Sayfa 340/594 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Eylulde gonderdikleri öda da da uc sifir eksik yazilmisti...yatirimci iliskileriini arayip soyledim...evet yanlislik olmus dediler sonra o yaziyi ne duzelttiler ne de yenilediler...yani hata var mi bilmiyorum fakat varsa da sasirmam...bu sirket boyle yonetiliyor zaten...dogru yaptiklari bir is yok...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by miper Yazıyı Oku
    Eylulde gonderdikleri öda da da uc sifir eksik yazilmisti...yatirimci iliskileriini arayip soyledim...evet yanlislik olmus dediler sonra o yaziyi ne duzelttiler ne de yenilediler...yani hata var mi bilmiyorum fakat varsa da sasirmam...bu sirket boyle yonetiliyor zaten...dogru yaptiklari bir is yok...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hani bazıları diyorya Feyyaz burayı okuyormuş. Hemen düzelttirir, başka okuyacak yer bulamadı yaaa

3. İşsiz kalmış çimento fabrikası kurucusu şirketin gayet normal serzenişi. Çok anlam yüklememek lazım. Trump ile Putin arasındaki tost olayından çıkamadıktan sonra kurtuluş yok bu sektöre. Mutlaka ekmek bir tarafa yapışacak yara almadan çıkmak imkansız. Diğer bir değişle eşine metresini kabul etmek kadar vahim bir durum. Nerde ve ne şiddetle patlayacağını kestiremiyorum.

4. Dolar çok düştü 5 TL te kadar gelirse borç 150 milyon azalır

5.  Alıntı Originally Posted by tekin71 Yazıyı Oku
    Dolar çok düştü 5 TL te kadar gelirse borç 150 milyon azalır
    Anahtar nerde ? Suya düştü. Su nerde inek içti ) dolar 5 e gelir hikayesini yukarıdaki tekerlemeye en güzel uyarlayacak arkadaşa selamlar olsun

6. Kur riski yanlışlıkla %120 hesaplanmış diye haber geldi 1 lot işlem yok... Ölmüş bu herhalde...

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Kur riski yanlışlıkla %120 hesaplanmış diye haber geldi 1 lot işlem yok... Ölmüş bu herhalde...
    Bunlarin isi gucu ky yi magdur etmek.
    Boyle bir hata .....sirketin durumu dusunuldugunde ... kasten yapilmis oldugunu dusunuyorum. Bu arada bu rakamlar dogrultusunda zarar edenler varsa zararlarinin tazminini istemeliler. Artik capsizlik ve kotu niyet had safada.
    Niyet neyse akibette o oluyor....
    “50K 1+1.... 80K 3+1”
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 340/594 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •