Sayfa 334/594 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

hocam da btcım mı var anladamadım ben.

önünden geçerken hep bakar oldum fabrikaya.

2. Şirket yönetimlerinin doğru planlama ve öngörülere ;dolayısıyla gelecekteki olası koşullarla ilgili etkin önlemlere sahip olduklarını peşinen kabul eden bir daha düşünsün bence.30 yılda gördüklerim ilk önceleri beni şaşırtıyordu ve hatta böylesine basiretsizlik ancak kasıtlı olur diyordum..Bir plan dahilinde kasten veya çoğunlukla zamanlama ve planlamadaki öngörüsüzlükten kaynaklı, göstere göstere teknik nakavta götürülen pek çok şirket gördüm.Bu yıl dolar 7/7.5 tl,faiz 30/35 puan üstüne kalıcı olarak otursun ve resesyon devam ediyor olsun,vurgun yemiş şirket neymiş anlarsınız.Bazıları destekle hayata dönebilse de, bir kısmı da zombi ye dönüşecektir.
    Son düzenleme : ellocu; 22-05-2019 saat: 22:25.

3. Borsa yuzde 1 yukarda bizimki her gun dusuyor ben hayatimda boyle bişey gormeidm 190 larda cok dusmus tepki veriri diyerek girdim girdigim gune lanet olsun bu şirketteki yoneticiler ne işe yariyorşirketin izmirin gobegindeki arsasi kimbilir kac lira eder bu adamlar ne yapmaya calşiyor ben boyle her gun dusen bir hisse hayatimda gormedim girdigim gune lanet olsun

4. 1,5 yıldır düşüyor. Böyle devasa bir şirketin bu kadar amatör ve umursamaz canlılar tarafından yönetildiğini, sadece kendi ceplerine giren huzur haklarının peşinde olduklarını çok geç anladık. Ne diyelim, bahırıp çaģîrmahı, bedduayı hiç bir şeyi umursamıyorlar. SPK da yav kardeşim geri alım açıkladın niye almıyorsun, insanları kandırdın demiyor. Bu ve bu tür şirketler kesinlikle borsada olmayı haketmiyor. Saygılar

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Son sloganimizi bosunami yaziyoruz
    Sirketi yonetimiyorlarsa kalacak bir
    arsa bile bir sigorta diyorum.
    “50K 1+1.....80K 3+1”
    Benim uzuldugum kendi bekalari icin
    4500 kurucu hissedari magdur etmeleri.....yazik oldu....680 M $ a satmadilar ama sirketin durumu ortada....
    Kendi adima bir arsa ....ev yatirimi yapmis olduk.Allah Sahip oldugumuz gunu gosterir insallah.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yıllardir alip satarim boyle berbat yonetilien bi şirket gormedim cidden yazık cok yazık ben facebook sayfalarindan mesaj bombardmianina tuttum sizde yazin belki bir işe yarar bunlar resmen dolandirici

7. Neyse bugun borsa artı en azindan bizde yuze 1 falan dususle kapariz he rgun yuzde 5 dusuyordu buna da sukur bu şirketi yonetenlerde hic utanma yokmu acaba ?? avrupanin en modern tesisini yaptik diyip duruyorlardi

8. Belkide bizim patronlar borsada geri alim nasil yapılır onu bilmiyorlardır. SASA nın patronu Erdemoglu bugun 1 milyon lot geri alım yapmış. Utanmayın, arayın öğrenin. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp.

Sayfa 334/594 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •