Sayfa 438/594 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon
Arama sonucu : 4752 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Boş laftan öteye gitmez benim için bu yazdıkların.Bir soru sordum.Sen git önce özsermayesinden yiyen kendi şirketine akıl ver.Benim karnım tok senin bu laflarına.
    Sanki BATI GRUBU ÖZ SERMAYEDEN yemiyor. YD olmasaydı o zaman görürdün batının öz sermayesini.
    Onlar MİRASTAN yiyor.
    ytd.
    Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Sanki BATI GRUBU ÖZ SERMAYEDEN yemiyor. YD olmasaydı o zaman görürdün batının öz sermayesini.
    Onlar MİRASTAN yiyor.
    ytd.
    Saygılar
    Bana bile burada gider yaparken arasıra yüzün kızarıyor mu?Merakımdan soruyorum.O bilançonuzdaki geçmiş yıl zararları ne olacak mesela?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sayin Cari pazarlamacilari fazla yorma....kizdirma
    Bu gunleri mum isigi ile arayacaksin diyen magdura bak sen
    Bunlarin bir sarki esliginde aglasip ... cocugum okul cagina geldi bir oyuncak alacak para nasip etmediler bana diye soylendikleri gunleri hatirliyorum da.... Simdi cok rahatlar anlasilan.
    Neyse....sabah paylastigim yonetici ortagin satisina benim yorumum...
    Hic etik olmayan bir davranis diyorum.....kendi sirketin varken degilmi? Ama o da kanaat getirdiki gol maya tutmayacak.....demek geliyor icimden lakin......bende cozemedimki neye ve kime hizmet ediyorlar.

Asil mevzu mirasci ky nin elindeki mali yok pahasina satmasi...diger mirascininda para kazanan sirketlerin
    miras hisselerini satip vicdanla yimesi....hic mi kendilerine sormazlar bizde yoneticiyiz ama bize inananlari 13 senedir perisan ediyoruz diye..
    Malum pazarlamaciardan biri en cok
    sevdigim dizi falan deyip bir adres paylasiyordu......bende bir tane Türk filmi paylasayim dedim....
    Şener Şen ve Cem Yilmaz in....
    “ AV MEVSİMİ”
    Filmin ana temasi “BAKIŞ AÇISI”
    Muhabbetle.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hisseler düşer çıkar para kazanılır kaybedilir.Artık sizin gibi yarım akıllılardan sıkıldım.Edi ile büdü gibisiniz.Bak Türkçe bir kez daha yazayım her ikinizinde kafasına dank etsin.

Çünkü hayatında bir daha benim gibi bir dostu olmayacak. O günleri mum ışığında arayacak.Net mi.Bence gayet net.

Ne birbirinize söylediğiniz yalanlar,ne birlik olup herkese söylediğiniz yalanlar benim umrumda değil.İkinizde dolaylı ya da dolaysız hiçbir şekilde benim hayatımda olamayacaksınız.Bu kadar basit.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hisseler düşer çıkar para kazanılır kaybedilir.Artık sizin gibi yarım akıllılardan sıkıldım.Edi ile büdü gibisiniz.Bak Türkçe bir kez daha yazayım her ikinizinde kafasına dank etsin.

Çünkü hayatında bir daha benim gibi bir dostu olmayacak. O günleri mum ışığında arayacak.Net mi.Bence gayet net.

Ne birbirinize söylediğiniz yalanlar,ne birlik olup herkese söylediğiniz yalanlar benim umrumda değil.İkinizde hiçbir şekilde benim hayatımda olamayacaksınız.Bu kadar basit.
    Hissenin düştü çıktığı yok 12-13 yıldır milleti uyutuyor. GK bizde para yok siz alın diyen bunlar değil miydi.
    Bak bunlar paraları ile ne almışlar. KORDSA , EGE GÜBRE bir başkası da MİSRAL GYO almıştı hatırlarsan.
    Siz uyumaya devam edin. Biraz da dizi yerine yeni çıkan kitabı okursun. Kitabına konu olsun diye resmen şirket
    üzerinden senaryo üretilmiş gibi...
    ytd.
    Saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Hissenin düştü çıktığı yok 12-13 yıldır milleti uyutuyor. GK bizde para yok siz alın diyen bunlar değil miydi.
    Bak bunlar paraları ile ne almışlar. KORDSA , EGE GÜBRE bir başkası da MİSRAL GYO almıştı hatırlarsan.
    Siz uyumaya devam edin. Biraz da dizi yerine yeni çıkan kitabı okursun. Kitabına konu olsun diye resmen şirket
    üzerinden senaryo üretilmiş gibi...
    ytd.
    Saygılar
    Ben uyumuş olayım sorun yok.Ya sizin uyuttuklarınız ne olacak.Bak işte onlar hiç uyanmaz.Geç bunları geç masal anlatma bana ;Sen de bir kitap yaz.Nasıl arkadan iş çevrilir diye mesela.Onu okusun millet.

Ne oldu 2 gün önce aşağı oynuyormuşsun ya.Sabah hisse geri alım olsun diye yazarken ne oldu 2 günde açıkla tüm millet bilsin çevirdiğiniz dolapları.

Hala sorduğum sorulara da cevap bekliyorum.Bak cin şişeden çıkarsa hiiiiiiiçççççççç bana suç bulma ondan sonra.

Sende alsaydın.Kaç kez sana tek hisseye bu kadar gömülmez portföy dedim mi?Kaç kez hisse söyledim sana aldı başını gitti.En son almayacağını bildiğim için HDFGS dedim bak bakalım 1,10 du kaç oldu.Mal pazarlıyormuşum ya ben.Sen ne yaptın?Yaptıklarınız yetmezmiş gibi bir de herkesin arkasından iş çevirdin burada yazdıklarınla hiç uyumlu olmayan bir çok şey yaptın.Ben çok şey yutkundum ama yeter artık haddini bil.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 16-10-2019 saat: 15:22.

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Birazda hani bu iş senin mesleğin ya.Tahtada olan biteni yazsan insanlara bir faydan olsa mesela.Mesela Kimdir bu QNB-OYAK-GARANTİ-YKB-İŞyat ve GEDİK.Mesela senin uzmanlık alanın eskiden çok ilgiliydin bu konularda bu CİTİ ne ayak bu deutche ne ayak.Teşekkürler.
    Atmasyon sallamasyonlar havada uçuruyorsunuz.Neden 2 kelime edemiyorsunuz şu yazıya?Bu kadar mı s.lak sanıyorsunuz bu milleti?

8.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Sayin Cari pazarlamacilari fazla yorma....kizdirma
    Bu gunleri mum isigi ile arayacaksin diyen magdura bak sen
    Bunlarin bir sarki esliginde aglasip ... cocugum okul cagina geldi bir oyuncak alacak para nasip etmediler bana diye soylendikleri gunleri hatirliyorum da.... Simdi cok rahatlar anlasilan.
    Neyse....sabah paylastigim yonetici ortagin satisina benim yorumum...
    Hic etik olmayan bir davranis diyorum.....kendi sirketin varken degilmi? Ama o da kanaat getirdiki gol maya tutmayacak.....demek geliyor icimden lakin......bende cozemedimki neye ve kime hizmet ediyorlar.

Asil mevzu mirasci ky nin elindeki mali yok pahasina satmasi...diger mirascininda para kazanan sirketlerin
    miras hisselerini satip vicdanla yimesi....hic mi kendilerine sormazlar bizde yoneticiyiz ama bize inananlari 13 senedir perisan ediyoruz diye..
    Malum pazarlamaciardan biri en cok
    sevdigim dizi falan deyip bir adres paylasiyordu......bende bir tane Türk filmi paylasayim dedim....
    Şener Şen ve Cem Yilmaz in....
    “ AV MEVSİMİ”
    Filmin ana temasi “BAKIŞ AÇISI”
    Muhabbetle.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nankörlüğe gerek yok, son 4 aydır iyi para kazandım Batı'dan, kazanamayanda gitsin kumda oynasın,ben sizin kuruma laf söyletmem çok ekmeğinizi yedik kaç aydır, şirket bile bu kadar temettü vermedi kaç senedir, böyle devam edin başka bir şey istemem,selamlar saygılar, başarılarınızın devamını dilerim.

Sayfa 438/594 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •