Sayfa 418/594 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    MUSTAFA POLAT MESCIOGLU 170.367,714
    DILEK IKIZOGLU 101.000,000
    SEMA BASDÜZEN 41.565,906
    VESILE FILIZ CIHANBEGENDI 24.561,671
    BEGÜM SANLI 762.672,238
    BIRSEN SANLI 438.644,930
    MÜKERREM MAZUR 762.672,238
    ESREF BALTALI 48.679,850
    AHMET KEMAL BAYSAK 62.348,866

bunlar dışında yılbaşından bu yana 20 bin lot daha var.. şanlıların 1.97 milyon lotu dışında kabaca 500 bin lot daha yılbaşından bu yana kayda alınmış.. toplam kabaca 2.5 milyon lot.
    Aman ahmet kardeş hepsini çarpsan 6-7 milyon tl eder. 1milyar dolarlık şirketi maymun ettik 1kg fıstığa, bu hale düşürenler düşünsün nasıl olsa kabasını taşıyanlar onlar. Bizden ancak 10.000 metre kare odada duvara kestirme boyası olur. Varsın orasıda Kel kalsın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Aman ahmet kardeş hepsini çarpsan 6-7 milyon tl eder. 1milyar dolarlık şirketi maymun ettik 1kg fıstığa, bu hale düşürenler düşünsün nasıl olsa kabasını taşıyanlar onlar. Bizden ancak 10.000 metre kare odada duvara kestirme boyası olur. Varsın orasıda Kel kalsın
    Kabasının altında kalmasalar iyi olur. 20 katlı bina çökerse taşıyanların işi zor... Bi de 6-7 milyon bu devirde büyük para... 1 milyar dolarların dönemi geçti. Güzel günlerdi. Bol bol eğlenildi. Şimdi "7 yıl kuraklık" dönemi...
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

3.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Sayin bahmet sizde guzel ozetlediniz.
    Ona buna b.k atanlarda iyi okusun.
    bahmet iki yil once bu yonetimin hatalarini gorup hisselerini satarken
    bizlerde yeni giriyorduk.Yeni umutlarla....Ama zaman ortaya cikardiki bahmet hakliymis. Iste bu iyi egitimli ...... yoksunlari bu dongu ile bircok ky yi kiymis somurmus dur.
    Onun icindir piyasa bunlari zerre kadar sevmiyor......elinden gelende
    ardina koymuyor.
    .............
    Bunlarin hedefleri simdi ortak olduklari imtiyazli yandaslari ile sirketi tamamen ele gecirmek. Ne pahasina olursa olsun mantigiyla....
    Kurumsallik ve cok ortaklilik nameleride timsah gozyaslari....
    Ama rakamlar herseyi gozler onune
    seriyor.....12 yil da gelinen noktayi.
    .............
    12 yilda yaptiklarini yani caplarini gorduk. Bu capla sizin dediklerinizi yapabilirlermi???.....isteselerde yapamazlar. Yani yapmazlar.
    Iste ondandir kayyumluk olsalar bizim icin daha hayirli olur diyoruz.

Nasil olsa miras....10 olsa da 1 olsada farketmez diyorlar. Gole caldiklari maya yogurt olursada buyuk basari elde edecekler.....Bizde adamiz diyecekler.....piyasadan bu kadar kopuk bir yonetim gorulmedi,
    dahada gorulmez.
    Ay sonu geliyor diye ellerini ogusturuyordur bu ...... yoksunlari
    20.000 er TL alacagiz diye.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir de kendisine sorun bakalım o zaman neden satmış.Bir de kankanıza sorun hani şu tanımıyorum dediğiniz kankanız var ya ona sorun size o günkü mutluluğunu çok pardon duygularını bir anlatsın.Ha birisi de burayı eğer cevap gelebilirse iyi okusun; kimle saf tuttuğunu bilmesi açısından.Siz önce bir kendi aranızda hesaplaşın sonra başkalarına fatura kesersiniz tavsiyemdir.

Buraya tek bir tane işe yarayabilecek bir yorumunu koyamazsın ama ben sana 888 tane lüzumsuz yazını koyarım öyle ki bu topicde arşivlik olur sıfırlanır yeniden başlar.

Bakın madem öyle bundan sonra hiç bir şey gizli kalmaz her kim ne dolap çeviriyorsa eninde sonunda ortaya çıkar bunu da hesap edin.Bakalım ondan sonra kimin kimin yüzüne bakabilecek durumu kalacak.Şimdi siz bir aranızda hafta sonu da dahil olmak üzere istişare yapın öyle hemen celallenmeyin hepiniz pazartesi günü cevaplarınızı ayrı ayrı yazarsınız.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    O zaman sankonun bir b.k yiyemeyeceğini düşündüm ve babama "baba benim beklentim kalmadı. Kusura bakma seni ben soktum bu durumu da ben duzelteceğim" dedim. 7.20ye 82 bin lot koyduk gitmedi. On gün içinde 7.60lardan sattık. 2017 ekim olması lazım. Bundan bir yıl önce de sokeyi 2.71den satıp 7.08-7.11 arasından btcime gecmiştik.

Acıkçası şirketin bu duruma düşeceğini tahmin etmemiştim. Ve 1.4lara düştüğünü de görmedim. Sökeyi satma kararı aldıklarında bilançoları inceledim. Ve kendimce bir beklentim var. Bunu da soyle izah edeyim. Söke satılırsa btcimin hisse fiyatına olumlu yansır. Satılmazsa da bence (benim fikrim benim beklentim benim aldığım risk) farklı şeyler olur. Her iki yol da bana uydu.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bundan başka satmamıza sebep olan birşey yok. Geçmişe bakınca iyi ki satmışız diyorum. Ve ne yazık ki bazı arkadaşlara bunların attığı kazığı düşününce üzülüyorum. Bunları destekleyenleri görünce de sasırıyorum. Yeterince net ve anlaşılır sanırım
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli .... yoksunlari gunaydin.
    Simdi insan hem egolu hemde hazimsiz olunca bu yasananlar dogal. Herkese b.k atan karekterli arkadas patron mualiflerine aklinca saldiriyor. Acinacak durumdasin be
    by arkadas..donunualmislar..disardan
    bakinca oyle gorunuyor...icerden bakincada yalaka pazarlamaci modu
    olusuyor. Ta reel misinden basladin
    hala b.k atmaya devam ediyorsun.
    Bana dalasmayan yatirimci ile benim ne isim olabilirki...alir... satar ...sirketi
    elestirir..onerilerini yazar.
    Yatirimci olarak ayni safta ayni beklentiler icersinde olmamiz lazim.
    Ama patron her verdigi sozu yerine getirememis ve ustunu ustuk satilik levhasini astiysa...bunca uyariya ragmen... bizde elestirelim gari.
    Bizim derdimiz senin gibi by ile sidik
    yaristirmak degilBirde para simariklari ile diyolaga girmek degil.
    Sirkete sundugumuz katkinin makul
    karsiligini almak tek beklentimz.
    Yok ben paylasmayacagim diyorsa
    herseyini satar koddanda cikar gider.
    Ky yoksa yada yatirimci yoksa Bist te
    yok olur gider. Yillardir olan ve son zamanlarda hizlanan bir surec bu ulkemizde. Neden ? Basiretsiz ve capsiz yonetici ve patronlardan.
    Turkiyede tasarrufun %2 si Bist de
    Krizle bogusan Arjantin de bile bu oran % 25 lerde.
    Sektore 20 kusur yildir emek veren bir
    yonetici...yatirimci olarak bu durumdan memnun olmam ve bu isin sorumlularini alkislamam kadar abesle istikal olamaz.
    Kimse kimseye ayar vermeye kalkmasin yeter. Muhataplar karsilikli olarak sirket ve sirketin yatirimcilaridir.

6. Ne oldu avaneler hissenin yükselişi durunca sustunuz. Zaten amacınız bu ya sadece neden böyle olduğunu anlamadım.

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sayin ÖZKNTLK olan biten birsey yok. En onemli beklenti satis icin olacak bir gelismenin haberi.....
    Bugune kadar alan aldi satan satti misali......yeni koda akarilan hisseler haric.
    Sonu hayirli biter inşallah.
    Saygilar.

Sayfa 418/594 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •