Sayfa 342/594 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Bende bu hisseyi 2 altında ucuz bilip aksgy temettü sonrası satıp 1.90 maliyet edindim. Uzun vadeli yada kısa farketmez illaki bir Performans göstermelidir. Yatırım tavsiyesi değildir

Redmi Note 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mycoolmen Yazıyı Oku
    Bende bu hisseyi 2 altında ucuz bilip aksgy temettü sonrası satıp 1.90 maliyet edindim. Uzun vadeli yada kısa farketmez illaki bir Performans göstermelidir. Yatırım tavsiyesi değildir

Redmi Note 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Canı gönülden katılıyorum dostum 2.25 lere dogru bir hareket bekliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    İyi işte Filipinler'e bile çimento satıyoruz... Four Turandot'da iskelede olması lazım ama sizin ajanlar onu göremedi galiba.
    o kadar büyük gemiyi göremezsek; kör olmamız lazım
    Asıl bundan sonraki yıllarda sürpriz ENERJİ performansında patlama bekliyorum. En azından yük olmaktan çıkar ; artık nakit yaratır pozisyona geçmeye başlayacağını düşünüyorum.EĞİRDİR gölü yükselmiş.
    20 milyon usd borç kaldı enerjide 86 milyon usd ye alınmıştı. Her halde bu kadar erimiş olamaz diye düşünüyorum.
    Elektrik zamları ile artıya çok rahat geçecektir.
    İhracat olduktan sonra sorun yok. Biz yazdık mı birileri tahtaya basıyor.
    Feyyaz Bey de forumu takip ediyormuş. Ama TUFAN Bey, onca kıyamete rağmen borsa fiyatı ile ilgilenmiyor.

ytd.
    Saygılar

4. Batıçim'e Limandan 2019 YILI KAR PAYI AVASI ödemesi yapılsa fena olmaz.(kar payı stopajı ödemesi yok)
    Liman elde ettiği repo stopajı için kurumlar vergisi ödemesi de azalır. Nakiti yoksa Liman kredi kullandırılabilir.

Saygılar,

5. Bloomberg de konuşan Feyyaz Ünal bizimki miydi?
    Bende diyorum batıçimi anlatıyor

6. Bsoke 0.90 kurus olmus bu durumda btcim en az 1.80 olmali bu iste bir terslik var

7. Batı 1,63 , Söke 0,90

Yani Batının kendi ederi 0,14 tl

Helal sana ..

Söke 0,91 Batı 0,12 tl

Hepten helal.

Yap şunu 0,02 tl söz gelip kurtaracam seni sorumluluktan..

0,94 e 1,66 olunca 10 krş

TEBRİKLER yakın da RUH olacak

8. Buradan şu sonuç çıkıyor. Tahtanın tek hakimi PATRON.
    Söke de bedelliyi yapacaklar demek ki. 25 artırsalar 1,25 %50 artırsalar 1,50 %100 yapsalar 2 TL var
    Tahtada PATRON yok diyenlere.....Yok SANKO ,yok İ.T. yok SPEK... her şey ortada....
    Batıda bedelli olmaz.....

ytd.
    Saygılar,

Sayfa 342/594 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •