar ilerlettiniz.Körle yatan şaşı kalkar.Şimdi menfaat icabı burada dümenin kralını yapanlar birbirinize laf etmiyorsunuz ya hani ; Bu işin sonunda hem burada hem tahtada birbirinizi yiyeceksiniz bizi değil.En büyük zararı da elindeki malın malıyetine bakmadan tahtada 3-5 kuruş için şeytanla saf tutup kendini çok akıllı sananlar görecek.Bu da böyle biline.Çünkü zamanı gelince ben hepinize hatırlatacağım bugünleri,burada yaptıklarınızı...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Türk Lirası için korkutan senaryo TD Securites Stratejisti Cristian Maggio, Merkez Bankası'nın açıklamasının ardından dolar Türk Lirası için karamsar tablo çıkardı: "USD/TLnin ikinci çeyrek sonunda 7,90a, 3. çeyrek sonunda 8,90a çıkacağını öngörüyoruz.

http://sondakika38.com/turk-lirasi-i...-senaryo/6628/
    Olmazsa ama hani eleştiriyordun ya seninde E.D dan farkın yok yazınca bozulmak yok ama.Çünkü ben her ikinizinde aynı kategoride olduğunuzu çok iyi biliyorum.

Bilgin olsun hani bilmiyorsan bu yaptığın bir manipülasyondur.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Olmazsa ama hani eleştiriyordun ya seninde E.D dan farkın yok yazınca bozulmak yok ama.Çünkü ben her ikinizinde aynı kategoride olduğunuzu çok iyi biliyorum.

Bilgin olsun hani bilmiyorsan bu yaptığın bir manipülasyondur.
    Senin psikolojin bozulmuş böyle devam edersen hasta olacaksın, doktora gitmeni tavsiye ediyorum..!!!

Sayfa 294/594 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •