Sayfa 458/594 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Imtiyazli .... yoksunlari yine en kotu secenegi secerler siz kafayi yormayin
    Kurucu ortak ve mirascilarinin hisselerini kayit kurulusuna kayitlari devam ediyor. Yazik ortak birakmadilar... Bu vebal sizi iflag etmez gari...
    Bunlar yeniden yapilandirma yaparak GK da karsimiza cikarlar.....
    B plani olmayan capsizlar sonuclarina katlansinlar ....

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu hisseden uzak durmak cok zor.Tekrar ufak bir miktarla aranizdayim.Sebebine gelince,hangi sikki secerlerse secsinler piyasa ilk baslarda olumlu algilayip ona uygun tepki verecektir seklinde dusunuyorum.Akilli secim yaparlarsa tobo nun gerceklesmesi olasi beklentim.Dilerim beklentimize uygun gerceklesir.

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Kaynak sensim olum zaten ; yaymışsın zaten herkese bu 3 yıldır bilmem kaçıncı senaryon.Bir de şöyle bir yazı yazabiliyorsan sen burada hayır ben zaten senin üstünü çizeli çok oldu da yakınındakiler kendisine çok dikkat etsin.Malum evden-işten-yazlıktan komşu olan biz değiliz.

Akşam bu da fos çıkarsa bu zamana kadar tüm yaptıklarını toptan yazıvereyimde buraya herkes esas pazarlama uzmanı kimmiş görsün.
    Kaynanın şeyi önde mi arkada mı fıkrası gibi böyle kaynana olursa kimse balık yememiz zor tabi ki. Kabahati de sizin gibi şak şakçılar sanko'ya İ.T, Gediğe ve bize kesmeye kalkar.
    Kalın sağlıcakla.
    Herkesin kazanacağı bir yol bulurlar inşallah ama bunlarla işimiz çok zor....

ytd.
    Saygılar,

3.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Bu hisseden uzak durmak cok zor.Tekrar ufak bir miktarla aranizdayim.Sebebine gelince,hangi sikki secerlerse secsinler piyasa ilk baslarda olumlu algilayip ona uygun tepki verecektir seklinde dusunuyorum.Akilli secim yaparlarsa tobo nun gerceklesmesi olasi beklentim.Dilerim beklentimize uygun gerceklesir.
    TOBO derken sobe olmak da var tabiki, çifte bedelli ve yapılandırmada birer seçenek bence.. piyasanın hoş karşılamıyacağı şıklarda vardır tabiki, bir şekilde acil kaynak lazım diyor finansal tablolar... En kötü seçenek ise hiç bir hamle yapmamak olur herhalde, benim kişisel görüşümde 10 şıkdan 9 unu piyasa iyi karşılar, ancak iyi bir haberde kısmen fiyatlanmış durumda, 1,50 lerde değiliz!!! Dikkatli olma zamanı,herkes için hayırlısı olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    TOBO derken sobe olmak da var tabiki, çifte bedelli ve yapılandırmada birer seçenek bence.. piyasanın hoş karşılamıyacağı şıklarda vardır tabiki, bir şekilde acil kaynak lazım diyor finansal tablolar... En kötü seçenek ise hiç bir hamle yapmamak olur herhalde, benim kişisel görüşümde 10 şıkdan 9 unu piyasa iyi karşılar, ancak iyi bir haberde kısmen fiyatlanmış durumda, 1,50 lerde değiliz!!! Dikkatli olma zamanı,herkes için hayırlısı olsun.
    2,70 ten 1,50 gelince bir şey yok. 1,50 ; 2,82 gidince süper. nasıl bir kafa yahu. oksijeni almayıp yoğun bakımda kalmaya devam
    ederlerse bir %10 kur hareketi ile kışın dondurma yemek zorunda kalırlar.
    Hayırlısı bakalım.
    Herkese bol kazanç.
    Ytd.
    Saygılar,

5. TOBO ya örnek babında , tombul KUŞ u veriyorum.

Kırmayın birbirinizi,

apırsa köpürse, olacağı bu..

belki biraz zaman alır o kadar...

Yazıyorum.. Kavga eşit şartlarda olsun.. Hile Hurda olmasın..

Bir zamanlar, size yazmıştım.. arsa istiyorsanız, deniz kenarında, hemi de 140 dönüm demiştim..

Hatırlayanınız var mı ?

6.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    2,70 ten 1,50 gelince bir şey yok. 1,50 ; 2,82 gidince süper. nasıl bir kafa yahu.
    Bedellli değil ama , imtiyazdan vazgeçerlerse, sorunları on dakikada çözülür...

7.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Kaynanın şeyi önde mi arkada mı fıkrası gibi böyle kaynana olursa kimse balık yememiz zor tabi ki. Kabahati de sizin gibi şak şakçılar sanko'ya İ.T, Gediğe ve bize kesmeye kalkar.
    Kalın sağlıcakla.
    Herkesin kazanacağı bir yol bulurlar inşallah ama bunlarla işimiz çok zor....

ytd.
    Saygılar,
    İnsanın bana hele senin yazabilmen için biraz yüzünün olması lazım.Bizim orada kömüş derisinden derler şimdi zamanım yok sana gelene kadar mühlet bu yazıyı sildin sildin öyle şeyler yazarım ki kim şak şak çı kim ne görürsün.

Ben % 500 de kazansam şakşakçılık yapmam.Ama burada masum ayağına yatıp arka planda yaptıklarını yazarsam İzmir küçük yer insan içine çıkacak halin kalmaz.Bırak bana bildiğimi bildiklerine rağmen gider yapmayı daha senin neler neler yaptığına kadar aklının bile alayamacağı noktaya kadar biliyorum.

En son bir hisse söyledim almayacağını bilerek bana pazarlamacı dedin alsan bırak balığı ıstakoz yerdin hemde kankana da ısmarlardın.

Ya sende hiç utanma yok mu portföyünü tek hisseye gömme dedikçe batı dan başka alacak hisse mi var dediğin günleri ne çabuk unuttun.Ne çabuk unuttun ; sonsuz hisse yoktur sonsuz para vardır dediğini.Bak sen bu işlerde çok acemisin sonsuz para değil sonsuz hisse vardır dua et ki karşındakiler o kulvarda değil.

evt çok büyük kabahatlisin hem de her türlü.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Evet SAnko evet İ.t ; mevcut yönetimin şu gelinen noktada hissede 1,5 operasyonunu yaptığını iddia eden gitsin 3. köprüden atsın kendini.İ.t yok ha bu hissede öyle mi?Mutlaka var payları parçalı.BSOKE de % 10 olan İ.T payı kaç şu an bu hisseyi rahat bırakacak ha öyle mi?

Evet GEDİk onu neden yazdığımı burada en iyi bilen senin salağa yatmanda ayrı ilginç.Şimdi illa bir link koydurup buraya her ikinizin isimlerini hani tanımıyorsunuz ya birbirinizi kırmızı kalemle işaretletmeyin bana isterseniz.Ne senin ne de onun o yazıları bu topicde yazmaya ne hakkınız var ne de bu durum etik.Hele kurumsal kimliğinden dolayı Genel Kurullar' da sus pus olan senin.

Bir diğer konu tahtayı kaldırıp indiriyorsunuz hatırladın mı fiyatı siz belirliyormuşsunuz ya.Ha kankan diğer detaylardan haberdar değil öyle mi?Sadece GEDİK değil bazı kurum isimleri zikrettim burada neden sus pus oldunuz.Çünkü ;Kabahatlisiniz.

ve hala ekrana bir haber düşmedi.Bekliyoruz merakla.....

https://www.youtube.com/watch?v=_C2naVV51C0

Sen biraz çalış bu seferde olmadı pazartesiden itibaren yeni bir senaryo yazarsın artık.Ama artık şunu da hesap et ;

Bir gün aşağıdan güvenlikten bir telefon Lunar geldi efendim ne yapalım.Bilirsin yaparım sonra septik şoka girme.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 15-11-2019 saat: 22:30.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 458/594 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •