Sayfa 452/594 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 4752 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    YKB yönetim kurulu başkanı....YKB banka ne alaka ....
    Ykb toplantısında olan bitenler size kadar geliyor öyle mi?Peki bunu size ileten hangi Yk üyesi.Madem böyle bir imkanınız var bir soruverin en son durum neymiş bilgilendiriversin herkesi güncel olarak bizahmet.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Ben izmirliyim...hemde 100 yılın üstünde ...bana bu tip haberler gelir...ayrıca senle polemiğe girmem....Allah yolunu açık etsin...

3. Birde o toplantılarda bütün aileler olur....bu demektir ki bu bilgileri enaz 50 kişi bilir....

4. Herkes Feyyaz Bey'e söyleniyor. MEHMET MUSTAFA BÜKEY YKB var.
    Biz hisse geri alım kararı aldık 5 milyon TL bunu neden uygulamıyoruz.
    YKB toplantıda sormuyor mu? Kitap ta zaten konu etmiş etkinliğinin bir yere kadar olduğunu şirketlerin duygusal
    bağlar yüzünden doğru karar veremediğinden.
    ytd.
    Saygılar,

5.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    Ben izmirliyim...hemde 100 yılın üstünde ...bana bu tip haberler gelir...ayrıca senle polemiğe girmem....Allah yolunu açık etsin...
    Polemik yapmak için sormadım.Cevap için teşekkürler.Allah seninde yolunu açık etsin.Hatta cümlemizin açık etsin.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli.... yoksunlari gunaydin.
    Yukaridaki haber muthis....bizim capsizlar firinlari hemen acsinlar gari.
    Urettigi mali maliyetinin altina satabilen bir kurum icin buyuk bir pazar olur....hic olmazsa hayir duasi alirlarda....kefaretlerini azar azar oderler....gerci ...bence gunluk kazandiklari vebali odemez ama ...
    Bir yatirimcinin lafindan..... gelismelerden butun ailelerin ....irili ufakli... haberi ve katkisi oldugunu ogrendik. Bu durum vahimiyeti dahada arttiriyor.....biz uc bes hakim aileye kiziyorduk...bu kadar basiretsiz olunurmu diye... bunlarin tumunun beyni sulanmis....kriz geliyorum derken .... sektor yavaslarken bunlarin hepsi kis uykusundaymis anlasilan... Hepsini ne kadar muhabbetle ansak azdir.
    Niyetiniz akibetiniz olsun....
    Aldiginiz maaslarda bogazinizda dugumlensiz .... yoksunlari.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. satılacak hisse bsoke bence oraya dikkat etmek gerekir...zira orada yaklaşık 1 aydır 1 tl kademesinin biraz üstünde 1,02-1,03 gibi devamlı yazılan 2 milyon lot satış var...bu hissenin burada kalmasını isteyenler tarafından yazılıyor...bu da işlem fiyatının 1 tl ler civarında oldugunu gösteriyor...tabii ki bu söylediğim b grubu hisseler için...A grubu daha değişik olabilir.......başka hisselerde geçmiş yıllarda yapılan satış birleşme gibi işlemler öncesi hisselerde yaşanan hareketlerin izlenmesine dayanarak yapılmış bir yorum.

Sayfa 452/594 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •