Sayfa 410/594 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Aslında yönetim burada Söke satış süreci dışında alternatif kaynak yaratma çabaları olduğu mesajınıda veriyor sanırım ve doğru olanda bu zaten, atıl varlıklar satılarak finansallar iyileştirelebilir.
    mesaj verecek durum yok. Neyse direk rapora da yazsalar iyi olurdu. Açıklamalar kısmında yukarıda ne yazıyorsa onu oraya
    yapıştırmışlar. Ya da öyle yaz denmiş onlarda öyle yazmış. Ne olduğunu anlamak için fal açmak lazım.
    1 milyar usd verseler satmayız diyenler olmuştu zamanın da....
    Sabırla bekliyoruz. Ya yağmur yağacak, ya da yağmayacak?

ytd.
    Saygılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    En az 240 milyon tl 1 yıl içindeki acık. Bunu tl olarak borclansalar binecek faiz ne olur? 11 milyonluk tasınmaz diyelim ki 60 milyon. 1 yıllık açığın faizini karşılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Bana dünya üzerinde aklı başında bir insan evladı şu iki sorunun cevabını versin! Sökeye düşük bir teklif gelse satarlar mı? Eğer satış gercekleşmezse sonrası ne olur?

Borsada halka açık şirketler batmadan önce şirketin içini iyice boşaltır sonra batarlar....Tahtası kapanan tüm şirketlerde aynı dümen gerçekleşti...Bunlar ya malları satacak , veya iştirakleri halka arz edecek yada diğer patronların yaptığını yapacaklar....1 milyar dolarlık şirket can çekişiyor

Elimde 2.5 Yılı aşan süre ile tutarak en uzun portföyde tutma rekoru kırdığım Btçim i geçen ay sattım ve 1 aydır da borsadan uzak duruyorum, sadece izliyorum. Son 1 yıldır yaptığım sat-al, al-satla kar ederek çıktım. Kalanlara da sabır diliyorum. Bir daha alırmıyım bilmiyorum. Bundan sonra giderse de yolu açık olsun.

Eskiden şirketleri arsa fiyatından ucuz işlem görüyor ve çok ucuz diye düşünüp alırdım. Dün Yünsayı arsa fiyatının bile altına satmıştılar. Ucuzluk neye göre hesaplanacak artık. Bu aşamada Bsöke satış olur mu? Olsa bile kaça olur muamma. Patronların hemen hepsi aynı. Bu nedenle hangi hisse olursa olsun vatandaş olarak hakkımızı arayamadığımız, ky söğüşlemek üzere kurgulanan bir borsada işlem-yatırım yapmak hiç akıl karı iş değil. On kere düşünüp karar vermek lazım .

Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli lar çakma da olsa bir haber gonderin gari....yoksa tahta çöktü çökecek..... demedi demen.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    LİMAN ve özellikle bundan sonraki dönemde ENERJİ deki iyileşmeye dikkat edin derim 01/07/2019 sonrası %15 ELEKTRİĞE
    ZAM geldi. HES maliyetine bir artış olmayacak. Ama aynı üretim miktarında ciroda %15 artış demek ciddi anlamda
    Faaliyet karını artıracaktır.
    içimden bir his :Malınıza sahip olun d*****n kuyruğu yakında kopacaktır.

ytd.
    Saygılar

Sayfa 410/594 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •