Sayfa 453/594 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    satılacak hisse bsoke bence oraya dikkat etmek gerekir...zira orada yaklaşık 1 aydır 1 tl kademesinin biraz üstünde 1,02-1,03 gibi devamlı yazılan 2 milyon lot satış var...bu hissenin burada kalmasını isteyenler tarafından yazılıyor...bu da işlem fiyatının 1 tl ler civarında oldugunu gösteriyor...tabii ki bu söylediğim b grubu hisseler için...A grubu daha değişik olabilir.......başka hisselerde geçmiş yıllarda yapılan satış birleşme gibi işlemler öncesi hisselerde yaşanan hareketlerin izlenmesine dayanarak yapılmış bir yorum.
    Bence orada bedeli yapılmasını engelleme girişimi var gibi. Batıda yap bedellini demek istiyor. Ama Batıda bedelli yapması Patronların elini cebine atması anlamına gelir.Buna itiraz eden YÖNETİM de söz sahibi çok ortak olacaktır.
    Yakında bir varlık satışı ve bankalarla vade uzatımı ile anlaşmadan başka çıkar yolu yok, sürekli kredi takla artırmak nereye kadar.

ytd.
    Saygılar

2. Hayır bu kredi yapılandırmasına gitseler bu borsa değeri ile kredileri yapılandırabileceğini mi sanıyorlar.
    Sonra hisseyi yükseltmek için ne yapacaklar merak içindeyim. Konuya hakim değiller.
    ytd.
    Saygılar

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sayin Cari bunlarin kafasi herturlu dolambacli yola calisir. Bu konuda hafife almayin mirasyedileri....
    carsaf carsaf beyanatlar reportajlar
    arsivde duruyor....patlatirlar bir uydurma haber....pazarlamacilarda verir gazi....hoppa uygun fiyat olusur.
    Ama bu bilancolarla dogru fiyat olurmu bilmem....Bilanco deyince birkac gun kaldi....
    Birde bunlar zaten 13 senede herturlu
    dalavereyi ogrendiler....elit ve nitelikli dolandirici oldular....yatirimci ve ortaklara Allah selamet versin.
    Bilancoyu aciklansin ....yapilandirma kurtarirmi yoksa “50K 1+1...80K 3+1”
    e dogru yol mu alirlar goruruz.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Sayin Cari bunlarin kafasi herturlu dolambacli yola calisir. Bu konuda hafife almayin mirasyedileri....
    carsaf carsaf beyanatlar reportajlar
    arsivde duruyor....patlatirlar bir uydurma haber....pazarlamacilarda verir gazi....hoppa uygun fiyat olusur.
    Ama bu bilancolarla dogru fiyat olurmu bilmem....Bilanco deyince birkac gun kaldi....
    Birde bunlar zaten 13 senede herturlu
    dalavereyi ogrendiler....elit ve nitelikli dolandirici oldular....yatirimci ve ortaklara Allah selamet versin.
    Bilancoyu aciklansin ....yapilandirma kurtarirmi yoksa “50K 1+1...80K 3+1â€
    e dogru yol mu alirlar goruruz.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Kyno,
    İzmir büyük köy her şey çok çabuk duyuluyor. Söylentiler hat safa da. İhtiyaç vardı Fabrikayı satmaya çalıştın satamadın. Her halde fabrikayı satma nedenin nakit sıkışıklığından başka bir şey, ya da faaliyet değiştirdiğin için değil.
    Bilançodan bir umut kendileri bile beklemiyor.
    AZINLIK HAKLARINI herkes iyi çalışsın. Bu işlerin çözümünü SANKO bile GK mesajı verdi.
    Bize de birileri istediğinizi alabilecek misiniz dendi ,biz anlamadık.
    Bizim için belki hayırlısı bu olur.

ytd.
    Saygılar,

5. Ben bu sirketin bu zihniyetiyle kolay kolay duzelecegini sanmiyorum oncelikle bunu belirtmek istiyorum...kafama takilan bir soru var bilen arkadaslar yardimci olursa sevinirim... bankalara olan borc odenmezse ve banka teminat gosterilen mulke haciz koyarsa ne kadar sure icerisinde banka haczedilen mulku satabilir yada haciz islemini sonrasinda neler olabilir...tsk ederim...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. [QUOTE=miper;3877654]Ben bu sirketin bu zihniyetiyle kolay kolay duzelecegini sanmiyorum oncelikle bunu belirtmek istiyorum...kafama takilan bir soru var bilen arkadaslar yardimci olursa sevinirim... bankalara olan borc odenmezse ve banka teminat gosterilen mulke haciz koyarsa ne kadar sure icerisinde banka haczedilen mulku satabilir yada haciz islemini sonrasinda neler olabilir...tsk ederim...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUO

Arkadaş sen rahat ol boyle bısey olmaz .

7. [QUOTE=Ahmet uzal;3878860]
     Alıntı Originally Posted by miper Yazıyı Oku
    Ben bu sirketin bu zihniyetiyle kolay kolay duzelecegini sanmiyorum oncelikle bunu belirtmek istiyorum...kafama takilan bir soru var bilen arkadaslar yardimci olursa sevinirim... bankalara olan borc odenmezse ve banka teminat gosterilen mulke haciz koyarsa ne kadar sure icerisinde banka haczedilen mulku satabilir yada haciz islemini sonrasinda neler olabilir...tsk ederim...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUO

Arkadaş sen rahat ol boyle bısey olmaz .
    Ben boyle olacagi icin uzulmem sevinirim...beni yanlis anladiniz...bunlar zorun topuzuyla birsey yapacaklar...

8. [QUOTE=miper;3879021]
     Alıntı Originally Posted by Ahmet uzal Yazıyı Oku
    Ben boyle olacagi icin uzulmem sevinirim...beni yanlis anladiniz...bunlar zorun topuzuyla birsey yapacaklar...

Mazide ki acı örnekler yanlış yönetilen ve hatada ısrar edilen her şirketin batabileceğini bizlere defalarca gösterdi... Allah korusun da iş noktaya gelirse ortada sevinebileceğiniz bir şey kalmaz.

Sayfa 453/594 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •