Sayfa 53/594 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 417 - 424 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Tekrar söyleyim,şirketin her açıkladığı habere şüpheyle yaklaşın,neredeyse hepsi sanal çıkıyor.pembe hayallere kapılmayın,şakşakçılara hele hiç itibar etmeyin.Bu güne kadar her haber sanal çıktı.elinde senedi olana hiç bir şey diyemem ancak yei girecekler çok çok dikkatli olsun.zor ama inşallah yanılırım.Genede en iyisini siz bilirsiniz.para sizin paranız.bunlar nacizane fakirin gözlemlemeleri.ytd.

2. Allah bunlari en cok korktuklari seyle imtahan etsin...

Olmaz olmaz deme olmaz olmaz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    662
     Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Ben yeniden değerleme açıklamasının ilk gününden,son blançoda açıklama yapıldığı güne kadar aynı şeyleri söyledim.Burada herkez havalarda uçuyordu,bir sürü,size göre yatırımcı,bana göre yeni kurban gelmişti,ne oldu elerine verip gönderdiler.geçmiş yazılarımı okumadan cahil cahil yorum yapma,aç arşivi o günlere bak.abilerinizde bana böyle tavır almıştı,ben haklı çıktım.onlar yok oldu.ben zihniyetten bahsediyorum,siz hedef saptırıyorsunuz.yönetimin olumlu yönde tavrı değişmeden yeni yatırımcı zor be gülüm.ytd.
    Sayin Badi,hakli oldugunuz konular kesinlikle var.Hemfikiriz. sozumuz ona degil.Sizlerin bu yaklasimida dogru degil.Bunun uzerinde bence biraz dusunun.
    Bakin 2,84 gosterildi.Ayni oyunlar tekrarlanip duruluyor.K.Y larin boyle seviyelerden dokulmelerine katki saglayacak soylemlerde bulunmak, birilerinin ekmegine yag surmekle esdeger.Kisaca soylemek istedigim bu.

2,84 dü görmesi benim yazılarım değil yönetiminbasiretsiz ve tahtaya sahip çıkmamasındandır.(kendileri yapmıyorsa) Hala kafalarına bir meteor düşmedi ki akılları başlarına gelsin(mecazi).Dediğim dedik,çaldığım düdük.on iki yıldır böyle.Devletin şirketi koumak için çıkardığı imtiyazı,kendi çıkarları için sonsuz derecede kullanıyorlar.Yanlış anlaşılmasın benim şirkete hiç bir lafım yok.Benim lafım böyle bir mücevherin yanlış ellerde,bencilce,insafsızca,keyfi hareket ederek,yalanlarla dolanlarla(arazinin gerçek değerleri gibi) yönetilmesi.daha doğrusu yönetilememesi.ytd.
    Son düzenleme : Badi; 18-09-2018 saat: 17:16.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli ..... yoksunlari tunaydin. Sabah atlamisim.
    Hissesine sahip cikmayan
    cikamayan capsizlar. Itibar kazanmak zor kaybetmek kolay. Yine madara oldunuz.
    ..........
    Cok ucuz deyipde hisseyi takip edenler.....almak icin bir daha .....bir daha dusunun derim. Yeni pozisyon acacaklara dikkat
    biz gibi eskilerede sabir.
    Tam bir illizyon hisse ucuz ama hala dusuyor....demekki
    bir zamanlar andigimiz gibi
    leş fiyatlarda olabilecek gibi.
    Mirasyediler icin sorun yokki
    sessizliklerini hala koruyorlar. Allah hepimizin yardimcisi olsun.
    Hisseyi gapli acman diye uyarmistim.Gapli acmayin varsada kapatin gari. Demedi demeyin.
    Ytd.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Sayin Badi,hakli oldugunuz konular kesinlikle var.Hemfikiriz. sozumuz ona degil.Sizlerin bu yaklasimida dogru degil.Bunun uzerinde bence biraz dusunun.
    Bakin 2,84 gosterildi.Ayni oyunlar tekrarlanip duruluyor.K.Y larin boyle seviyelerden dokulmelerine katki saglayacak soylemlerde bulunmak, birilerinin ekmegine yag surmekle esdeger.Kisaca soylemek istedigim bu.
    Sayin Ozdemir1 burada dokulecek ky mi kaldi yaw. Bu saatten sonra kalanlar hapis oldu....yani hanci.
    Bu ..... yoksunlarina yeni ky lazim
    bizde uyariyoruz. Oyunun daha fazla uzamamasi icin.
    Nemalanamayan patron cabuk sıkılır
    bir hareket yapar.Bir arkadas yazmisti
    bize by lazim diye....hayirlisiyla yakinda gelir garide bi istikrarli cikis baslar......inşallah.
    Ytd
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu şirketin iyi yönetildiğine inandığım zaman,istikrara kavuştuğunu gördüğüm zaman,bencilce hareket etmediklerine,dolap çevirmeden samimi olduklarına,devletin şirkete verdiği hakları kendilerine yontmadıklarını gördüğüm zaman,yatırımcısı ile beraber yürüyüp kazandığı zaman,en büyük yönetim sevici ben olacağım.Tabi biz bunları senetteki mapus hayatımızda görebilirmiyiz?cevap, yönetim bu kafayla gittiği sürace,kocaman bir HAYIR.onun için ky yi dilimiz döndüğünce,tercih hakları kendilerinde saklı kalmak sureti ile uyarmak gerekiyor.Genede bize inanmayabilirler,çünkü kimse kimsenin babasının oğlu değil.yatırım danışmanıda değil.Biz yaşanmışlıkları ve gördüklerimizi söyleriz.
    Son düzenleme : Badi; 18-09-2018 saat: 19:25.

8. Batıçim son ortaklıklarda ki % oranlarını açıklamış
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/708387

Sayfa 53/594 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •