Sayfa 544/594 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Bildirimi okudum. Anladığım kadarıyla a grubu için 2.3 milyon dolar verecekler. Toplam 48 bin hissenin yuzde 35'i. Yani tüm imtiyazlı payların ederi 6.6 milyon dolar kabaca. Orascom sadece a grubu için 68 milyon dolar teklif etmişti. 1.7 dolara satılan b hissesi için de kabaca 3.14 dolar teklif etmişti.

Bravo. Bence tüm bu süreç kitaplastirilmsli ve isletme bölümlerinde ders kitabı olarak okutulması.
    Zaten hoslarina gittigi icin yapmiyorlar...kurduklari tuzak ayaklarina dolandi...lale devri bitti...duraklamayi kotaramadilar...cokusu kurtarmaya calisiyorlar...duraklama devrinde bile 3 buyuk oyun oynadilar...Allah bunlara hakettikleri sekilde muamele etsin...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    53.586bin lot b grubu hisse toplam 91m dolar satılmış. iyi para...
    hisse bası 14 tl gibi bir takama satılmış!!! allah bereket versişn
    patron değişti hayırlı ugurlu olsun şirketin %40 bu çiftay insaatın oldu
    Sadece liman 100 milyon dolar...batisokenin %75 payi...3 tane hes...izmirin cesitli yerlerinde 22 batibeton tesisi ve bornovada 750 donum arsa...iki fabrikanin yillik uretim kapasitesi yaklasik 4 milyon ton...

3.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Bildirimi okudum. Anladığım kadarıyla a grubu için 2.3 milyon dolar verecekler. Toplam 48 bin hissenin yuzde 35'i. Yani tüm imtiyazlı payların ederi 6.6 milyon dolar kabaca. Orascom sadece a grubu için 68 milyon dolar teklif etmişti. 1.7 dolara satılan b hissesi için de kabaca 3.14 dolar teklif etmişti.

Bravo. Bence tüm bu süreç kitaplastirilmsli ve isletme bölümlerinde ders kitabı olarak okutulması.
    Eski ceo eli degerse yazar...kendisi kitap yazma hususunda cok becerikli...ayni zamanda kendisi bir sivil toplum kurulusunun baskani miydi sanirim...seffaflikla ilgiliydi ya da kurumsal yonetim sanirim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by miper Yazıyı Oku
    Sadece liman 100 milyon dolar...batisokenin %75 payi...3 tane hes...izmirin cesitli yerlerinde 22 batibeton tesisi ve bornovada 750 donum arsa...iki fabrikanin yillik uretim kapasitesi yaklasik 4 milyon ton...

Ve 2.200 milyon borc.! % 39 ile en büyük ortak oldu kim bilir piyasadan ne kadar hisse cekti. Halka acık %29 atık daha değerli!
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Ve 2.200 milyon borc.! % 39 ile en büyük ortak oldu kim bilir piyasadan ne kadar hisse cekti. Halka acık %29 atık daha değerli!
    Borc olmasa bu fiyata gider mi...borc yokken orascomum verdigi fiyat...borc olunca ciftay...hesap ortada...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Borc olmasa bu fiyata gider mi...borc yokken orascomum verdigi fiyat...borc olunca ciftay...hesap ortada...

sİZ SÖYLEDİKTEN SONRA ARASTIRDIM HİSSE FİYATI OZAMANDA 1,27 DOLARMIS. imtiyazlı a grubunun 18bin adeti alınmış olmasıda artık sirketin başka caresının olmadıgını gösteriyor.
    Ben çimsaya satılabilecegini düşünüyordum ancak bu yeni patronun internet sitesi bile allaha emanet.Umarım daha profesyonel bir yatırımcı olur
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    sİZ SÖYLEDİKTEN SONRA ARASTIRDIM HİSSE FİYATI OZAMANDA 1,27 DOLARMIS. imtiyazlı a grubunun 18bin adeti alınmış olmasıda artık sirketin başka caresının olmadıgını gösteriyor.
    Ben çimsaya satılabilecegini düşünüyordum ancak bu yeni patronun internet sitesi bile allaha emanet.Umarım daha profesyonel bir yatırımcı olur
    Ben fiyat hisse fiyatiyla ilgili birsey yazmadim...soke 25 milyon dolar parayi 7 milyon hisseye basti(%4)...senelerce hisse fiyati surunduruldu...%400 yapmis fiyat bile kurtarmiyor sokenin zararini...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Ben fiyat hisse fiyatiyla ilgili birsey yazmadim...soke 25 milyon dolar parayi 7 milyon hisseye basti(%4)...senelerce hisse fiyati surunduruldu...%400 yapmis fiyat bile kurtarmiyor sokenin zararini...

Sokenin yatırdığı 25 milyon doların 5 yıl sonra (bes yıl sonrası 2012 oluyor) ne kadar karlı bir yatitima dönüştüğü görüldü. Bugun 27 tl olursa hisseler dolar bazinda kafa kafaya olur.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Sayfa 544/594 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •