Sayfa 304/594 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Genel kurulun birinde HAKKI Bey, ismindeki bir yatırımcı SANKO bu işin peşini bırakmaz dikkat edin diye uyarmıştı.
    Bahmet'i de tebrik etmek gerekir öngörüleri tutması için her türlü zemin oluşuyor. Biz satmayız diyenler
    yakında SANKO' nun kapısını çalmak zorunda kalmaz umarım. Yakın zamanda bir ortak satışı olabilir mi?
    sorusu istemesen de insanın aklını kurcalıyor.

ytd.
    Saygılar

2. Evet bazı arkadaşlar 2016 GK na kadar yönetimi gerçekten eleştiriyorlardı,uyarıyorlardı fakat ne olduysa bundan sonra oldu,mutasyona uğradılar,patron haklarını verdi yada aynı isim altında burada patronun adamları yazmaya başladılar dolayısıyla patron severlikleri blanço ve genel gidişatta yüzlerine okkalı bir ozmanlı tokatı gibi vurdu.Aynen devam ederlerse korkarım bu gidişat kocaman bir tekme olarak geri dönecek hem bunlara hem patronlarına.Hadi patronlar her halukarda ceplerini dolduruyor.Ancak ellerinden yönetim bir şekilde gittiğinde onlar ağlıyacak ben güleceğim.o günü sabırla bekliyorum
    Ytd.

3. Ancak ellerinden yönetim bir şekilde gittiğinde onlar ağlıyacak ben güleceğim.o günü sabırla bekliyorum
    Ytd.
    Bizde bir laf vardır.

"Gelen gideni aratır" diye..

Bunların küpü dolmaya az kaldı.

Gelenler BOŞ KÜP le gelecekler.

4. Senin küpünde burada dolu dediklerin gibi mi dolu?Bakalım atmasyonda bir sınırın var mı?Duracağın bir nokta var mı?Ha ama bak her zaman dedim sana çok uzun zamandır hiç kızmıyorum artık.Çünkü artık bu seninle saf tutanların sorunu.

Bana buradan küp bom boş görünüyor.Eğer biraz matematiğin varsa bunu görmek zor değil.Aksini iddia etmek ise tam bir akıl tutulması.

İşim yok bu kadar Cin alinin doluştuğu bir yerde göz önünde olucam, göz önünde bişeyler yapıcam.Niye ? ; daha kimlerle saf tuttuğunu bile kavrayamayan vatandaşın birini mutlu edicez burada.O günler geçti.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Senin küpünde burada dolu dediklerin gibi mi dolu?Bakalım atmasyonda bir sınırın var mı?Duracağın bir nokta var mı?Ha ama bak her zaman dedim sana çok uzun zamandır hiç kızmıyorum artık.Çünkü artık bu seninle saf tutanların sorunu.

Bana buradan küp bom boş görünüyor.Eğer biraz matematiğin varsa bunu görmek zor değil.Aksini iddia etmek ise tam bir akıl tutulması.

İşim yok bu kadar Cin alinin doluştuğu bir yerde göz önünde olucam, göz önünde bişeyler yapıcam.Niye ? ; daha kimlerle saf tuttuğunu bile kavrayamayan vatandaşın birini mutlu edicez burada.O günler geçti.
    Belli ki seni çok üzmüşler, bütün bu garip hezeyanların ondan.

A be kardeşim paran bu kadar kıymetliydi de Borsa ' da ne işin var dı ?

Hiç bana cevap yetiştirme,

senin gibilerin parasını almakla çok meşgulüm..

6. Hoca sen geceleri hep üstün açık yatıyorsun herhalde ancak rüyanda o da belki.Alsan alsan burada arkanda saf tutan neler çevirdiğinden bir haber olanlardan bol bol hayır duası alırsın sen.

Şu dolu küpü izah et tabii edebiliyorsan boş beleş sallama bizim karnımız tok atmasyonlarına.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Bakalım göreceğiz öyle dağıttığınız malı toplamak 5-10 k ile tahtaya yalandan yere baskı kurup fiyatı aşağıya çekmeye benzeyecek mi.

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hoca sen geceleri hep üstün açık yatıyorsun herhalde ancak rüyanda o da belki.Alsan alsan burada arkanda saf tutan neler çevirdiğinden bir haber olanlardan bol bol hayır duası alırsın sen.

Şu dolu küpü izah et tabii edebiliyorsan boş beleş sallama bizim karnımız tok atmasyonlarına.

Bizde atmasyon yok.

Alış ve Satış ortalamamız bunlar. Son 1 sene..

% 69 kar veren ortaklarımı çok seviyorum.. Sende de dahil.

Sayfa 304/594 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •