Sayfa 540/594 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. 24
    Bugün 10:03
    BORSA İSTANBUL BISTECH DEVRE KESİCİ UYGULAMASIİşlem Sırası Durdurma Bildirimi / BTCIM

Mustafa listenın sonundan başladım ve 9.74 alış yazdım ve ekran başından ayrıldım.. sanırım kızdılar ve malı verdiler.. tamamen tesadüf oldu.. palaya hiç itiraz etmedim.. şu an 11.08 diğer senetleri vermediler..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Sayın Cari biz Feyyaz beye halen güveniyoruz ama mesele kendisini çoktan aştı, ben kendimce varlık satışı için bir zaman belirlemiştim ve o süre doluna kadar varlık satışı yapılmazsa hisselerimi satma kararı almıştım, sembolik bir miktar hissem var artık,topiğe de defalarca yazdım zamanında yapılacak varlık satışı tüm borcu ödeyecekken gelecekte belki faizi bile ödemez diye ki maalesef de o duruma geldi,bu saatten sonra kapı önünde bize kazanabileceğizimi sanıyorsunuz diyen bayan ve Ky leri kurtarmak gibi bir vaadimiz yok diyen ve ilk gk da her maddeye büyük bir iştahla el kaldıran Sanko düşünsün işin sonunu,ben yinede şirketin iyi olmasını herkesin kazanmasını isterim ancak kapı önünde ki bayan zihniyeti ile işleri kolay değil Allah yardımcıları olsun,böyle bir noktaya gelindiği halde en küçük bir varlık satışı veya tedbir halen alınamıyor ise tehlike çok büyük demektir... Ben portfoyümü sizin de iyi tanıdığınız bir profesyonele emanet ettim ve onun kriterlerine göre batı hissesi taşımam mümkün değil,şirketin yapması gereken de işleri profesyonellere emanet etmekti ama çok geç kalındı,sizdede yatırımcı körlüğü oluşmuş dikkatli olun derim bende uzun süre aynı durumdaydım çok şükür kafam rahat artık...Hisse yükselmez de diyemem malum bir zombi rallisi var tüm dünyada şu furyada batıda zombi rallasine katılabilir, inşallah öyle olurda ky ker en azından kurtulur, şirket için komple satıştan başka çıkış kesinlikle fayda sağlamaz bu saatten sonra kanaatindeyim.
    Neden Batı topiğinde yazmadığımı soran arkadaşlar bu son yazımı okumadı sanırım,elimde sembolik miktarda hissem var
    ve bırakın bu topicde yazı yazmayı okumak bile istemiyorum inanın, zaten son yazımın son cümlesinde gerekeni yazmışım mevcut ortakların komple satışı harici bir çözüm olduğunu sanmıyorum gelinen noktada,mesele zamanın da bir iştirak satamayanlar yada halka arz edemeyenler komple satışı yapabilirmi, eğerki tercih bir mecburiyet değilde seçenekse bence yapamazlar ama alacaklıların bu yönde bir talebi ile mecburiyet varsa o vakit olabilir,komple satış olursa yatırımcı için olumlu olur tabiki halen hissede yatırımcı kaldıysa, hayırlısı olsun diyelim,mevcut ortaklara,kalanlara, sabredenlerle bol kazançlar dilerim,umarım her şey beklediğiniz gibi olur.

4. Satılmıyacağını,yada satış aşamasında olma gibi bi niyeti olmadığını nerden biliyorsunuz?
    Y.T.D

5. Bereketli olsun esozcan abi
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6.  Alıntı Originally Posted by destiny Yazıyı Oku
    Satılmıyacağını,yada satış aşamasında olma gibi bi niyeti olmadığını nerden biliyorsunuz?
    Y.T.D
    Öyle bir şey demedim, bir şey de bilmiyorum,demek istediğim süreç nasıl sonuçlanacağına göre şartlar değişir,mesela Z maden alırsa şirketi farklı olur veya Ç holding alırsa farklı olur yada komple satılırsa farklı, Söke hariç satılırsa farklı olur yada mevcut aileler komple satarsa farklı Ünal ailesi satmaz diğer yüzde 39 satarsa farklı olur...Neyse haklarında hayırlısı olsun bizim bunlara kafa yoracak vaktimiz yok artık, herkese bol şans dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Öyle bir şey demedim, bir şey de bilmiyorum,demek istediğim süreç nasıl sonuçlanacağına göre şartlar değişir,mesela Z maden alırsa şirketi farklı olur veya Ç holding alırsa farklı olur yada komple satılırsa farklı, Söke hariç satılırsa farklı olur yada mevcut aileler komple satarsa farklı Ünal ailesi satmaz diğer yüzde 39 satarsa farklı olur...Neyse haklarında hayırlısı olsun bizim bunlara kafa yoracak vaktimiz yok artık, herkese bol şans dilerim.
    Birde satılmaz sa o çok farklı olur işte.

Sayfa 540/594 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •