Special Days Image
Sayfa 394/594 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Gene ukalalar burada cirit atıyor.Y.D zamanında olduğu gibi.Allah sonumuzu hayır etsin.Ancak bu sefer bir hayır işleyinde,içerden aldığınız bilgilerin kırıntılarınıbari burada paylaşın.her şey olup bittiğinde ben zaten tahmin etmiştim demekle itibar kazanılmaz.ytd.

beyler olay basit cuma satış bitti bir iki güne açıklanır rüyamda gördüm

3.  Alıntı Originally Posted by MFRESTURE Yazıyı Oku
    zaten burası gece ruyaa gorenlerle dolu.
    Hayırlara vesile olsun kardes.

4. Bızım bırde ızmırlı cavomuz var oda guzel ruya gorur
    ama ısıne geldıgı gıbı gorur bızıde kandırırç

5.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Pazarlamacilari bu seferde tebrik etmek lazim....gorevlerini herzamanki gibi layikiyla yerine getirdiler. Geriden tabelaya bile girdik.
    Artik hepberaber yazliga yuzmeye gidebilirsiniz.....cok calistiniz ya.
    imtiyazli mirasyediler gezin tozun iş dunyasi sizin neyinize.....

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Halen aynı fikirdemi siniz sayın Kyno? Skora göre yorum yapan spor spikerleri gibisiniz... Size karşı bir yazı oldumu bana ilişmeyin diyorsunuz ama ben bu topicde asla şahsi diyolağa girmediğim halde yüzlerce haksız ithamda bulundunuz bana karşı, benim şirketle gönül bağı ve eski bir yatırımcısı olmak dışında en küçük bir alakam ve ayrıcalığım asla yoktur,umarım tekrar böyle imalı yazılar yazıp benim sabrımı zorlamazsınız, size özelde samimi açıklama yaptığım halde bu tavrınıza devam ediyorsunuz,bizler şirketin zorlu bir dönemden geçtiği dönemde daha nitelikli eleştiri yapmaya çalıştık,aklımızın yettiğince öneri ve tavsiyelerde bulunmaya gayret gösterdik, çünkü bizim aldığımız aile terbiyesi bunu gerektiriyordu ama siz bunu yalakalık olarak nitelendirdiniz, ben bu tavrı size asla yakıştıramıyorum,eleştiriye sonuna kadar açığım ama sizin bu yaptığınız asla eleştiri değil... Yüzmeye gelirsek ben her gün yüzüyorum,bu benim hobim, denizde parayla yüzülmüyor, siz mesai saati topicde yazı yazarken ben kendi işimde olsa işime saygımdan büyük bir disiplinle günde 12 saat çalışıyorum.. Siz bilirsiniz isterseniz böyle devam edin ama kimse sizin her gün bu beddua seanslarınıza sonsuza kadar tahammül etmeyebilir,o hakaret ettiğiniz insanlar bu şirketin yöneticileri ve şirketi dolayısı ilede bizleri düze çıkarmak için büyük bir çaba içindeler,umarım artık bilgi ve birikiminizi nitelikli eleştiri ve insanları aydınlatmaya harcarsınız.

6.  Alıntı Originally Posted by MFRESTURE Yazıyı Oku
    https://youtu.be/BbbusRaDyes
    https://youtu.be/aXJQmTSptCc
    Bunlarda sizde kalsın büyük ihtimalle lazım olacak, ikinci şarkının ismi yanıyorum yanıyorum...
    Bırakın rüyada görmeyi Kap da gördüğünüz haberi bile üç kere dikkatle okumadan emin olmayın,hakkımızda hayırlısı diyelim.

[QUOTE=MFRESTURE;3629326]beyler olay basit cuma satış bitti bir iki güne açıklanır rüyamda gördüm[/QUOT
    bazı gerçekler ruyalarla anlatılır görecez salıya kadar

8. 2019 MAYIS VE ŞUBAT AYI KAPASİTE KULLANIM ÖDEMESİ

Enerji Düzenleme Kurumu elektrik piyasası kapasite mekanizması yönetmeliğindeki değişiklik ile üretim kapasitesi belli miktarlarda olan termik ssantrallere,doğalgaz çevrim santrallerine , hidro elektrik santrallerine çeşitli ödemeler yapılması kararlaştırıldı.
    Bu karar ile bazı elektrik üreten santrallere ödemeler yapılmaya başlandı.

Kapasite mekanizmasına dahil olan üretim tesislerine yapılan kapasite ödemeleri, değişken maliyet ile değil kapasite mekanizmasındaki santrallerin birim sabit maliyet bileşenleri ile kaynak bazındaki kurulu güçlerinden hareketle belirlenecektir.

Bu kapasite mekanizmasından en büyük paylardan birini de yerli kömür ile üretim yapan santraller alıyor.Y

erli kömür termik santrallerine MW basına sabit maliyet bileşeni güncel birim fiyat 149,6 TL olmak ile beraber bu çerçevede elde edilecek toplam gelir EPDK'nın yayınlayacağı yönetmelik ile senelik bütçe çerçevesinde belirlenecektir.

Borsa İstanbul'a işlem gören Odaş Enerji,Aksa Enerji,Ak Enerji,Btıçim gibi şirketlerin kapasite kullanım ücretlerini de görebilirsiniz.
    http://borsaajans.com/Haber/2019-may...masi-odemeleri

Sayfa 394/594 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •