Sayfa 363/594 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Bilgiyi yalnizca kendine kullansaydi,size katilabilirdim.Fakat hepimizle paylasti.Birazda para sahibi traderler para kaybetsin bence.
    İşte mesele de burada..

Yalandan kim ölmüş.. demiştik..

Haber falan yok, adamlar varmış gibi algı yaratıp, burada 1,5 tl olan fiyatı 2,30 a çektiler kaynak yaratıyorlar, kimin parasını alıyorlar ?

Kaynak yeterli bir hale gelirse , satışı da iptal edecekler.

Bunları sadece bir olasılık olarak yazıyoruz.

Bir şey bildiğimiz yok, sadece fiyat çizgilerini okuyoruz, o kadar.

Bu olasılıkları ve senet arbitrajını da gösterince, çıkarlarına çomak soktuğumuz için

kötü adam oluyoruz.

Bu memlekette düşünen insanı her zaman aforoz ederler.

Hiç bir şeyden anlamadığı halde , "biliyorum", "yazarsam yer yerinden oynar" havaları da sönüp gidiyor.

2. -----------------------------------------------------

3. Bu bilgileri sildirirseniz kiminle paylasacagim bu güzel haberleri.
    Yazdığımı sildirenler umarim BTCIM in fayda saglayamaz, arkasından sadece baka kalır

Hisse grafiğine baktığımızda ölüm çukuran atılan hisse güçtoplayarak eskiseviyelerine gitmek istiyor görüntüsü var fakat birazda zamana ihtiyacı var görünüyor...Umarım yatırımcılarını yüzü güler....Gevşerse yine takılırım...zarar çıktı

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Tabelada kafadayiz ama kimse donup bakmiyor.....ne hallere dustun sen yaw. Yazik.Utanin...milletin size guveni kalmadi.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Hikayesi olan senetler bir sekilde yukari gidiyor.Birde dogru ve guzel haberler gelirse tadindan gecilmez.Y.T.D

Su anki fiyatlar zaten kur artisi oncesi fiyatlardi.Kur yerine geldi.Bence bu yalnizca onun fiyatlamasi kabul edilmeli.Benim gorusum bu sekilde dilerim yanilmam.

7.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Tabelada kafadayiz ama kimse donup bakmiyor.....ne hallere dustun sen yaw. Yazik.Utanin...milletin size guveni kalmadi.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Hocana güvendiğin kadar güvenseydin bari hiç olmazsa.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Suç olan neymiş anlayamadım? Adam içeriden haber var demiş, şirketten dememişki, belki kendi içlerini kastetti, herkes okuduğunu niyetine göre anlıyor... bazılarının oyuncakları (yada topları diyelim) elinden alındı galiba.

Sayfa 363/594 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •