Sayfa 545/594 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

2. Pay Alım Satım Bildirimi

https://www.kap.org.tr/Bildirim/923138
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Satışlar artık taban taban.

4.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Öyle bir şey demedim, bir şey de bilmiyorum,demek istediğim süreç nasıl sonuçlanacağına göre şartlar değişir,mesela Z maden alırsa şirketi farklı olur veya Ç holding alırsa farklı olur yada komple satılırsa farklı, Söke hariç satılırsa farklı olur yada mevcut aileler komple satarsa farklı Ünal ailesi satmaz diğer yüzde 39 satarsa farklı olur...Neyse haklarında hayırlısı olsun bizim bunlara kafa yoracak vaktimiz yok artık, herkese bol şans dilerim.
    Hayırlısı olsun diyelim, tahmin ettiğim gibi Ç holding yani Çift Ay gurubu almış, oranlar da tahmin ettiğim gibi olmuş aşağı yukarı, Ünal ailesinin satmıyacağı zaten hisse alımlarından belliydi,Çift Ay gerek İzmir deki Za maden yapılanması gerek işi bilen bir gurup olması sebebiyle uzun vade de şirketi iyi noktalara taşımada çok faydalı olacaktır, hem mevcut ortaklar hemde çalışanlar adına çok sevindim bu şekilde sonuçlanmasına, yolları açık olsun...

5. Bu satış sonrası yeni pay sahipleri için çağrı zorunluluğu doğmazmı!

6. Günaydın,

Bu hisse devrinin tüm ortaklar için öncelikle hayırlısı olsun...

Mimhaydar abimizi tekrar gördüğüm için ayrıca mutluyum...

Benim gönlümden geçen, şu eski kalan oraklar da payını alıp gitseydi daha iyi olacaktı...

Şimdi SANKO, ÇİFTAY ve ÜNAL ailesi... zor bir durum....Eğer birlikte hareket ederlerse potansiyel BORNOVA arsası

değerlendirilmesi (ÇİFTTAY Ankara tecrübesi) kazan kazan olur... Yoksa koskoca arsa olur banya tarlası....(bornova bamyası

meşhurdur)

Başarılar dilerim....

ytd...
    Saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Günaydın,

Bu hisse devrinin tüm ortaklar için öncelikle hayırlısı olsun...

Mimhaydar abimizi tekrar gördüğüm için ayrıca mutluyum...

Benim gönlümden geçen, şu eski kalan oraklar da payını alıp gitseydi daha iyi olacaktı...

Şimdi SANKO, ÇİFTAY ve ÜNAL ailesi... zor bir durum....Eğer birlikte hareket ederlerse potansiyel BORNOVA arsası

değerlendirilmesi (ÇİFTTAY Ankara tecrübesi) kazan kazan olur... Yoksa koskoca arsa olur banya tarlası....(bornova bamyası

meşhurdur)

Başarılar dilerim....

ytd...
    Saygılar
    Siz veda edip gitmemişmiydiniz.Yeniden mi alım yaptınız.

8.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Siz veda edip gitmemişmiydiniz.Yeniden mi alım yaptınız.
    Elimizde kalan son mallar keyfe keder....Batı ile uzun süre takıldık...Bize de yakın olduğu için...o kadar yılların hatırına...
    Gündemi önemli olduğundan...
    Bir iki karalamak geldi içimden....

Kimsenin kimsenin elini tutuğu yok isteyen satar ; isteyen tekrar alır isteyen yeni ilk defa alır.....

Bol kazançlar dilerim.....

Ytd.
    Saygılar

Sayfa 545/594 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •