Sayfa 464/594 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Üstadım, ben sadece genel bir tespit yaptım. Elimde 1.000 lot hisse var. Açık söylemek gerekirse şirketin yatırımlara başlama süreci tam bir şanssızlık olmuş. Gezi olayları, 17-25 Aralık ve arkasından darbe girişimi, Suriye olayları vs derken ülkenin içerisinde bulunduğu çalkantılı dönemi anlatmaya gerek yok. Ki endeksimiz 2013 yılı zirvesinden sadece % 10 yukarıda. Yani bu dönemde genel konjonktür de iyi değildi. FED faiz artırımı ve paraya ulaşmada yaşanan ciddi zorlukları da not etmek gerekli. Bütün bunları zamanında görüp eldeki parayı yatırım yerine dolara koysalardı şimdi herkes mutluydu ama yapmamışlar.

An itibariyle bütün bunlar geride kaldı, ancak şirket sahipleri vizyonsuzdur; geleceği okuyamaz. İşte o sıkıntı. Bu satan arkadaş bunu gördü de mi satıyor yoksa genel bir kriz beklentisi mi var onu bilemeyiz. Majör bir çalkantı olmazsa temkinli iyimser pozisyondayım şirket adına. Ben her zaman elini taşın altına koyan, 3-5 istihdam sağlama çabası içerisinde olanlara saygı duymuşumdur. Milletin paralarını yurt dışına kaçırdığı bir dönemde gelmişler bir sürü yatırım yapmışlar. Bu insanlara lanet okunmaz.

Saygıyla.
    Şanssızlık değil isabet olmuş.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Iste benim memleketimin ky sı....1000 lot mal almis ilk gunden patron seviciligi yapiyor.....Bu imtiyazli mirasyediler 13 senedir yatirimcisini bozuk para gibi harcadi yaw. Kendileri yaptiklari bunca hataya ragmen utanmadan hala cifter maas ve imkanlari kullaniyorlar.....borc ozvarligin yarisini gecmis...vb ..vb...
    Ben ky uyarma...birgun burda yarin baska yerde ....hatta ogleden sonra....olan.....gorevimi yapayimda.
    Tabi sizde yeni bir pazarlama uzmani veya trol degilseniz.
    Bence keske o kredileri alip yatirim yapmasalardi da memleketin sinirli imkanlarini daha verimli kullanacak iş insanlarina nasip olsaydi. Dahasi bunlar gibilerini aforoz edip yurt disina surmeyi devlet ilke edinmeli....
    Ky lardandan calinan paralarin da aslinda bu memleketin tasarruflari oldugu ve emanet verildigi unutulmamali......unutuldugu icin cezalandirilmadiklari icindir ki bir avuc yatirimci kaldi memlekette....
    Vebali de bonusu.....
    Niyetiniz akibetiniz olsun.....

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Senin yaşın, benim gibi bu alemin piri, alimi sayılan birinin durup dururken bu başlığa neden yazdığını anlamaya yetmez. Yaşın yetse de başın yetmez.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Senin yaşın, benim gibi bu alemin piri, alimi sayılan birinin durup dururken bu başlığa neden yazdığını anlamaya yetmez. Yaşın yetse de başın yetmez.
    Sayin Maydonozcu Kamil yatirimci iseniz eyvallah....Yasim belli kim oldugumda belli.... Yok degilseniz farketmez burada yazan 3-5 kisi var ... onlarla paslasin sizi mutlu ederler.
    Saygilar.

5. Bunun BTCIM ya da BSOKE ile ilgisini anlayamadım...

6.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Sayin Maydonozcu Kamil yatirimci iseniz eyvallah....Yasim belli kim oldugumda belli.... Yok degilseniz farketmez burada yazan 3-5 kisi var ... onlarla paslasin sizi mutlu ederler.
    Saygilar.

Sayın Cefaks zahmet olmazsa şuraya 02.12.2019 ile 12.12.2019 arası satış yapan kurumların takas değişimlerini koysanız buradaki küçük yatırımcı dostu arkadaşlarımız kendilerini daha iyi ifade etseler.Ben bir kurumla ilgili yardımcı oluvereyim ha diğerleri de kim az çok bilmiyorum sanmasınlar;

Gedik yatırım nette 270 bin lot hisse satmış bu tarih aralığında bastığı işlem hacmi yani yaptığı al-satlarda cabası.Cuma günü bunun 66 bin lotunu geri koydu.Bak işte bu işlemi yapanlar tam bir küçük yatırımcı dostu.Emin olsunlar bu işlemler yapılırken madur edilen küçük yatırımcılar bol bol hayır duası ediyor kendilerine......
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Bunun BTCIM ya da BSOKE ile ilgisini anlayamadım...
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/t...nedir-41397558

Sayın Mterkan abi, lütfen bizimle ilgilendiğiniz kadar topicdeki küçük yatırımcı dostları ile de ilgilenin.Bu haberi bile buraya kopyalamıyorlar neden biliyormusunuz ; çünkü şu ara kısa vadeli verdiklerini yerine koymanın derdindeler e hali ile sizin gibi biri bile bize burada susun diyorsa olup bitenlere hiç şaşırmayın.Sevgilerimle.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 464/594 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •