Sayfa 385/594 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    662
     Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Bir çiftçinin üç kızı varmış ve üçte merkebi;kızlar he sabah çok geç uyanırmış.Bir gün çiftçi dayanamamış vekızlara gürlemiş.
    -Bir daha geç kalkarsanız sizi bu merkeplere .....im.demiş.
    O gece çiftçi ahırın kapısını açık unutmuş.
    Merkeplerden ikisi tam kaçarken birisi arkasına dönmüş ve ahırda kalan merkebe
    -Hadi kaçsana bu fırsat bidaha ele geçmez demiş.
    kalan merkep omuz silkerek
    -siz gidin benim beklentilerim var.demiş.
    Herkes bu fıkradan payına düşeni alsın.
    Adamlarin degirmenine su tasimak icin kendini yirtanlara ne demeli acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Adamlarin degirmenine su tasimak icin kendini yirtanlara ne demeli acaba?
    Onlar, senin benim taşıdığım suyla değirmen çevirmezler.eğerburadaki yazılana göretahta yapıyorlarsa vay onların haline.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    662
    Onlar, senin benim taşıdığım suyla değirmen çevirmezler.eğerburadaki yazılana göretahta yapıyorlarsa vay onların haline.
    Her neyse bir sekildede olsa onlara destek oldugunun farkina var artik.

4.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Her neyse bir sekildede olsa onlara destek oldugunun farkina var artik.
    Sayın özdemir,bsoke satılacak,hes ler para basaccak,çimentoda firma devrim yaptı,şu kadar arazileri satacaklar,bu kadar para kasaya girecek.deyipte ky nin almasını sağlayıp,bastıklarında ky nin mi günahına gireyim.bu mu doğru olan.ben ne görüyorsam onun hakkında fikir beyan ediyorum.
    Karşı fikirlerede saygı duyup,gerektiğinde cevap veriyorum.kusura bakmasınlarda yada isterlerse baksınlar patronlarında ve yönetiminde hassas bünyelerini rahatsız edecek eleştirilerde yapmak zorunda kalıyorum.gerçi anladıkları yok ama.olsun Keşke sözlerine ve açıklamalarına,iyi niyeli olduklarına güvenebilsem de bende tum olaylara iyi niyetli bakabilsem.ancak bu güne kadar yaptıkları ortadayken,yapacakların göstergesi oluyor.sonucu feceat,yıkım.(ytd).
    Son düzenleme : Badi; 12-07-2019 saat: 16:54.

5. https://www.bloomberght.com/ekonomi-...edildi-2228368

Bu da burada kalsın.Tahtadaki operasyonu yapan arkadaşlar iyice okusun.Şirketin eli her türlü güçlendi hadi bakalım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    662
    Sayın özdemir,bsoke satılacak,hes ler para basaccak,çimentoda firma devrim yaptı,şu kadar arazileri satacaklar,bu kadar para kasaya girecek.deyipte ky nin almasını sağlayıp,bastıklarında ky nin mi günahına gireyim.bu mu doğru olan.ben ne görüyorsam onun hakkında fikir beyan ediyorum.
    Karşı fikirlerede saygı duyup,gerektiğinde cevap veriyorum.kusura bakmasınlarda yada isterlerse baksınlar patronlarında ve yönetiminde hassas bünyelerini rahatsız edecek eleştirilerde yapmak zorunda kalıyorum.gerçi anladıkları yok ama.olsun Keşke sözlerine ve açıklamalarına,iyi niyeli olduklarına güvenebilsem de bende tum olaylara iyi niyetli bakabilsem.ancak bu güne kadar yaptıkları ortadayken,yapacakların göstergesi oluyor.sonucu feceat,yıkım.(ytd).
    Sayin Badi,K.Y lara destek olmak istiyorsan ya borsadan uzak durmasini soyleyeceksin.yada al-sat,sat-al dan uzak tavsiyelerde bulunacaksin.K.y larin daha az para kaybetmeleri veyahut para kazanmalari ancak ve ancak dogru hisse secip uzun vadeli perspektif le borsaya bakmalari ile mumkun.Fakat siz zaman zaman panikletmeye yonelik yazilar yazarak farkli kesimlerin degirmenine su tasiyorsunuz.Ya yeterli borsa tecrubeniz yok.yada farkli niyetle bunu yapiyorsunuz.Bu gune kadar sat-al yada al-sat a yonelerek para kazanan k.y gormedim.Bu arada yasim 56 ve 31 yildirda bu piyasalardayim.Ayrica ekonomi bolumu mezunuyum.Bu dali da bu piyasalardan ekmek yemek icin inancla okuyup bitirmis birisi oldugumu vurgulamak icin belirtiyorum.Aciklamami ego sahibi birisi olarak yorumlama lutfen.Ben bu ugurda omur tukettim.1987 yilindan beri alir satar yatirim yaparim.Kalin saglicakla.

Ayrica gecen siz dogru yerde sattiniz.Peki dogru yerden alabildinizmi ?Satan k.y dogru yerden alamaz.Gider gelir yapilan operasyonun tepesinden alir.Bu sebepten uzun vadeli yatirimci mantigiyla yaklasmasini tavsiye etmek en realist yaklasim olur.Size sirketi ovun allandirip pullandirin diyen yok. hissede asagi yonlu operasyon baslatildiginda satmaya yonelik etkileyeci ifadelerinize dikkat edin diyorum.Hepsi bundan ibaret.
    Son düzenleme : OZDEMIR1; 12-07-2019 saat: 18:53.

7. İnvesting com daki yorumlarda gerekeni yazıyor vatandaş hem de hararetle...

8. Yaw Hoca sen ne güzel bir insansın öyle bişey sorcam ben anlamakta çok zorlandım.Herşeyi anladımda şimdi siyasete girmeyelim birisi var ya hadi birilerini tehdit etti de onu anladıkta Turgay abiyi nasıl tehdit etti bana o kısmını da açıklayıversene.

Ne güzel bir yazı koymuşsun oraya.Yazıdan sonra da herhalde İnanç abisinin elini öpmeye gitmiştir.Hani yanyana durduğu bazı arkadaşlar vardı SEzginler gıda hatırlarmısın o zamanda bu kadar duyarlımıydı kendisi? Ya da birileri Gs nin içini boşaltırken neredeydi?Ya da İnanç abisine sormuş mu ya abi bilmem kaç bedelli yaptın halka açıldığın günden bu yana hiç kar etmedin bunu nasıl başarıyorsun?Sakın kayyum korkusuna yalandan açıklanan 2017deki falan filanda demeye de kalkışma.Ve bir konuda haklısın senin kadar dolu konuşan biri burada varken bana harbiden gerek yok.Çünkü bu topiğin hak ettiği bu.

Bir de affına sığınarak bu işi bitti dediğin piyasa 100 bini nasıl gördü.

Bakalım burada ne zaman yukarıdaki yazdıklarını da aynı diğerleri gibi inkar edip başka şeyler yazmaya başlayacaksın.Bir de ben arada karıştırıyorum şimdi bu yazdıklarını daha önce yazdığın ben burada menfaatime ne geliyorsa onu yazarım olarak mı değerlendirelim.Hani bilmeyenler varsa son bir güncelleme yapsan.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 12-07-2019 saat: 19:23.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 385/594 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •