Sayfa 51/594 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 401 - 408 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Şirket tarafından yayınlanan beklenti raporu dahi fiyatı yukarıya taşımaya yetmediğine göre; patronların ne kadar itibar sahibi olduğu sizin taktirinizdir.çünkü günü geldiğinde,o oldu,bu oldu,ondan dolayı,bundan dolayı bu bekleti gerçekleşmedi açıklaması kuvvetle muhtemel olarak görülmekte.Bir yeniden değerleme açıklaması yaptılar,araziler saksı toprağı fiyatı gösterildi,Geri alım açıklamasi yaptılar üç beş lottan gerisi yok.Ky bu tip boş açıklamaları görüp, neden bu senede yatırım yapsın.Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.Güven bittimi her şey bitiyor maalesef.Yanınızda sadece dalkavuklarınız kalıyor.Paran bittimi onlarda kalmıyor.Dünyanın gerçeği bu.üzerine alınan alınsın.Genel bir değerlendirme.ytd.
    Son düzenleme : Badi; 16-09-2018 saat: 16:05.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sayin Badi aslinda iyi bir haberdi....ama piyasa fiyatlamadi.Ekrandan izledigim kadariylada Gedik tek elden baskiladi. Gunlukculeri sopalama ise eyvallah lakin kimsede bu cari fiyat ortalamalarinda mal kalmadi. Sonuc uzun vadecide mal eritiyor gibi.
    Eskilerin kupu kirildimi diye dusunmeden edemedim.
    Mal el degistirse bile fiyat yukari gidemiyor. Gorunen o ki herkes az cok demeden trade pesinde. Corbacilara bir ders verecek cikarsa onumuz rahatlar gorusundeyim.....Tabi birinci oncelik capsizlarin zihniyetinin degisip degismedigi....bunuda dokuz aylik bilancoda gorecegiz....
    bakalim hangi muhasebe teknigini kullanacaklar. Diledigimiz sansi cok erkenden buldular gibi. Ama
    insan ölür huyu degismez derler. Belki birbirlerini ikna ederler yoksa topunu gommek lazim bunlarin.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayın Kyno,bundan sonra yaptıkları açıklamaların sonuçları kendileri için bir imtihan,notunuda yatırımcı verecek.Bana göre bir şey değişmeyecek,çünkü huylu huyundan vazgeçmez.yaşayıp göreceğiz.her zaman dediğim gibi yeni girecek ky onbir kere düşünsün,önceki yaptıklarını ve yapılanları araştırsın,açıklamalara ne kadar sadık kaldıklarını görsün ve ona göre bu senette kararını versin.ytd.

4. Yarın hem bsoke hem de btçim için benim veda zamanım.
    Beklediğim zamana mı yanayım, kaybıma mı...
    Nasip diyelim, aptallığıma yanayım diyeyim.
    Kalanlara sabırlar.

Alıntı Originally Posted by sevdigim____sozler Yazıyı Oku
    Yarın hem bsoke hem de btçim için benim veda zamanım.
    Beklediğim zamana mı yanayım, kaybıma mı...
    Nasip diyelim, aptallığıma yanayım diyeyim.
    Kalanlara sabırlar.
    Demekki neymimiş yanında,yakınında,sağında,solulunda olunca çok gülünmüyormuş,geçmişteki yazıların arşivde ve hafızalarda,öyle ukalaca ve istikrarsızca yazılar yazılmayacakmış.Buda söz sanatlarında uzman olan zatı alinize ders olsun.Hadi bakalım güle güle.uğurlar olsun.(son bir tecrübeli abi tavsiyesi;ekşi mayanın ekşi yoğurdu olur.anası neyse danasıda o dur. )

6. Çok uzak geriye gitmeye gitme ye gerek yok 1-2 YIL önceki fiaytaları,
    batıçim fiyatı 2,97x2,25= 6,68 TL
    ereğli fiyatı = 11,15

ikis başa baş gibiydi.
    Hatta bir abimiz batıçim fiyatı Ereğli' yi geçtiğinde mutlu oluyordu.(Mimhaydar abimiz)
    Yönetimin başarısı ortadadır.
    Herkesi kandırmayı bıraksınlar, kimse bunları yemiyor.....
    Yıllarca A GRUBU küçük hissedarları da kandırmışlar, şimdi sıra B GRUBU DA,
    Hangi GK katılsam durumdan rahatsız bir sürü küçük yatırımcı gördüm,
    dinledim....
    Kendi içlerin de niye rahatsızlık duyulmuyor?
    sorusunu aklıma takılıyor?
    Cevabını da gayet iyi biliyorum .
    Şu an sessizliği tercih ediyoruz.....
    ytd.
    saygılar,

7.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Demekki neymimiş yanında,yakınında,sağında,solulunda olunca çok gülünmüyormuş,geçmişteki yazıların arşivde ve hafızalarda,öyle ukalaca ve istikrarsızca yazılar yazılmayacakmış.Buda söz sanatlarında uzman olan zatı alinize ders olsun.Hadi bakalım güle güle.uğurlar olsun.(son bir tecrübeli abi tavsiyesi;ekşi mayanın ekşi yoğurdu olur.anası neyse danasıda o dur. )
    Sanada uğurlar olsun desek Süper olacak ama nerdeeee. Devamlı hayıflanmaktan kendini alamıyorsun. Ben bu kadar söyleneceğim hiçbir yerde durmam. Neyse seninde zamanın gelecek ama biz tüh be kardeşim gidilecek zamanım diyeceğiz

Biz burda müebbetiz dedik.yani hancıyız, sen üç gün önce geldin boyundan büyük lafllar etme bakiim,daha yaptıkların btçimin işleme tesislerine bile gitmedi.üç vakte kadar sende yolcusun merak etme.boyundan büyük laflar edenlerin kaderi bu.
    Son düzenleme : Badi; 18-09-2018 saat: 01:41.

Sayfa 51/594 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •