Sayfa 380/594 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Sayin Kyno, Bence bu yonetimin borsada olusan hisse fiyatina odaklandiklari yok ve cokda umurlarinda degil cunku kendi pozisyonlari acisindan tehlike arzetmiyor.Buna birde sirketin mali yonden sikintida olmasi eklenince GA yaparak mudahale edemiyorlar.Parlak gunler baslamaya yakin onlarda direkt olmasada dolayli yollardan mal almaya baslarlar.Belkide gecen alimlarda dolayli etkileri vardir.Aslinda benim onlardan fazla bir beklentim yok.Benim beklentim fon olabilir,kurumsal bir yatirimci olabilir,guclu yatirimcilar olabilir v.s kastediyorum.Beklentim piyasadan yani.Piyasaninda kendi ic dinamikleri ile bu hissenin fazla yukselemeyeceginin bilincindeyim.Anlayacaginiz ne kadar artarsa o kadar kar seklinde bakiyorum.Cunku gercekten bu fiyatlari haketmiyor.y.t.d

Dogru yatirimi yanlis zamanda,kotu finansmanla yaptilar fakat en kotunun geride kaldigi gibi bir izlenime sahibim.Dilerim yanilmiyorumdur.Guzel gunlerin yaklastigi,net ve kalici alimlar gelmeye basladiginda anlasilacaktir.
    Son düzenleme : OZDEMIR1; 10-07-2019 saat: 23:22.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli .... yoksunlari gunaydin.
    Ihracat geliride yazamadiginiz bilancolari nasil makyajlayacaksiniz bakalim.....kap aciklamasi ileihracatin gecikecegi aciklanmisti...
    Ne hikmetse bu donemde fabrikayida satisa cikardiniz....haliyle mindar ettigin mali da makul fiyattan satmayi veya teklif almayi beklemek
    ancak sizingibi mirasyediler akil eder.
    Kendini borsaci zanneden caliarkasin dan konusan zata.... beni eskinin zibidi gomlekcilerinden zannettin herhalde....zibidi kelimesi dünün harbi bugunun spek ve patron gömlekcilerini ayirt etmek icin kullanilmistir.....boyle bir nemalanma
    dusunenin bu hissede isi ne? Dedimya bu hisse herkesin akil sagligini bozmaya basladi....
    Dikkatli olun ti ye aldiginiz damperli sizide paketlemesin.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    İmtiyazli .... yoksunlari gunaydin.
    Ihracat geliride yazamadiginiz bilancolari nasil makyajlayacaksiniz bakalim.....kap aciklamasi ileihracatin gecikecegi aciklanmisti...
    Ne hikmetse bu donemde fabrikayida satisa cikardiniz....haliyle mindar ettigin mali da makul fiyattan satmayi veya teklif almayi beklemek
    ancak sizingibi mirasyediler akil eder.
    Kendini borsaci zanneden caliarkasin dan konusan zata.... beni eskinin zibidi gomlekcilerinden zannettin herhalde....zibidi kelimesi dünün harbi bugunun spek ve patron gömlekcilerini ayirt etmek icin kullanilmistir.....boyle bir nemalanma
    dusunenin bu hissede isi ne? Dedimya bu hisse herkesin akil sagligini bozmaya basladi....
    Dikkatli olun ti ye aldiginiz damperli sizide paketlemesin.
    Saygilar.

Sayin Kyno benim anlamlandiramadigim bir konuda SANKO nun tutumu.Madem sirkette aktif bir rol almayacaktin.Boyle bir amacin yoktu neden kosa kosa gidip LAFERGE nin elindekileri yuksek fiyattan aldin.Hadi onlari aldin diyelim simdi neden piyasaya girip su uygun fiyatlardan alip ta mevcudunu arttirmiyorsun.%20 lik sanko hisseside yonetimin elinde olsaydi.Yonetim o zaman belkide bu kadar duyarsiz kalmiyacakti.Anlayacaginiz SANKO nun bu surecte bu kadar sessiz ve tepkisiz kalmasi anlasilir gibi degil.Anlamlandiran varsa buyursun yazsin.Bizde ogrenelim.

4. Siz benim kendimi borsacı zannetiğimi soylemişsiniz ben musteri parasıyla işlem yapmıyorum hepsi borsadan kazanılmış para dilerseniz size portfoy ekranımı yollayayım bakalım ben kimmişim. ve sizle maalesef ki meslektaşız uzun yıllar once bırakmama ragmen ben hiç bu yollara başvurmamıştım .Allah akıl fikir versin
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sayin borsavizyon birilerinin aklina uyarak ithamda bulunmayin ....vebali buyuk olur. Cok sukur bende yaptigim islemleri kendi paramla yapiyorum.
    Kisilerle ilgim yok....ilismeyin
    yeter.
    Saygilar.

6.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Sayin borsavizyon birilerinin aklina uyarak ithamda bulunmayin ....vebali buyuk olur. Cok sukur bende yaptigim islemleri kendi paramla yapiyorum.
    Kisilerle ilgim yok....ilismeyin
    yeter.
    Saygilar.

kimsenin aklına uymuyorum merak etmeyin o kadar belli ki kurum işlemleri dahi olmaya gerek yok.Bence başka tahtada macera arayın bir gun bir bakmıssınız manyagın biri girmiş tahtaya mahvetmiş bu işlemleri yapanı olabilir mi olur kimde ne para var ne güç var bilinmez.)
    devamlı negatif algı yaratıyorsunuz ben gülerek okuyorum sizi
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    kimsenin aklına uymuyorum merak etmeyin o kadar belli ki kurum işlemleri dahi olmaya gerek yok.Bence başka tahtada macera arayın bir gun bir bakmıssınız manyagın biri girmiş tahtaya mahvetmiş bu işlemleri yapanı olabilir mi olur kimde ne para var ne güç var bilinmez.)
    devamlı negatif algı yaratıyorsunuz ben gülerek okuyorum sizi
    Soylemek istedigimi ozetlemissiniz tebrikler.Illaki biri, birileri cikip bunlara dersini verecek.2-3 gundur hisseyi asagida tutmak ve baskilamak icin kendilerini paraladilar.Dilerim mal kaptirmaya devam ederler.Piyasanin yukariya donecegini ongoremediler.

Senedin gerceklesir yada gerceklesmez ama artik bir hikayesi var.Hikayesi olan hissede de asagiya oynamak genellikle el yakar.
    Son düzenleme : OZDEMIR1; 11-07-2019 saat: 12:06.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Kimse kimsenin elini tutmuyor meydan orada kucaklayan goturebilir.
    Bende manyagin biri gelsin diyorum.
    Zaten akilli adamin bu saatten sonra burada ne isi olabilir.
    Haklisiniz paranin kimde oldugu bilinmez de malin kimde oldugu kabak gibi ortadayken kendinizi fazla paralamayin....
    Milletin mamasi kesilince sesleri cikmaya basladi. Pozitif dusunmekle
    sonuc degismiyor....daha cok ky kiyimi.
    Beni gulerek izliyormussunuz... ne guzel bu durumda sizi mutlu kilabiliyorsam ne mutlu bana.
    Patron gelecek GA yapacak.....piyasa
    bu isi kiviramiyor.
    Pire icin yorgan yakanlar cok bu piyasada.... biraz ders cikarmak lazim.

Sayfa 380/594 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •