Sayfa 351/594 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Btsöke den tahmini 500 milyon TL 70-80 milyon dolar gelirmi tabi talib çıkarsa. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by tekin71 Yazıyı Oku
    Btsöke den tahmini 500 milyon TL 70-80 milyon dolar gelirmi tabi talib çıkarsa. Ytd
    Daha fazla gelir. Dd bile 1.06 bsoke nin. Satis olursa 1.5 tl civari olur bence. Hele yabanci alirsa daha iyi olur

FENERBAHÇE

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Bi defolup gitseniz şu hisseden süper olacak. Elinde 50k ve altı ky olan millete seslenişim şudur, malınıza mümkün mertebe sahip çıkın hojdalara ve yaltakçılarına kulak asmayın. Doldura doldura mis gibi gidiyor. Şirkete format atılmıyor yeniden sıfır kutusunda yazılım ile beraber şekilleniyor. Kalan bundan sonra pişman olmaz. Hala 1/7 fiyatına kaçırılmayacak bir fırsat var. En fazla 1,5 sene daha sıkın dişinizi
    Bu yazına, tam hak ettiğin cevabı verdim.

Sonra sildim.

Çünkü biri bana öyle yazsa, olayı kişisel boyuta taşırdım.

Sizin de derdiniz zaten, bizi "o boyuta" geçmeye zorlamanız..

Zaten yok hükmündeydiniz..

4. Hadi sen git işine de herkes kendi işine....Dün boşaldık.. tekrar almak için beklemedeyiz.Moody s in not indirimi haftaya fiyatlanir..Acelemiz yok.Zemin kaygan ortalık toz duman..S400 fiyatlaması son sürat.. siz bla bla bla etmeye devam edin..Ytd..

5.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Hadi sen git işine de herkes kendi işine....Dün boşaldık.. tekrar almak için beklemedeyiz.Moody s in not indirimi haftaya fiyatlanir..Acelemiz yok.Zemin kaygan ortalık toz duman..S400 fiyatlaması son sürat.. siz bla bla bla etmeye devam edin..Ytd..
    Ben hayatım boyunca sadece askerde doldur boşalt yaptım. Benim için böyle iyi sürekli doldururum. Boşaltacak ancak mirasçılarım olur. Kimi harcamaktan, kimi biriktirmekten mutlu olur bu hayatta. Benim karekterim birikim. Bugüne kadar hiç pişman etmedi beni.

6. Elbette..yapabilen trade eder.Yapamayan seyreder.Ayrica milletin senin 3..5 bin lot unun pesinde oldugunu mu saniyorsun..piyasa adami boyle paranoyak yapar.

elimde btcım yok. cevremde arkadaşlarım da vardı.

ara ara girer başlığı okurum. son zamanlarda bilgi payaşımı ve yaşanan olaylardan çok ikili diyaloglar şeklinde geçiyor. insan üzülüyor sebepsiz yere birbirini kıran insanları gördükçe.

8. Kazancınız daha da artsın.

Sayfa 351/594 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •