Sayfa 496/594 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ayıp be,4 beklerken 3.16 birden,neyse zaten 2.80'e kadar toplayıcıyız,çoğu hisseler pirim yaptı düştü,bu ne halt yaptı,hergün oyalanma taktiği,kıramadı 3.50'yi,devamlı 40 ineklemesi yaptı,oda yetmedi 30-29 takıntısı,bugün ise 3.16 denemesi,neyse asabım bozuluyor,normal zirvesi 6,0radan %80 aşağıda,beklemeye dvam.
    Arkadaşlar özür dilerim yanlış yere yazmışım

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Arkadaşlar özür dilerim yanlış yere yazmışım
    İsabet olmuş. Bu da sizin hissenizi aratmaz .fazlası vardır eksiği yoktur.

3. Söke piyasa değeri olmuş 390 milyon tl;
    batıçim piyasa değeri 460 milyon tl;

sökenin %75 batının; batının elinde %100 sahibi olduğu liman var+3 adet hesin %70
    22 tane beton tesisi

460-390=70 milyon tl ye %70 3 adet hes+ limanı +22 tane beton tesisi veriyorlarsa...
    Biz alırız....

Bu neyin fiyatlaması anlamış değilim...zaten patronun bildiği tek şey hisseye baskı başka da
    bildikleri yok....

Bu piyasa değeri ile size bankalar şevkatle ;kredilerinizi takla atracaklar mı? Devlet size yardımcı olacağını sanmayaın,
    bu sektörde zaten kapasite fazla, kurtarılacak o kadar çok stratejik sektör varkiiii ,size sıra gelmeyeceğini
    söyleyeyim....

Hisseye baskı yapacağım derken asıl işlerini o kadar zora soktular ki...
    Bu kurdaki dalgalanma ve salgın devam ederse tek para kazandığınız yer LİMAN o da yakında stop yapacaktır....

Artık seçenekler baya azaldı.
    a)Sanko ya satılması,
    b)Bankanın satması,

Bizim için fark etmez şu anki piyasa değerinden daha fazlaya gideceğini biliyoruz....

not: SÖKE BEDELLİ yolu da kapalı görünüyor.....
    3 adet HES te bu salgın da talibi yada eder fiyatına zor gider....o trende kaçtı anlayacağınız.

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.....

Ytd.
    Saygılar
    Son düzenleme : CARİ; 17-04-2020 saat: 16:08.

4. Buraya not düşeyim yeniden değerlemeyi nasıl kendi çıkarız için yaptıysanız;
    Hisse geri alımını da eliniz mahkum yapacaksınız.

Euro : 7.50 (200 milyon Euro!!!!!!)

Ytd.
    Saygılar,

5.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    KISSADAN HİSSE!

TANRI BENİ KORUR!

Kilisenin Papazı pazar ayininde vaaz vermektedir. Birden kapı açılır, köylünün biri dalar içeriye ve bağırır; “Irmak taştı. Köyü su bastı. Sel buraya doğru geliyor!â€
    Bunun üzerine herkes ayini yarıda bırakıp dışarı fırlar, can pazarı. Papaz ise yerinden kıpırdamaz! Kaçanlardan biri Papaz’ı uyarır;
    “Papaz efendi, hadi gelsene!â€
    Papaz Tanrı’nın kendisini koruyacağından emindir. Kiliseden çıkmaz. Bir müddet sonra sel kiliseye ulaşır. Gelen sular içeriye girer ve Papazın beline kadar çıkar. Papaz çan kulesinin birinci katına tırmanır. O sırada, kiliseye doğru gelen bir tekne görülür. Gelen tekne kiliseye yanaşır. Gelenler işaret ederler ama nafile. Papaz eliyle gidin der!
    “İstemez. Tanrı beni korur!†der.
    Bu arada sular yükselmeye devam eder. Sular yükseldikçe Papaz çan kulesine tırmanmaktadır. Kiliseye bir tekne daha yanaşır. Teknedekiler tekrar ısrar ederler;
    “Atla!â€
    Papaz, kurtarılacağından emin olduğu için tekrarlar;
    “Gidin, Tanrı Beni Korur!†der.
    Papaz, kilisede tam boğulmak üzereyken bir helikopter gönderirler, ip merdiveni aşağıya sallarlar. Papaz oralı bile olmaz!
    “İstemem, Tanrı beni kurtarır!†der.
    Gelen yardımı bir kez daha reddeder. Ama olan olmuştur. Sonunda sular iyice yükselir. Çan kulesini de aşar ve Papaz boğulur!
    Hayatını kaybeden Papaz’ı ahretin kapısında Melekler karşılar;
    “Hoş geldiniz, buyurun!â€
    Papaz’ın yüzü asıktır;
    “Şimdi siz beni Cennet’e davet edeceksiniz ama üzgün ve kızgınım. Cennette hiç gözüm yok!
    Melekler Papaza sorarlar;
    “Hayrola, ne oldu?â€
    “Yüce Tanrı’ya biraz kırgınım. Hep O’na dua ettim. İbadetimi hiç aksatmadım. Beni her türlü felaketten kurtaracağına emindim. Halimi görüyorsunuz. Beni sulara teslim etti. Boğuldum! Bu bana yapılır mı?â€
    O sırada yukarıdan Tanrı’nın sesi gelir;
    “O aptala iki tekne, bir helikopter gönderdik, kurtarmak için. Başka ne yapacaktık! Böyle geri zekâlı birinin benim katımda yeri yoktur!â€

“KISSADAN, HİSSE!â€

...Kim?
    Tamam da, ben ne yapayım?

Yukarıda ki hikayenin kahramanlarını biliyorsunuz değil mi?
    Sayın Cari onlara daha çok halikopter gelir siz merak etmeyin ama bundan sonra gelecek halikopter yangın söndürme halikopteri olur ancak... Sizinde çok farkınız yok o konuda, geçenlerde mesela Pegasus özel jet vardı ky leri kurtarmak için, hemde business class, sizede ısrarla tavsiye ettim ama sizde Kilisede kalmayı tercih ettiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Sayın Cari onlara daha çok halikopter gelir siz merak etmeyin ama bundan sonra gelecek halikopter yangın söndürme halikopteri olur ancak... Sizinde çok farkınız yok o konuda, geçenlerde mesela Pegasus özel jet vardı ky leri kurtarmak için, hemde business class, sizede ısrarla tavsiye ettim ama sizde Kilisede kalmayı tercih ettiniz.
    Migros varken gerisini tanımam.Siz baya risk seviyorsunuz.83 uçağın hiç biri uçmıuyor. o kasasındaki para da yolcu biletler
    siparişleri bir kısmı. geri isterlerse...bir de uçakların tekrar uçabilmesi için ağır bir bakımdan geçeceği bilgisini vereyim.
    Ama Migros Türkiye' nin amazonu oldu....sana söylediğim yavru şirkerte aklında olsun....k.....

Kalın sağlıcakla....
    ytd.
    Saygılar
    ytd.
    Saygılar,

7.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Migros varken gerisini tanımam.Siz baya risk seviyorsunuz.83 uçağın hiç biri uçmıuyor. o kasasındaki para da yolcu biletler
    siparişleri bir kısmı. geri isterlerse...bir de uçakların tekrar uçabilmesi için ağır bir bakımdan geçeceği bilgisini vereyim.
    Ama Migros Türkiye' nin amazonu oldu....sana söylediğim yavru şirkerte aklında olsun....k.....

Kalın sağlıcakla....
    ytd.
    Saygılar
    ytd.
    Saygılar,
    25 den 65 oldumu oldu, Allah bereket versin biz Batıda 10 yılda görmedik öyle bir prim, Net holding aldım 1,16 dan Besim Tibuk
    1 ay da en az 15 milyon geri alım yaptı, Batıda kaç lot geri alım oldu 10 yılda? Bu arada Batıda halen yatırımcıyım ama asla eskisi gibi full Batı taşımam,ayrıca şirketin de hisse fiyatınında iyi olmasını canı gönülden isterim ama benim istemem yetmez, yönetenlerden o yönde bir çaba yada ışık maalesef halen yok, inşallah durumu düzeltecek şansları olur tekrar.

8. Bende de hisse var ama inşallah batarlar bunu canı gönülden istiyorum. Basiretsizler ..............daha çok şey yazmak istiyorum da karakter meselesi olmuyor
     Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    25 den 65 oldumu oldu, Allah bereket versin biz Batıda 10 yılda görmedik öyle bir prim, Net holding aldım 1,16 dan Besim Tibuk
    1 ay da en az 15 milyon geri alım yaptı, Batıda kaç lot geri alım oldu 10 yılda? Bu arada Batıda halen yatırımcıyım ama asla eskisi gibi full Batı taşımam,ayrıca şirketin de hisse fiyatınında iyi olmasını canı gönülden isterim ama benim istemem yetmez, yönetenlerden o yönde bir çaba yada ışık maalesef halen yok, inşallah durumu düzeltecek şansları olur tekrar.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 496/594 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •