Sayfa 383/594 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by Ahmet uzal Yazıyı Oku
    Arkadas ne dıyorsun acıkca yazarmısınç
    İmtiyazli .... yoksunlari gunaydin.
    Sayin Ahmet uzal herhalde bir yatirimci ....yatirim yapip da faaliyete gecirdikleri ...kendilerinin deyimiyle...
    bu cok modern ve teknolojik tesisi bir
    sene bile calistiramadan satisa cikaran uzman kadroyo merak etti.
    Makulun uzerinde gider olusturan ve performansi degerlendirilmeyen bu ekibi herkes tanisin bilsin gari.
    Imam osurursa cemaat .icar derler.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dizi adı Billions

Anlaşılan buralarda bazılarının boş vakti çok.Burada akıl oyunları oynadıklarını sanan bazıları ve burada olayı çözdüklerini sanıp kendilerini ayrı bir noktaya koyan bazıları izlesin belki akılları başlarına gelir.

Ama herkes şunu bilsin burada ne ayakta uyuyan ne de birilerini ayakta uyutmaya kalkışan biz değiliz.Şİmdi benim için hiç fark etmez herkes kafasına göre takılabilir.Ben burada üzerime düşeni fazlası ile yaptım, biz üzerimize düşeni burada fazlası ile yaptık.

Küçükken takımın yıldızı olacak derecede futbol oynardım.Ama övgüyü hep bilmem ne müdürünün oğlu o şu bu alırdı.İşi yapan ben övgüyü alan durumun farkında bile olmayan yalandan yere pohpohlananlardı.Baktım bu iş böyle olmayacak çok önemli bir maçın ilk yarısı sahada gezeleyiverdim.O günden sonra herkes yerini ve haddini bildi.Buna hoca da dahil.Buradaki bazıları tribündeki seyirciden farksız.

O yüzden yazdıklarımı aşağı oynayan tahta yapıcı iyi oku.Alabileceğin tek mal tahtadaki çorba parası için oynayanların malı bizimkilerin hayalini kurup boş yere vakit kaybetme.Hem kendini hem bizi yorma.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 12-07-2019 saat: 09:43.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Artık çorba parası laflarını kimse yemiyor,Hep bu laflar ve safsatalarla kağıt 4.40 lardan 1.40 lara geldi.Buradaki herkes ne yapacağını ve ne yapmayacağını gayet iyi öğrendi.artık kargadan kılavuz olunmayacağı aşikar oldu.ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Artık çorba parası laflarını kimse yemiyor,Hep bu laflar ve safsatalarla kağıt 4.40 lardan 1.40 lara geldi.Buradaki herkes ne yapacağını ve ne yapmayacağını gayet iyi öğrendi.artık kargadan kılavuz olunmayacağı aşikar oldu.ytd.
    Sn. Badi,

eğer "kargadan kılavuz" sözünü Sn. Lunar için söylediyseniz, bence hakkını yemişsiniz.

Kendi üzerime de alınmıyorum.

En doğru zamanlarda, en doğru şeyleri yazdığımı ve, yatırımcıyı asla yanıltmadığımı düşünüyorum.

Sn. Lunar da zaten hepsinin kaydı var , açıp açıp test ediyordur .

Biraz boş ve gizemli konuşuyor ama aslında iyi bir çocuk bu Sn. Lunar.

Biraz da içi dolu yazsa..

5. YD öncesi, yönetimin ne niyetle arazileri değerlendireceğini, (Dağ Başı) yazdığımda buralarda büyük tepki gördüm.

İyi fiyat - şişik fiyat zamanlarını da Çorba benzetmeleri ile hep bildirdik ve neredeyse aforoz edildik.

Şimdi yine geçmişteki bir olayı örnek vererek, Yatırımcıyı uyarayım.

Halka açık bir Otelimiz, bir zamanlar 30 liranın üzerine çıktığında, Boynuzlular bu oteli satmak için Avrupalı bir firmayı yetkilendirdiklerine dair BİST' e yazı gönderdiler.

Ve Malum hisse iyi pazarlandı. Avrupalı firma, bol bol kullanılan tabela şirketlerinden biri idi. Çok iyi araştırmıştım.

Kimse sormadı "yahu sen burayı devletten kiraladın kirada 2016 da bitiyor neyi satıyorsun, arsa bile senin değil" diye sormadı..

Şimdi Bu BATI ÇİM için de uyarıyorum.

Sn. bahmet çok güzel bir şekilde konuyu yazdı.

Söke satarsan, Batı zaten geçiçi, çimento işini bırakıyorsun demektir.

Yani mümkün değil.

Peki ya satılırsa..

İşte yine uyarıyorum. Satış sol cepten sağ cebe olur, uygun fiyattan olur ve azınlıklar devre dışı kalır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    YD öncesi, yönetimin ne niyetle arazileri değerlendireceğini, (Dağ Başı) yazdığımda buralarda büyük tepki gördüm.

İyi fiyat - şişik fiyat zamanlarını da Çorba benzetmeleri ile hep bildirdik ve neredeyse aforoz edildik.

Şimdi yine geçmişteki bir olayı örnek vererek, Yatırımcıyı uyarayım.

Halka açık bir Otelimiz, bir zamanlar 30 liranın üzerine çıktığında, Boynuzlular bu oteli satmak için Avrupalı bir firmayı yetkilendirdiklerine dair BİST' e yazı gönderdiler.

Ve Malum hisse iyi pazarlandı. Avrupalı firma, bol bol kullanılan tabela şirketlerinden biri idi. Çok iyi araştırmıştım.

Kimse sormadı "yahu sen burayı devletten kiraladın kirada 2016 da bitiyor neyi satıyorsun, arsa bile senin değil" diye sormadı..

Şimdi Bu BATI ÇİM için de uyarıyorum.

Sn. bahmet çok güzel bir şekilde konuyu yazdı.

Söke satarsan, Batı zaten geçiçi, çimento işini bırakıyorsun demektir.

Yani mümkün değil.

Peki ya satılırsa..

İşte yine uyarıyorum. Satış sol cepten sağ cebe olur, uygun fiyattan olur ve azınlıklar devre dışı kalır
    .
    Kalınlaştırdığım yeri tam anlayamadım.. atıyorum bi grup 300 teklif etse bunlar 200e kendilerine veya tanıdıklarına mı satarlar. bunu mu demek istediniz..
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

7.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Sn. Badi,

eğer "kargadan kılavuz" sözünü Sn. Lunar için söylediyseniz, bence hakkını yemişsiniz.

Kendi üzerime de alınmıyorum.

En doğru zamanlarda, en doğru şeyleri yazdığımı ve, yatırımcıyı asla yanıltmadığımı düşünüyorum.

Sn. Lunar da zaten hepsinin kaydı var , açıp açıp test ediyordur .

Biraz boş ve gizemli konuşuyor ama aslında iyi bir çocuk bu Sn. Lunar.

Biraz da içi dolu yazsa..
    Üzerinize alınması gereken alınsın sayın hoca,ancak bu siz değilsiniz.

Sayfa 383/594 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •