Sayfa 395/594 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    2019 MAYIS VE ŞUBAT AYI KAPASİTE KULLANIM ÖDEMESİ

Enerji Düzenleme Kurumu elektrik piyasası kapasite mekanizması yönetmeliğindeki değişiklik ile üretim kapasitesi belli miktarlarda olan termik ssantrallere,doğalgaz çevrim santrallerine , hidro elektrik santrallerine çeşitli ödemeler yapılması kararlaştırıldı.
    Bu karar ile bazı elektrik üreten santrallere ödemeler yapılmaya başlandı.

Kapasite mekanizmasına dahil olan üretim tesislerine yapılan kapasite ödemeleri, değişken maliyet ile değil kapasite mekanizmasındaki santrallerin birim sabit maliyet bileşenleri ile kaynak bazındaki kurulu güçlerinden hareketle belirlenecektir.

Bu kapasite mekanizmasından en büyük paylardan birini de yerli kömür ile üretim yapan santraller alıyor.Y

erli kömür termik santrallerine MW basına sabit maliyet bileşeni güncel birim fiyat 149,6 TL olmak ile beraber bu çerçevede elde edilecek toplam gelir EPDK'nın yayınlayacağı yönetmelik ile senelik bütçe çerçevesinde belirlenecektir.

Borsa İstanbul'a işlem gören Odaş Enerji,Aksa Enerji,Ak Enerji,Btıçim gibi şirketlerin kapasite kullanım ücretlerini de görebilirsiniz.
    http://borsaajans.com/Haber/2019-may...masi-odemeleri
    btcım ödeme mi yapılacak doğru mu

2. ödeme yapılacaksa bu güzel haber değil mi bilançoya artı yazar yanlış anlamadıysam

3. Taş hedefi bulursa bu sefer bir taşla iki kuş vurulacak,birinci kuş borçlar, ikincisi Tarman, sonra ellerinde ikinci bir taş olacak onunlada Sanko dan kurtulma imkanları olacak ve hatta bizlerden yani ky'lerden, ama taş hedefi bulmaz ve yine kuyuya düşerse bu sefer kimse çıkaramaz... Söke'de ki Batı ve Hes payları önemli onları güvenli bir Liman'a park etme zamanı bence!?!

4.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Taş hedefi bulursa bu sefer bir taşla iki kuş vurulacak,birinci kuş borçlar, ikincisi Tarman, sonra ellerinde ikinci bir taş olacak onunlada Sanko dan kurtulma imkanları olacak ve hatta bizlerden yani ky'lerden, ama taş hedefi bulmaz ve yine kuyuya düşerse bu sefer kimse çıkaramaz... Söke'de ki Batı ve Hes payları önemli onları güvenli bir Liman'a park etme zamanı bence!?!
    Söke şartlımı satılacak ;
    1-sökeyi alan %30 HES payını almak istemez.Onun Batıya satışı.
    2-Sökeyi alan %4 batıçim hissesini almak istemez, Batı Grubu da zaten satmak istemez,
    3-Olası satıştaki söke çağrı fiyatı?
    4-sökenin ihracatı için ihtiyaç olan LİMAN?
    5-Batının elindeki beton tesisleri?
    6-Burdur beton tesisi?
    Çözülmesi gerekli önemli başlılar gibi?

YTD.
    Saygılar,

5. Kimin bu GEDİK işlemleri.Her iki tahtada o işlemleri yapıp yapıp o yazıları yazmak var mı burada...Sürekli dile getirecem ta ki biz ettik sen etme diyene kadar yok öyle yağma ....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Ersan Er -Tanrim dinle dinle rahatla

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Biraz daha alaturka istersen
    “Tanrim nerden sevdim- Amatör müzik paylasimlar”
    izlesene.com da

8.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Ersan Er -Tanrim dinle dinle rahatla

https://www.kap.org.tr/tr/BildirimPdf/636670

Ben çok rahatım zaten...Bilmem anlatabildim mi?

Ben de siz ikinizi çözdüğümden beri çok rahatım.Biz seni efendice aradık kendimizi ifade ettik.Bunun karşılığında sen buralarda ne yaptın?Bunları iyice bir düşün.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 29-07-2019 saat: 15:20.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 395/594 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •