Sayfa 32/594 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 249 - 256 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Kazanç in çoğu finansman giderine borctan bir an önce kurtulmak gerekli ama nasıl..??
    Öncelikle Tasarufkar şaplamak için Bsoke ile birleştirilmesi gerek, sonra ise finas borçları azaltacak bedelli veya varlık satılı yapılabilinir.

Gayrimenkul sektörü çok olumsuz durumda olduğu için gayrimenkul sektörüne yönelik beklentiler uzun süre askıya alınır.. gayrşmenkul sektöründeki olumsuzluk çimento sektöründe de gerileme yapabilir.

Ama bir şekilde dovliz bazlı finas borç maliyetleri düşürücü bir formül geliştirilmeli. Mümkünse likiti yüksek grup şirketleri ile şirket birleştirmeside olabillr.

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Öncelikle Tasarufkar şaplamak için Bsoke ile birleştirilmesi gerek, sonra ise finas borçları azaltacak bedelli veya varlık satılı yapılabilinir.

Gayrimenkul sektörü çok olumsuz durumda olduğu için gayrimenkul sektörüne yönelik beklentiler uzun süre askıya alınır.. gayrşmenkul sektöründeki olumsuzluk çimento sektöründe de gerileme yapabilir.

Ama bir şekilde dovliz bazlı finas borç maliyetleri düşürücü bir formül geliştirilmeli. Mümkünse likiti yüksek grup şirketleri ile şirket birleştirmeside olabillr.
    Kardeşim seninde hayal gücüne hayran kaldım.Yõnetimin bu söylediklerini yapma ihtimali,kafalarına meteor düşme ihtimalinden daha az.Neyse hayal kurmakta güzel,hayalsiz yaşanmaz.Ancak bu söylediklerini yeni gelip bu kağıda bakanlar da,yönetimin bunları gerçekleştirebilecek beceriye sahip olduğunu düşünecek ona üzülürüm.onlar ancak en kolay yolu ysni ky yi yolmayı seçerler.ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Zaten adamların amacıda bütün ky yı benim gibi uzuncu yapmak.seneye temettü vericez,iki yıl sonra şu olacak,üç yıl sonra borç bitecek vs.safsatalar.onun için bana hiç kimse uzun vade lakırtısı yapmasın kaldığım altı yıl yeterince uzun zannedersem.Ama onlars inanırsınız üç yıl diye girersiniz benim gibi altı,onaltı ömür olursa yirmialtı yıl beklersiniz.her yeni girende size uzun vadede çok iyi olacak der durur.satsam deseniz satamazsınız,Birde bakarsınız cebiniz boş GERÇEK YATIRIMCI (ne demekse)olmuşsunuz.İstikrarlı bir kağıt değil,eğer patronla dirsek temasınız varsa sorun yok eğer yoksa tam bir kumar kağıdı.Bu da benden size tecrübeyle sabit yaşanmış olan kıssadan hisse.Genede en iyisini siz bilirsiniz,yatırım tavsiyesi asla olamaz.
    Yaklaşık sistem kendini geri beslemek için her 10 yilda bir kriz çıkarmak üzerine kurulu. Dikkat etin çoğu bedelli ve bedelsiz veren firmalarda bu dönemlerde verirler vereceklerini ve iş biraz stabil yoldan tali yola çıkarken düzene girer. Diyeceğim 10 yıl zaten doldu ise mutluluk yakındır. Biraz daha sabır badi bey bizi yanlız bırakmayın

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli ....... yoksunlari günaydın. An itibari Baticim
    2.86... 30 Haziran 2018 Bsoke bilancosu..... %4 luk Baticim hisse fiyatlamasi 3.36 tl fark yani kayip 50 krs
    Bilanco etkisi 3.6 m kayip.
    Bsoke 9m kar pat diye 5.4 m
    oluverdi. Bu bugun icin bir ornekleme.....adamlar kurguyu tee o zamandan yapmislar. Yeni yatirimci akilli olsun gari.
    Sizlerede kalbinizden gectigi kadar iyi bayramlar iyi egitimli mirasyediler.
    Ilicada villalarinizda icinize sine sindire eglenin gari.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bilançoya bir göz atayım dedim. Tamam çimento grubu olarak satış maliyetleri düşmüş ama bunun sağladığı faydayı da finansman maliyetleri-kur farkı silip götürmüş.
    Ama asıl dikkat edilmesi gereken ise ;
    Önce Dövizin 10 değer kazanması halinde (79.529.654) zarar ederiz demişler.
    Sonra da son maddede şunları yazmışlar : 30 Haziran 2018 tarihi ile finansal tabloların onaylandığı tarih olan 17 Ağustos 2018 tarihi arasında Türk Lirası belli başlı yabancı para birimleri karşısında önemli ölçüde değer kaybına uğramıştır. Söz konusu değer kaybı ABD doları karşısında yaklaşık %31, Avro karşısında yaklaşık %29 olmuştur.

Yani 30.09.2018 de kurlar bu seviyelerde kalmış olursa bilançoya yansıyacak olan 240 milyon tl. kur farkı zararını bugünden söyleyeyim diyorlar.
    YTD.

Senin borsaya girdiğinde güne lanet olsun,sana güvenipte aldığım güne lanet olsun, seni bu hale getirenlere lanet olsun.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by asyurt Yazıyı Oku
    Bilançoya bir göz atayım dedim. Tamam çimento grubu olarak satış maliyetleri düşmüş ama bunun sağladığı faydayı da finansman maliyetleri-kur farkı silip götürmüş.
    Ama asıl dikkat edilmesi gereken ise ;
    Önce Dövizin 10 değer kazanması halinde (79.529.654) zarar ederiz demişler.
    Sonra da son maddede şunları yazmışlar : 30 Haziran 2018 tarihi ile finansal tabloların onaylandığı tarih olan 17 Ağustos 2018 tarihi arasında Türk Lirası belli başlı yabancı para birimleri karşısında önemli ölçüde değer kaybına uğramıştır. Söz konusu değer kaybı ABD doları karşısında yaklaşık %31, Avro karşısında yaklaşık %29 olmuştur.

Yani 30.09.2018 de kurlar bu seviyelerde kalmış olursa bilançoya yansıyacak olan 240 milyon tl. kur farkı zararını bugünden söyleyeyim diyorlar.
    YTD.
    Cok sukur sonunda bir kisi daha durumu gordu ve uyariyor.
    Sayin asyurt bunlar risk yonetimi bolumu kurdular.... bu olasi riskleri
    hedge etmek akillarina gelmemismi.?
    Iyi egitimli zibidiler takimi aldiginiz maaslar gereksiz yere verdiginiz maaslar bogaziniza dugumlensin.
    Su zirhiniz sizi daha ne kadar koruyacak bakalim.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İstediğim rakamlar olmasa da geçen hafta zar zor kurtuldum.Bayram tatilimizi karşıladı. Badi bedellinin ayak sesleri geliyor demiş.Katılıyorum.Bu kadar borcun üzerine bsoke bedellisi durumu daha da zorlaştırdı.Bedelli gelir mi bilmiyorum ama gelirse de hiçbirşey yapmadan sadece izleyen Sanko ya geçmiş olsun diliyorum.YTD.Herkese iyi bayramlar...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 32/594 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •