Sayfa 439/594 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 4752 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Elimizde varken, yokken fark etmez.13 yıldır hisse fiyatı aynı fiyatta duruyorsa. Yönetimde hisse geri alım kararı
    almış ve bunu uygulamıyorsa. Yönetimin iyi niyetinden kim olsa şüphelenir.
    Başkaca çıkarları olanlar hariç.

ytd.
    Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Elimizde varken, yokken fark etmez.13 yıldır hisse fiyatı aynı fiyatta duruyorsa. Yönetimde hisse geri alım kararı

ytd.
    Saygılar
    Sayın Cari bunlar kitapdamı yazıyor?Ben henüz temin edemedimde, sizi baya derinden etkilemiş, bende ilk fırsatta alıp okuyacam inşallah.

3. Son kez yazıyorum ya göründüğünüz gibi olun ya da olduğunuz gibi görünün.

Çünkü benim bir başkasından çekinecek en ufak bir yanlışım yok.Aylardır hissenin fiyatı ile ilgili tek kelime etmedim etmemde.En son kayyum yazıları olmasa o zamanda susacaktım.Aylardır süreçle ilgili de olumlu ya da olumsuz tek kelime etmedim.Size malzeme vermemek için etmemde hiç boş yere beklemeyin.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Elimizde varken, yokken fark etmez.13 yıldır hisse fiyatı aynı fiyatta duruyorsa. Yönetimde hisse geri alım kararı

ytd.
    Saygılar
    Bak şunu kalın kafanıza sokun.Ben yanlışa yanlış derim her zaman dedim ama artık ses etmicem neden.Şimdi bu fiyatlama yanlış deşem bak orada kankan var kedi gibi bekliyor mal pazarlama yazıyor susarım daha iyi.

Sizin tahtada spekülatörcülüğe soyunduğunuzu bildiğim halde size burada gaza gelip destek vereceğimi sanıyorsanız daha çok beklersiniz.

Herkes bugün buraları iyi okusun.Elinde bu hisse olanlara nimettir.Bu saatten sonra hala olan bitenleri kavrayamayanlar varsa işte durumu en vahim olanlar onlar.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Sayın Cari bunlar kitapdamı yazıyor?Ben henüz temin edemedimde, sizi baya derinden etkilemiş, bende ilk fırsatta alıp okuyacam inşallah.
    Okumana gerek yok sen bu kitapta yazanları bizzat yaşadın, oyunun içindeydin yani. Baş rolde.

6.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Okumana gerek yok sen bu kitapta yazanları bizzat yaşadın, oyunun içindeydin yani. Baş rolde.
    Şimdi iyice merak ettim! ... Bir gün bende işin yatırımcı tarafından olan kısmını kitap olarak yazarsam söz siz başrolde olacaksınız.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    .....Bunlar aklimizla dalga mi geciyor diyenler.... şimdi bu hisse nimettir diyorlar....diyebiliyorlar. Pirlanta gibi olan sirket bu aymazlarin sayesinde
    tasimasi kulfet olan bir hisse oldu.
    Nimet miş!?? Allah karekterli ve vicdanli insanlarla olmak nasip etsin.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Nimetten herkes yararlasın diye fabrikayı satışa çıkardılar.
    Ha şirketin işlem gördüğü borsa değeri ile hiç alakası olamadığını baştan beri söylüyoruz.
    Şimdi de aynı noktayız. Yeniden Değerleme ile kandırmaya çalıştılar ama biz inanmıyoruz.

ytd.
    Saygılar,

Sayfa 439/594 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •