Special Days Image
Sayfa 445/594 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Sevgili CARİ,

işte bu nedenle, ara sıra profesyonel grafik koyarak, yatırımcının yanında olmaya çalışıyorum.
    Ne nedir, ne değildir. Hesap işi.. Kolay değil. Ama kazanmayı başarmak da mümkün.. Doğru zamanlarda ve fiyatlar da ..

Tabi bazılarının işine gelmiyor. Ve bu nedenle sataşma eksik olmuyor.

Bazılarının anlamadığı, Borsa fiyatını oluşturan şeyin , Patronun (bal gibi spekin ta kendisi) yaptığı zarar olduğudur.

Yani, yatırımcı olarak ne kadar zarar verdirebilirsek, borsa fiyatı da o kadar yüksek olur.

Ama adamlar hep karşılarında "lokum" bulmuşlar..
    Hoça mız Sagolsun hep Arkamızda Allah ondan razı olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    İmtiyazli .... yoksunlari gunaydin.
    Pamuk tikayicida pes etti herhalde...
    Pamuk tikayici ya gore tezgah tamam isler tikirinda yuruyordu ne guzel....ama eninde sonunda birseyler olacak tabiki.
    Bu aymazlara bir tokatta benden kampanyasina herkes katilsin. Disarida nasil geziyorlar cok merak ediyorum.....birgun kaybedecek baska birseyi kalmamis bir yatirimciya denk gelirler insallah.
    Niyetiniz akibetiniz olsun yatirimci dusmanlari....

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çapsız bunlar.

3. https://www.youtube.com/watch?v=Nn5KTd5VTiU

Günaydın,
    Yukarıdaki videoyu izleyen sayısı 286 kişi izlemiş yeni çıkan kitap okuyucu sayısı ne olacak merak içindeyim.
    Sizce işte İTİBAR orta da değil mi?
    Yaw bu şirkette 1,000.- kişi çalıyor. Akıl tutulması yaşıyorum.
    işte şöyle ,işte böyle masaları kimse yemiyor. Durum açıkça ortada değil mi?
    Büyük kurumsal şirket.

ytd,
    Saygılar

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sayin Cari an itibari bende izledim yani 286+1 oldu. Bizler yine katkida bulunmus olduk. Ama kitabina bir kurus para verip almam....gozluklu hic beklemesin.Basari oyle imtiyazla basa kurulup maas almak ve yalakalarin sak sakiyla kazanilmiyor.
    Yiyeyim senin kurumsalligini .... calisanin bile ne yaptigindan bi haber.
    Aynen devam derim.....sirketi batirma yolunda yazacagin “ bir sirket nasil degersizlestirilir ” adli ikinci eserinde
    yeterli okuyucu/alici sayisina ulasirsin. Sirketi batirdiktan sonrada yazacagin “bir sirketin batisi” adli ucuncu eserinde de hem sohrete hemde paraya ulasirsin....Birkac da odul aldinmi deyme gitsin gari....
    onun icin durmak yok devam ....
    Niyetiniz akibetiniz olur insallah.
    Sayin cari bunlarin o kadar cok seveni varki... denk getirdiklerinde opucuge bogacaklar valla....
    Guldurdunuz beni

5.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Sayin Cari an itibari bende izledim yani 286+1 oldu. Bizler yine katkida bulunmus olduk. Ama kitabina bir kurus para verip almam....gozluklu hic beklemesin.Basari oyle imtiyazla basa kurulup maas almak ve yalakalarin sak sakiyla kazanilmiyor.
    Yiyeyim senin kurumsalligini .... calisanin bile ne yaptigindan bi haber.
    Aynen devam derim.....sirketi batirma yolunda yazacagin “ bir sirket nasil degersizlestirilir †adli ikinci eserinde
    yeterli okuyucu/alici sayisina ulasirsin. Sirketi batirdiktan sonrada yazacagin “bir sirketin batisi†adli ucuncu eserinde de hem sohrete hemde paraya ulasirsin....Birkac da odul aldinmi deyme gitsin gari....
    onun icin durmak yok devam ....
    Niyetiniz akibetiniz olur insallah.
    Sayin cari bunlarin o kadar cok seveni varki... denk getirdiklerinde opucuge bogacaklar valla....
    Guldurdunuz beni

görürlerse yakında +2 daha olur. ortalıkta yoklar. bakmışlar herhalde 290 olmuş

6.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    feyyaz sana mavi ve yasak elmayı yeme diye yırtındı ama dinlemedin cariiii) mahsere kadar yan burda ))

7.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    feyyaz sana mavi ve yasak elmayı yeme diye yırtındı ama dinlemedin cariiii) mahsere kadar yan burda ))
    Bence Feyyaz Bey yeni nesil alta ki sayıları Büyüklerine göstersin ,durumun ciddiyetini göremiyor olabilirler.
    Sonra İTİBARLA birlikte hızla pazar payı kaybı başladığının farkına vardıklarında iş işten geçmiş olur.
    İnsanlar çimentoyu sağlam bina yapmak için alıyor.Siz istediğiniz kadar kaliteli ürün yapın, sertifikasını alın,
    ama genel kanı yapmış olduğunuz ürünün önüne geçerse hiç kimseye mal satamazsınız.
    Buradan durum böyle görünüyor maalesef şirkete güven kalmamış.
    Bizden uyarması....
    Biz kötü olsun istemiyoruz.Siz şirketi maalesef uçuruma doğru sürüklüyorsunuz.
    Yoksa tahta da o almış ,bu satmış mevzu değil 9 aylık ta durumu göreceğiz.
    LİMAN zaten iyi, HES' lerde toparlanma devam ediyor.Diğerleri bilmiyoruz dört gözle bekliyoruz.
    HES ler para yaparken satmaya baksalar iyi olur.Yoksa para kazanmayan fabrikayı kim neden alsın.
    Ne oldu satılık söke' den ses seda kesildi.
    Batıda bedelliyi bekliyoruz.

ytd.
    Saygılar
    Son düzenleme : CARİ; 24-10-2019 saat: 17:43.

Sayfa 445/594 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •