Sayfa 354/594 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Ne güzel sözlerimiz var..

"Yalan dan kim ölmüş"
    "Yalancının mumu yatsıya kadar"
    "Yalancının evi yanmış, kimse inanmamış"
    "Dünya tükenir, yalan tükenmez."
    "Yalancının şahidi şıracı olur."

bakalım kim üstüne alınacak..

Asıl soru şu .

"Diyelim ya çöp parası teklifi geldi yada hiç gelmedi "

Bu gazla yaptırılan % 50 prim ne olur ?

Hem de cepten bir kuruş harcamadan .

Peki piyasa affeder mi ?

2.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Ne güzel sözlerimiz var..

"Yalan dan kim ölmüş"
    "Yalancının mumu yatsıya kadar"
    "Yalancının evi yanmış, kimse inanmamış"
    "Dünya tükenir, yalan tükenmez."
    "Yalancının şahidi şıracı olur."

bakalım kim üstüne alınacak..

Asıl soru şu .

"Diyelim ya çöp parası teklifi geldi yada hiç gelmedi "

Bu gazla yaptırılan % 50 prim ne olur ?

Hem de cepten bir kuruş harcamadan .

Peki piyasa affeder mi ?
    Şu an ki görüntüde Sanko ve Tarman bu satışın olacağına pek inanmış gibi gözükmüyor yada bu kadar yıl hain planlar yapıp hisse fiyatını bu hale getirdikten sonra inanmak işlerine gelmiyor,eğer yönetim sağ gösterip sol vurur ve bu satışı ansızın başarılı bir fiyattan tamamlarsa Sanko ve Tarman hisseyi sıfır maliyetle değerine taşıma şansları var iken taşımadıkları için tarihi bir hata yapmış olacaklar,yönetim müthiş bir hamle yaptı bakalım diğer aktörler buna karşılık doğru hamleyi yapabilecekleri,bazıları için bu kadar yıl haince şirketi ve yatırımcıyı zor duruma düşürmek adına hisse fiyatını bu hale getirdikten sonra gelinen durum, yönetimin son hamlesinden sonra inanılmaz bir handikap oldu... Teklif mutlaka gelecektir, böyle tarihi fırsatlar her zaman gelmez, normal şartlarda yüzlerce milyon doları masaya koysanız bile alamayacağınız bir varlık şu an masada...son ve en doğru kararı yönetim verecektir, net olan şey son çeyrekte mali yönden çok farklı ve şirketi rahatlamış olacak planların yönetim tarafından tereddüt etmeden uygulanacağı çok net olarak görülüyor,kesin olan şey ise meydanın bu saatten sonra sizin gibilere asla bırakılmayacağı...Siz bence yüzde 50 primi değilde hisseyi manipüle ederek oluşturulan müthiş iskontoyu düşünün,çimento fabrikası kurmanın ton başına maliyeti ne kadar ve bu tür fabrikalar tonu kaç dolardan satılıyor? Birazcık araştırın isterseniz.

3.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Şu an ki görüntüde Sanko ve Tarman bu satışın olacağına pek inanmış gibi gözükmüyor yada bu kadar yıl hain planlar yapıp hisse fiyatını bu hale getirdikten sonra inanmak işlerine gelmiyor,eğer yönetim sağ gösterip sol vurur ve bu satışı ansızın başarılı bir fiyattan tamamlarsa Sanko ve Tarman hisseyi sıfır maliyetle değerine taşıma şansları var iken taşımadıkları için tarihi bir hata yapmış olacaklar,yönetim müthiş bir hamle yaptı bakalım diğer aktörler buna karşılık doğru hamleyi yapabilecekleri,bazıları için bu kadar yıl haince şirketi ve yatırımcıyı zor duruma düşürmek adına hisse fiyatını bu hale getirdikten sonra gelinen durum, yönetimin son hamlesinden sonra inanılmaz bir handikap oldu... Teklif mutlaka gelecektir, böyle tarihi fırsatlar her zaman gelmez, normal şartlarda yüzlerce milyon doları masaya koysanız bile alamayacağınız bir varlık şu an masada...son ve en doğru kararı yönetim verecektir, net olan şey son çeyrekte mali yönden çok farklı ve şirketi rahatlamış olacak planların yönetim tarafından tereddüt etmeden uygulanacağı çok net olarak görülüyor,kesin olan şey ise meydanın bu saatten sonra sizin gibilere asla bırakılmayacağı...Siz bence yüzde 50 primi değilde hisseyi manipüle ederek oluşturulan müthiş iskontoyu düşünün,çimento fabrikası kurmanın ton başına maliyeti ne kadar ve bu tür fabrikalar tonu kaç dolardan satılıyor? Birazcık araştırın isterseniz.
    Sanko GK da bazı maddelere şerh düşürdü.Bunu neden yaptı?
    Hala Hisse Geri alımı olmadan kalıcı hisse fiyatı yükselişi olacağını sanmıyorum.
    Bu fiyatlardan YÖNETİM ALIM yapmıyorsa kimse yapmaz. Alışların AKTİF şekilde yapılması
    ancak fiyat istikrarını sağlar. Daha önce ortaklardan biri almıştı (BE - 170k civarı) PASİF ALIŞLARLA....
    Ani alışlar şart....

ytd.
    Saygılar,

4.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Adamların kaçırdığı fırsat bu kadar büyükse, kaybedilenler ne kadar dır acaba ?

İddialı ol, fabrika kur sonra da, elden çıkartmak için gönüllü ol.

Ancak bu kadar ezik olunabilir..

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sayin Eksipnos35 siz ve diger birkac kisi yazdiginiz olumlu beklentilerle yatirimcilara hep pozitif havayi gosterdiniz....sonucta ky her daim kaybetti. Ne hikmetse sirket sizin hayra ve olumlu beklentiye yordugunuz dusuncelerinizi her seferinde bosa cikardi. Kufredip saydiran ky yaninda bircok kurucu yatirimcida hisselerini satmak zorunda kaldi. Halen ayni tempo siz yazmaya sirkette got.n got.n gitmeye devam ediyor. Hatta siz yazinca assagi yonlenme paronayisi bile olustu..... Alinan karar sonucu bir satis olursa Baticim icin iyi olsada
    gelinen noktanin yonetim tarafindan tam bir basariszlik cuvallama.... taklaya gelme gercegini ortemez....bilakis percinledi. Yani demem o ki.... bunlarin yaptigi planla yola cikan hep yaya kaldi.
    Bu alinan kararinda bir altyapisi yoksa yeni bir alicengiz olarak tarihe gecer....yalandan kim olmus diyenleri hakli....hisseye basanlarida karli kilar.
    Yonetim hala ben bildigimi okurum derse.....bunlar isin dogrusu icin ana
    okulundan baslayarak bir tekrar yapmalarini oneririm. Isadamligi zor is helede ulkemizde. Ama bu ekibin yeterince zamani oldu ...2007 den beri koyduklari performans ortada.
    Verdikleri sozler ve yaptiklari ortada.
    Ne yapacaklarsa kendileri yapacaklar
    elinoglu senin yapmadigin alimi yapipda birde fiyatinimi yukseltiverecek....
    Saldim cayira mevlam kayira... modu.
    Velevki yine birsey yapmadilar....
    “50K 1+1....80K 3+1”
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Sayin Eksipnos35 siz ve diger birkac kisi yazdiginiz olumlu beklentilerle yatirimcilara hep pozitif havayi gosterdiniz....sonucta ky her daim kaybetti. Ne hikmetse sirket sizin hayra ve olumlu beklentiye yordugunuz dusuncelerinizi her seferinde bosa cikardi. Kufredip saydiran ky yaninda bircok kurucu yatirimcida hisselerini satmak zorunda kaldi. Halen ayni tempo siz yazmaya sirkette got.n got.n gitmeye devam ediyor. Hatta siz yazinca assagi yonlenme paronayisi bile olustu..... Alinan karar sonucu bir satis olursa Baticim icin iyi olsada
    gelinen noktanin yonetim tarafindan tam bir basariszlik cuvallama.... taklaya gelme gercegini ortemez....bilakis percinledi. Yani demem o ki.... bunlarin yaptigi planla yola cikan hep yaya kaldi.
    Bu alinan kararinda bir altyapisi yoksa yeni bir alicengiz olarak tarihe gecer....yalandan kim olmus diyenleri hakli....hisseye basanlarida karli kilar.
    Yonetim hala ben bildigimi okurum derse.....bunlar isin dogrusu icin ana
    okulundan baslayarak bir tekrar yapmalarini oneririm. Isadamligi zor is helede ulkemizde. Ama bu ekibin yeterince zamani oldu ...2007 den beri koyduklari performans ortada.
    Verdikleri sozler ve yaptiklari ortada.
    Ne yapacaklarsa kendileri yapacaklar
    elinoglu senin yapmadigin alimi yapipda birde fiyatinimi yukseltiverecek....
    Saldim cayira mevlam kayira... modu.
    Velevki yine birsey yapmadilar....
    “50K 1+1....80K 3+1”
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Siz zaten sadece her şeyi eleştiriyorsunuz, varsa başka bir çözüm öneriniz söyleyin,kaç aydır reaksiyon almadıkları için eleştirdiniz, şimdide alınan reaksiyonu, benim yazdıklarımı tekrar okuyun, ben olayları olumlu ve olumsuz tüm yönleri ile yazıyorum, kimseyi etkilemek gibi bir niyetimde yok, hissede herhangi bir işlemimde...

7.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Adamların kaçırdığı fırsat bu kadar büyükse, kaybedilenler ne kadar dır acaba ?

İddialı ol, fabrika kur sonra da, elden çıkartmak için gönüllü ol.

Ancak bu kadar ezik olunabilir..
    Yapılan iş ticaretse alınırda, satılırda, yeterki doğru zamanda doğru fiyata alınsın ve satılsın, ben tam tersini düşünüyorum, verilen mesaj net, bu şirket ezik değil, masa sandalye şirketi hiç değil, gerekirse en değerli iştiraki masaya koyar gidişatı değiştiririm mesajı,satılır yada satılmaz orası ayrı bir konu... Satılırsa borçlar sıfırlanır ve yola güçlü bir ana şirket artı karlı iştiraklerle devam edilir, belkide bir GYO kurulur ve yola başka kulvarda devam edilir, sonuç her şey daha güzel olacak diye düşünüyorum.

Şirket kap açıklamasında blok veya kısmi satış olarak belirtmiş.Ya işi çimento olan birine ellerindekilerin tamamını satacaklar yada bir fona bir kısmını.Fona satılırsa farklı senaryo çıkabilir ortaya
    Her şey çok güzel olacak

Sayfa 354/594 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •