Sayfa 393/594 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 4752 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Madem satilan alinan mallar var....
    Patlatin bir yuzde yirmi satan avcunu yalasin alanda ky hayir duasi alsin.
    Siz by yatirimcisiniz ya....siz patronlar iyi yolda diyorsunuz ya.
    Yukselen fiyattan hangi ky rahatsiz olur.....hakikaten camur atmaya doyamadiniz gitti.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tam yerine rast geldi manzara koydu..

Rahmetle ve saygıyla anıyoruz sevgili Levent'i...

2. Bursa' dan çıkan para acep nereye girer ?

3. konya ya girmesi tercihim.

4. En çok para bu illerde bulunuyor! Dudak uçuklatan rakam...
    Türkiye'de geçen yılın sonunda 11 bin 512 lira olan kişi başı tasarruf miktarı, tedbir ve teşviklerin etkisiyle 2018'in ocak-eylül döneminde 14 bin 571 liraya ulaştı. Tasarruf mevduatı miktarı, yılın 9 ayında 2017 sonuna göre yüzde 26,6 artarak 1,2 trilyon lira düzeyinde gerçekleşti. İşte illere göre bankadaki para miktarları...

5. İlginçtir ki hisse ne zaman yukarı yapsa o gün sabahı buralarda kötüleme ve beddua seanslarının olmaması.Ne o o günlerde birileri kulağınıza bişey mi fısıldıyor yoksa.Var ya aranızdan bazılarının yatacak yeri yok.Bunu da bu topicdeki herkes iyi bilsin.Bu topicde insanlar iki ye ayrılır ; benim gibiler bir de

kendi çapsızlıklarına bakmayıp başkalarının çapını ölçmeye kalkışanlar
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Madem satilan alinan mallar var....
    Patlatin bir yuzde yirmi satan avcunu yalasin alanda ky hayir duasi alsin.
    Siz by yatirimcisiniz ya....siz patronlar iyi yolda diyorsunuz ya.
    Yukselen fiyattan hangi ky rahatsiz olur.....hakikaten camur atmaya doyamadiniz gitti.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben büyük yatırımcı değilim ama iyi bir yatırımcıyım.Gerizekalı ya da aptal değilim.Bir borsacı olumsuzluğun tavan yaptığı kötü zamanlarda mal alır şimdi değil.Bu hisse özelinde de bunun için burada hiçkimse beni suçlayamaz.Hatta buna tahta yapıcı da dahil.Sizin bunu çok iyi bilmeniz lazım.Hayır beni pek bilmiyorsanız kankanız iyi bilir ona sorun.

Size tavsiyem her gün burada atmasyonlara dayandırarak attığınız ithamların helalliğini nasıl alırsınız onun derdine düşün.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Dizi adı Billions

Anlaşılan buralarda bazılarının boş vakti çok.Burada akıl oyunları oynadıklarını sanan bazıları ve burada olayı çözdüklerini sanıp kendilerini ayrı bir noktaya koyan bazıları izlesin belki akılları başlarına gelir.

Ama herkes şunu bilsin burada ne ayakta uyuyan ne de birilerini ayakta uyutmaya kalkışan biz değiliz.Şİmdi benim için hiç fark etmez herkes kafasına göre takılabilir.Ben burada üzerime düşeni fazlası ile yaptım, biz üzerimize düşeni burada fazlası ile yaptık.

Küçükken takımın yıldızı olacak derecede futbol oynardım.Ama övgüyü hep bilmem ne müdürünün oğlu o şu bu alırdı.İşi yapan ben övgüyü alan durumun farkında bile olmayan yalandan yere pohpohlananlardı.Baktım bu iş böyle olmayacak çok önemli bir maçın ilk yarısı sahada gezeleyiverdim.O günden sonra herkes yerini ve haddini bildi.Buna hoca da dahil.Buradaki bazıları tribündeki seyirciden farksız.

O yüzden yazdıklarımı aşağı oynayan tahta yapıcı iyi oku.Alabileceğin tek mal tahtadaki çorba parası için oynayanların malı bizimkilerin hayalini kurup boş yere vakit kaybetme.Hem kendini hem bizi yorma.
    Ne yazmışım yukarıda sayın tahta yapıcı?Fiyat kaçtı?Sen ne yaptın şimdi ne oldu?Görüyorum ki hala aynı kafadasın.

8. Buradaki bazıları boş boş konuşur esas konuşmaları gerekirken de süt dökmüş kediye dönerler.Bugün hepinize örnek olsun.

Sayfa 393/594 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •