Special Days Image
Sayfa 517/594 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Ağaoğlu’ndan sürpriz ziyaret

Milliyet

8 saat önce

î‚…

Prof. Dr. Uysal, ECFA üyeliğine seçildi



İletişim Başkanı Altun’dan ‘MaviVatan’ açıklaması: Sınırları yırtıp atıyoruz

Ağaoğlu’ndan sürpriz ziyaret© Milliyet Ağaoğlu’ndan sürpriz ziyaret Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, aynı sektörde faaliyet gösteren Invictus İnşaat’ın sahibi Üzeyir Adıgüzel’i ziyaret etti.
    Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, aynı sektörde faaliyet gösteren Invictus İnşaat’ın sahibi Üzeyir Adıgüzel’i ziyaret etti. İki günlüğüne İzmir’e giden iş insanı, Invictus Port Alaçatı projesini gezdikten sonra, kahve molası için Adıgüzel’le birlikte satış ofisine geçti. Başarılarından dolayı Üzeyir Adıgüzel’i kutlayan Ağaoğlu, sektörle ilgili bilgi ve birikimlerini de genç girişimciye aktardı.

Günaydın,
    Ali abi İZMİR e geldi.
    ytd.
    Saygılar

2. şu dolu konuşanlar sabah aksam dolu dolu yazsın belki hisse cikar. Biz bos bos konusunca cikaramadik 5 senedir

3.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/864723

Feyyaz Bey'i de icrada görevden almış olarak görüyorum.
    Ne oldu bu KOÇ ÜNİVERSİTESİ vs. öven arkadaşlar...
    süperdi şöyleydi böyleydi...
    biz ne de dik Euro 8TL üzerine çıkarsa şimdi satmaya kıyamadıkları varlıkları, başkaları zorla satacaktır.
    Ya BANKALAR ; ya SANKO artık batı eski batı değil....işler çok değişmiş görünüyor...

Eskilerden ümit bekliyorlar...İnşallah işleri yoluna koyarlar...dileğimiz bu ....
    ama eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı diye bir tabir vardır. aklıma takılıyor..
    Bu tip şirketlerin en kötü hastalığı şirket körlüğüdür.
    Önündeki iyileştirmeyi yeniliği avantajı göremezler...
    Sürekli aynı işleri aynı yöntemlerle yaptıklarından yeniliklere açık ve adapte olmaları zordur...
    Artık SAKO ile el sıkışmak en iyi seçeneklerden biri olarak masada....

ytd.
    Saygılar
    Sayın Cari biz Feyyaz beye halen güveniyoruz ama mesele kendisini çoktan aştı, ben kendimce varlık satışı için bir zaman belirlemiştim ve o süre doluna kadar varlık satışı yapılmazsa hisselerimi satma kararı almıştım, sembolik bir miktar hissem var artık,topiğe de defalarca yazdım zamanında yapılacak varlık satışı tüm borcu ödeyecekken gelecekte belki faizi bile ödemez diye ki maalesef de o duruma geldi,bu saatten sonra kapı önünde bize kazanabileceğizimi sanıyorsunuz diyen bayan ve Ky leri kurtarmak gibi bir vaadimiz yok diyen ve ilk gk da her maddeye büyük bir iştahla el kaldıran Sanko düşünsün işin sonunu,ben yinede şirketin iyi olmasını herkesin kazanmasını isterim ancak kapı önünde ki bayan zihniyeti ile işleri kolay değil Allah yardımcıları olsun,böyle bir noktaya gelindiği halde en küçük bir varlık satışı veya tedbir halen alınamıyor ise tehlike çok büyük demektir... Ben portfoyümü sizin de iyi tanıdığınız bir profesyonele emanet ettim ve onun kriterlerine göre batı hissesi taşımam mümkün değil,şirketin yapması gereken de işleri profesyonellere emanet etmekti ama çok geç kalındı,sizdede yatırımcı körlüğü oluşmuş dikkatli olun derim bende uzun süre aynı durumdaydım çok şükür kafam rahat artık...Hisse yükselmez de diyemem malum bir zombi rallisi var tüm dünyada şu furyada batıda zombi rallasine katılabilir, inşallah öyle olurda ky ker en azından kurtulur, şirket için komple satıştan başka çıkış kesinlikle fayda sağlamaz bu saatten sonra kanaatindeyim.

4. Şirketin en büyük problemi yönetimdeki bazılarnın kişisel çıkarlarını şirketin çıkarlarından üstün görmesi ve şirketi ona göre yönetmesi yada yönetememesi diyebiliriz.Bizler bireysel yatırımcı olarak üstümeze düşeni hatta üstümüze vazife olmayanı bile fazlasıyla yapmaya çalıştık bizden buraya kadarmış.

5. Vay canına..

demek Batı alım noktasına gelmiş..

YTD..

6. aracı kurumlarda calisip cirit atan ky ve ky dostu bastı yine buraları. camı acında ceyran yapsın ucussun mikroplar

7.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    aracı kurumlarda calisip cirit atan ky ve ky dostu bastı yine buraları. camı acında ceyran yapsın ucussun mikroplar
    Yooo biz direkt Ky yiz.Ky dostu olanlar Sayın Cari sayın İzmirli Hoca ve birazda sizsiniz. ))

Alım noktası gelmiş madem alanı tutan yok tahta orada.Alan hayrını görsün elinde tutanlarda.Bizi reelde başka şeyler yapıp burada başka şeyler yazanlarla karıştırmayın.Bu topic sayfalarında öyle hammadde var ki işle işle bitmez anlayana.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yooo biz direkt Ky yiz.Ky dostu olanlar Sayın Cari sayın İzmirli Hoca ve birazda sizsiniz. ))

Alım noktası gelmiş madem alanı tutan yok tahta orada.Alan hayrını görsün elinde tutanlarda.Bizi reelde başka şeyler yapıp burada başka şeyler yazanlarla karıştırmayın.Bu topic sayfalarında öyle hammadde var ki işle işle bitmez anlayana.
    Lafım size değildi. En iyisimi benim eve hep beraber gelseniz hepinize 1 masa, 1 sandelye versem emin olun hissenin akıbeti daha iyi olur du

Sayfa 517/594 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •