Sayfa 421/594 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

Utopya olan grafik değil- ( çünkü geçmiş ve olmuş bitmiş), gelecek için benim çizdiklerim ve -durumlara göre- planladıklarım.

Sizde pek uçuyordunuz ne oldu ? Tahta bu yükselişe, Dolar düşüşüne rağmen ağırdan alıyor ?

Sakın topluyoruz demeyin, fiyat esastır..
    bu kagıtta hiç bi zaman uçmadım zamanında saglam girmişliği vardır ama şu an maliyetim yok diyelim.Filmin sonuna kadar burdayım.O tahmini çizgiler 1 habere çöp olur farkındasınız umarım.)
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    bu kagıtta hiç bi zaman uçmadım zamanında saglam girmişliği vardır ama şu an maliyetim yok diyelim.Filmin sonuna kadar burdayım.O tahmini çizgiler 1 habere çöp olur farkındasınız umarım.)
    Şu an malı taşıyorlar.

Mesele ,ne kadarına ortak bulurlar.

Bulamazlarsa, ve mal yuvaya dönerse, Kırmızı çizginin , kırmızıdan yeşile döndüğünü ve velev ki "o" haber

gelse bile Tobo dan sonra geleceğini, İzmir tüccarının genel basiretinden öğrenmiş bulunuyoruz.

Sonrasında şu listeye dahil olabilirler..Bizim ise ne yapacağımız belli..

Metas,Egs,Untar,Lio,Emsan,Sokts,Mensucat,Alyağ vb

3.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Şu an malı taşıyorlar.

Bulamazlarsa, ve mal yuvaya dönerse, Kırmızı çizginin , kırmızıdan yeşile döndüğünü ve velev ki "o" haber

gelse bile Tobo dan sonra geleceğini, İzmir tüccarının genel basiretinden öğrenmiş bulunuyoruz.

şirketi de batırdınız maşallah size.lio yagla batıcim kıyası muthiş bir kafa yapısı
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    şirketi de batırdınız maşallah size.lio yagla batıcim kıyası muthiş bir kafa yapısı
    Şirketi bu duruma getirenlerin biz olmadığını anlayamayan kafa da sizin kafa yapısı o zaman.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Şu an malı taşıyorlar.

bence tobodan sonra gelecekse o haber beklenen "O" olmaz.. benim beklediğim "O2" olur.. yok bunlar O2yi değil de H2SO4ü tercih ederlerse kendi paşa gönülleri bilir.. yatırım tavsiyesi değildir..
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

6. artık ok yaydan çıktı.....bsoke satılmazsa liman satılır o satılmazsa enerji satılır hiçbiri satılmazsa btçim satılır...zira ortaklar sermaye arttırmı yapmayı kabul etmediler...ve ykb da o zaman söke yi satarım dedi.ve kabul ettiler....o olmaz ise diğer iştrakler olur....ha hiç bir şey olmaz ise tek çare kalır...fabrika söke ye taşınır....arazi degerlendirilir o borç yine kapatılır.....

7. ama bu arada, burada herkes birbiri ile kavga ediyor...olmasa iyi olacak....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    artık ok yaydan çıktı.....bsoke satılmazsa liman satılır o satılmazsa enerji satılır hiçbiri satılmazsa btçim satılır...zira ortaklar sermaye arttırmı yapmayı kabul etmediler...ve ykb da o zaman söke yi satarım dedi.ve kabul ettiler....o olmaz ise diğer iştrakler olur....ha hiç bir şey olmaz ise tek çare kalır...fabrika söke ye taşınır....arazi degerlendirilir o borç yine kapatılır.....
    Şunu da eklemek isterim. Sökeyi satmak bence yanlış. Diyelim satılmadı. Hadi limanı satalım demek en hafifinden dangalaklıktır. Enerjiyi satabilirlerse satsınlar. Hangi akıllı kovadalara 56.25 milyon dolar verir bilemiyorum. En iyisi ünlüyü bsoke için değil btcim için yetkilendirmeleri olurdu. Bunu söylerken Btcimi satsınlar da para kazanayım niyetiyle söylemiyorum. Olması gereken bu olduğu için söylüyorum
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Sayfa 421/594 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •